Skocz do zawartości

Skarga Na Admina


SebixKaryna

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick  ✡ѕєвαмσвιℓ✡

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz)   admin

 

3. Nick oskarżonego  NEEEWENS

 

4. Steam_ID oskarżonego  STEAM_1:0:137156718

 

5. Data i godzina zdarzenia  21:30

 

6. Mapa  de_ cobblestone

 

7. Opis sytuacji  wszedłem admin i ktoś powiedział ze daje info na ts ale to nie prawda  dostałem bana na 1 wk i dostałem muta  perma tez niewiem  za co nie powiedziałem  info i nie dostałem żadnego ostrzeżenia admin niezna regulaminu

 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie)  Świadkowie ☃ĻÏMÖŅĶÄ☃
Edytowane przez Sebastian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perma muta nie dostałeś napewno ode mnie po 2 bana na tydzien nie dostałeś  przez to ze ktoś powiedział po moim wejściu na serwer ze masz info z tsa i od razu ci dałem bana, to że miałeś info z tsa zostało mi wielokrotnie zgłaszane przez graczy grających w tym czasie na serwerze po czym oglądnąłem demko z mapy na której Davides Danny i ty chwaliliście się sami ze macie info z tsa dopiero po tym dostałeś bana, a dawanie info na zasadzie ze ty jestes w tt a twoj kolega jest w ct i sobie nawzajem mowicie gdzie kto idzie niczym sie nie różni od tego za co dostałeś bana.

Po 3 bana dostałeś 06-16-17 19:26  wiec chyba za późno na odwoływanie się od niego.

Po 4 co chyba najwazniejsze przed chiwla dowiedzialem sie ze ☃ĻÏMÖŅĶÄ☃  nie zgłaszał się na świadka (co sam napisał) i nic nie wie o zaistniałej sprawie.

 

36 minut temu, Sebastian1 napisał:

odbanujcie mnie i  po końcu premki dostane bana na 2 tygodnie

 

Czyli jednak jest za co dac ci bana?

Edytowane przez NEWENS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sprawa wygląda tak  świadek to jest nic tymbardziej ,że możecie się umówić by byl on bo twojej stronie Sebastian więc jezeli na demku Neeewensa bedzie wszystko jasne to administracja bedzie wiedziala co zrobic  (jak dla mnie swiadek to nie dowod)

Pozatym w regulaminie masz ze do odwolania sie od bana masz 24 godziny wiec sie troszke spozniles :)
Tymbardziej ze nie ma tam daty to nie wiemy ktorego dnia o 21:30 ....

Sprawa raczej do zamkniecie 

 

"kupiłem premki i vipa żeby wyrwać bana nie żeby pograć" WTF? Czyli celowo dawales info na TS3 zeby dostac bana ?
 

 

Godzinę temu, MenVip napisał:

 

7. Opis sytuacji  wszedłem admin i ktoś powiedział ze daje info na ts ale to nie prawda  dostałem bana na 1 wk i dostałem muta  perma tez niewiem  za co powiedziałem raz info i nie dostałem żadnego ostrzeżenia admin niezna regulaminu
Przyznałeś się do winy...

Nie zwróciłem nawet na to uwagi ... No to sprawa już raczej zamknięta.

 

58 minut temu, Sebastian1 napisał:

nie ja nie przyznałem sie do infa na ts ja naprawdę nie podpowiadałem żadnego infa do jasnej cholery

 dostałem muta  perma tez niewiem  za co powiedziałem raz info

 

powiedziałem raz info

powiedziałem raz info

powiedziałem raz info

powiedziałem raz info

powiedziałem raz info

(widzisz co napisales czy udajesz ślepca?)

sam sie teraz przyznałeś

 

Poczekam aż to zamkną bo to bez sensu.

 

15 minut temu, Sebastian1 napisał:

kuhta tak kazał napisać mi

 

?! Dowód !?

 

8 minut temu, Sebastian1 napisał:
Napisz ze jego stara nie ma kolan i jego ojciec jest niedojebany
Obrazi sie i zacznie cb wyzywac   Piotr Czelusta

A kto to ?

Nie zeby cos ale udostepniles kogośprofil teraz i z tym mozna isc na policje ...

Opanuje sie troche

 

Co?!!? Gadałeś z kimś innym albo coś już koniec tematu

Edytowane przez kuhta - スナイパ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Ja zgłosiłem panów NEEEWSOWI ponieważ nie grało mi to jak ty , danny i davides się wychylali jak jeden z nich już nie żył . Nie wiem jak nazywa się ta mapka ale oboje byli w TT jeden grał jak dobrze pamiętam snajperem a drugi nie wiem ... Do sedna dziś widziałem skargę i jak napisałeś Świadkiem jest Limonka ... Na twoje nieszczęście dziś rano z nim gadałem na gierce z tego co mi powiedział to pierwszy raz słyszy , że jest świadkiem jakiego bana bądź twojej i kolegów niewinności po rozmowie 5 minutowej uciekł z serva i tak już go do tej pory nie wiedziałem a grałem w sumie cały czas do jakiejś 11 ... (rozmawialiśmy ok 9-9.30) .

Kręcicie i tyle , Ban słuszny .

Uważam , że nie ma sensu tego ciągnąć dalej ale decyzja nie należy do nas graczy tylko dla kogoś wyższego ...

Pozdrawiam MenVip
 

 

20 godzin temu, Sebastian1 napisał:
 

 

7. Opis sytuacji  wszedłem admin i ktoś powiedział ze daje info na ts ale to nie prawda  dostałem bana na 1 wk i dostałem muta  perma tez niewiem  za co powiedziałem raz info i nie dostałem żadnego ostrzeżenia admin niezna regulaminu
Przyznałeś się do winy...

 

 

 

 

20 godzin temu, Sebastian1 napisał:

...za co powiedziałem raz info...

Przyznałeś się w podpunkcie 7. Dla mnie jest sprawa całkowicie zamknięta i nie przeklinaj .

Edytowane przez MenVip
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem zjebanego infa na ts kupiłem premki i vipa żeby nie  wyrwać bana nie żeby pograć i nie dawałem  infa na ts owszem byłem na ts ale nie podpowiadałem mówili że chcą  mnie udupić

 

nie ja nie przyznałem sie do infa na ts ja naprawdę nie podpowiadałem żadnego infa do jasnej cholery

 

Myślicie że wydałem 15 zł ciężko zarobionych i nie nie i jeszcze raz nie  podawać  jakiś zjeb na ts info

 

odbanujcie mnie i  po końcu premki dostane bana na 2 tygodnie

 

 

szkoda mi premki poprostu bardzo

 

błagam odbanuj do premki końca

 

kuhta tak kazał napisać mi

 

 

Napisz ze jego stara nie ma kolan i jego ojciec jest niedojebany
Obrazi sie i zacznie cb wyzywac   Piotr Czelusta

 

3 godziny temu, NEWENS napisał:

Perma muta nie dostałeś napewno ode mnie po 2 bana na tydzien nie dostałeś  przez to ze ktoś powiedział po moim wejściu na serwer ze masz info z tsa i od razu ci dałem bana, to że miałeś info z tsa zostało mi wielokrotnie zgłaszane przez graczy grających w tym czasie na serwerze po czym oglądnąłem demko z mapy na której Davides Danny i ty chwaliliście się sami ze macie info z tsa dopiero po tym dostałeś bana, a dawanie info na zasadzie ze ty jestes w tt a twoj kolega jest w ct i sobie nawzajem mowicie gdzie kto idzie niczym sie nie różni od tego za co dostałeś bana.

Po 3 bana dostałeś 06-16-17 19:26  wiec chyba za późno na odwoływanie się od niego.

Po 4 co chyba najwazniejsze przed chiwla dowiedzialem sie ze ☃ĻÏMÖŅĶÄ☃  nie zgłaszał się na świadka (co sam napisał) i nic nie wie o zaistniałej sprawie.

 

 

  • ale to twój profil pisałem z tobom przed chwilą gdy mnie zablokowałes
  •  
Edytowane przez Sebastian1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat

To już jest żałosne. 

 

Znowu wytłumaczę. 

- Od pisania swoich kolejnych myśli, (czy czego tam chcecie) jest opcja edytuj. Nie piszcie post pod postem.

- Na obrażanie innych NIE ma tu zezwolenia.

 

- Tak jak w innej skardze z innego serwera, zrobię podobnie.

Panowie: @Sebastian1 i @kuhta - スナイパ. Proszę was o zapoznanie się z REGULAMIN FORUM (SZCZEGÓŁOWO), a po zapoznaniu się z nim, wysłanie WIADOMOŚCI PRYWATYNEJ do mnie z wnioskami. Może zrozumiecie za co dostaliście te warny oraz może następnym razem nie zobaczę takich sytuacji.

 

Pozdrawiam. ;)

Skargę zostawiam zamkniętą, Opiekuni już zdecydują co z nią zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności