Skocz do zawartości

Skarga na wlasciciela


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: OnlY NeW
Data zdarzenia :18.06.2017
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę:-_-
Opis Sytuacji : Wiec tak, zlozylem zgloszenie na pewnego gracza, że gra na czitach. Dzień później  nie spotkalo to odzewu, natomiast wieczorem, jeden z członków ubt, poinformował mnie na TeamSpeaku, że w/w oskarżony napisał mu wiadomość ze ma mi przekazać, że nie przyjmie zgłoszenia bez IP gracza zgłoszonego przezemnie. 

Przejdźmy zatem do sedna sprawy.  Jak mam dac IP jakiegoś gracza w zgłoszeniu, jeżeli nie mam dostępu do komendy amx_ip? Komenda status daje SID, na podstawie ktorego można również zbanowac gracza ( James0v nie miał problemu z brakiem ip). Wiele osób pisze zgłoszenia bez IP tylko daje sid i gracz jest normalnie banowany.  

 

Druga sprawa: DLACZEGO TAKIE INFORMACJE DOSTAJE POPRZEZ DRUGĄ A NIE WPROST OD TEGO KTO MA PROBLEM? CIĘŻKO JEST NAPISAĆ WIADOMOŚĆ PW? Trochę śmieszne zachowanie jak na właściciela.  

Dowód : 

Zgłoszenie bez Ip odrzucone( bo nie ma ip i jest ns)

 

Zgłoszenie innego gracza(przyjęte bez ip i również na ns)

 

Edytowane przez OnlY NeW
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sequel szukasz problemów wszędzie, racjonalne jest że bez IP nie nada się bana. Można nadać bana na SID, ale wyłącznie kiedy jest to platforma STEAM , i zgłoszenie jest właśnie w tej kategorii, z NS inna sprawa można się bawić ale niekoniecznie skutkuje ten ban. A mimo wszystko i tak większość statusów banów (nadanie bana) przez strone nie skutkuje bo raz że jeżeli jest ten NS to w połowie zmienny, a IP to już krucho.. większa połowa ma zmienne. Nie wiem jak działa te banowanie przez serwer, ale one jest porównywalne do neobansa (o ile się nie myle) i działa na grubszą skale , czyli zapobiega wbijaniu nawet tych zmiennych IP. \Nie mniej pretensji do UBT kiedy nie może nic zrobić bez danych, kiedyś było inaczej i wzory były dostosowywane o tak, bierzesz IP z serwera i wklepujesz w regułke z forum.. teraz niestety nie masz wglądu w IP graczy.

Edytowane przez Miłosz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mogłeś też skontaktować się z opiekunem i zapytać o udostępnienie IP.

Nie rozumiem jak mamy nadać bana bez IP gracza gdy korzysta on z non steam? Przecież ten ban i tak by nic nie dał.

Siwy wyjaśnił.

Skargę zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności