Skocz do zawartości

A teraz coś nowego


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:
Data zdarzenia : całość
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: dotyczy UBT
Opis Sytuacji :
Dowód : 

 

Sprawa ciągnięta przeze mnie od początku jej zapoczątkowania przez Szeregowca. Mianowicie ten paragraf;

7. Tematy powinny być zatytułowane (w przypadku ss'ów) "ss'y TWÓJ NICK" lub po prostu "TWÓJ NICK" . Nie tytułować tematów "UB", "ban za nic" itp.

Cofnę się wstecz, .. kiedy byłem w UBT nie mogłem niestety o tej regułce zapomnieć, ale NIE UTRUDNIAŁEM NIKOMU GRY, korzystałem z opcji nadanych mi przez administracje i zmieniałem nazwę tematów na takie które są ODPOWIEDNIE i NIE UTRUDNIAŁEM nikomu dalszej gry. Niby jest we wzorze wymóg #4 Chęć pomagania innym użytkownikom , i każdy zaznacza że go spełnia. GDZIE, bo ja nie widzę. Co to za logika, nie chcę nikogo urażać ale ten paragraf jest po to aby w późniejszym czasie znaleźć w łatwy sposób bana po wpisanej frazie, ale zapominacie o tym że poprzednie takie tematy które były źle napisane nie są usuwane, to po co tak się bawić skoro i tak sobie utrudniacie w przyszłości.

Ja jako opiekun DD2 nie życzę sobie aby moi gracze cierpieli przez waszą niekompetentność, a może brak chęci.. ale w takim razie po co tu jesteście. Nie chcę abyście tak graczy traktowali, szczególnie że nie jest was dużo w składzie a rekrutacja zamknięta, 2 osoby na ~20/dziennie tematów które się i tak okazują zbyt trudnym wyzwaniem.

Jeżeli ta sprawa nie znajdzie końca i to pozytywnego - wywalenie tego debilnego pkt , to ja chcę w takim razie podziału AMXBans i ja osobiście bym wyznaczył osoby odpowiadające za UB.

 

 

oo dla przykładu, te nazwy się nie kleją. Sami sobie przeczycie

 

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie powinno byc conajmniej 5 obot w ub team i tak jak kolega wyzej nie czepiac sie takich drobiazgow bo jesli ktos wszystko zrobil tylko zle tytul to juz jest nie przyjete i od nowa trzeba bo na chwile obecna na ub czekam od 12;30 okolo i jedynie co to mialem zamkniety temat przez maly blad . Jesli tak bedzie to prawdopodobnie nie bede dalej gral na tym serwerze a przez 2 osoby sadze iz nie tylko ja odejde tylko wiecej osob 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że nazwa tematu nie powinna mieć znaczenia, bo prosba o ub to prosba o ub, a nie niewiadomo co. Bez względu na nazwę gracz prosi o ub a nie o cukierki. Wymyślanie ze jest zła nazwa tematu tylko wydłuża oczekawnie i podnosi ciśnienie graczom, bo nie mogą dostac ub z powodu złej nazwy tematu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OnlY NeW napisał:

Osobiście uważam, że nazwa tematu nie powinna mieć znaczenia, bo prosba o ub to prosba o ub, a nie niewiadomo co. Bez względu na nazwę gracz prosi o ub a nie o cukierki. Wymyślanie ze jest zła nazwa tematu tylko wydłuża oczekawnie i podnosi ciśnienie graczom, bo nie mogą dostac ub z powodu złej nazwy tematu.

Brawo ty, napisałeś to samo co co Siwy pomijając najważniejszy aspekt - konflikt interesów, bo skoro osoba aspirująca do rangi UBT obliguje się jednocześnie do pomocy użytkownikom, ale inny regulamin jej tego zabrania, znaczy nakazuje odrzucać "nieregulaminowe prośby o ub", to fakt jest tu scysja i to kująca w oko. Kiedyś już Siwy poruszał ten temat, ale spełzło to na niczym (albo mi się tylko wydaje, bo to dawno było), ale fakt, jak byłem moderatorem tutaj, to często zdarzało mi się poprawiać "złe tematy", np. kasowanie IP graczy, którzy przez przypadek dodali lub dodawanie wzorów -tych właściwych- itd. ale potem ktoś mi o to zwrócił uwagę, że mam tego nie robić (chyba nawet na PW) no i przestałem, żeby nie było spin, choć fakt, podpinam się do tego tematu, bo według mnie głupotą jest wymuszanie na graczach danej nazwy tematu, jeśli złe tematy nie są kasowane. Rozumiem moment, gdy ktoś ładuje głupie nazwy tematów typu "dostałem bana bo admin to głupia krowa (wtf??)" - i w te tematy jest kierowany ten podpunkt (zakładam) - ale jeśli ktoś napisze sobie UB, to w czym to przeszkadza? Skoro i tak prefix jest "odbanowany", to nawet nie zlewałoby się to w żaden sposób... 

 

Tym bardziej trzeba wziąć na to poprawkę, bo jak Siwy napisał u góry, jest nas coraz mniej. 

Edytowane przez Apsara Calling
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, to nie jest koncert życzeń. Jeżeli nie masz kompetentnych graczy, którzy nie umieją czytać to jest tylko i wyłącznie ich wina, nie wiem czemu masz zażalenia do UBT skoro mamy postawiony jasno regulamin, fakt może mają niektóre osoby jakieś lewe jazdy i dają UB chyba tym, którym lubią bez podania odpowiedniej nazwy ale to nie moja sprawa. Pomoc użytkownikom? Zmieniając temat? Będziesz go potem informować, że to zrobiłeś i tak każdego z osobna? Nikomu nie zabraniam napisać do mnie na PW z prośbą o pomoc, nie raz pisałem cały temat w PW dla graczy ale nikomu nie będę zmieniać nazwy czy grzebać w jej zawartości, jeżeli prośba została nadana BEZ któregoś punktu regulaminu z automatu odrzucam. Jest konkretnie napisane, nie podawać nazwy "UB" to nie podawać, jeżeli jest im ciężko to się ich nakieruje.
Co do podziału, kim Ty  do cholery jesteś, żeby zarządzać w sumie tak wielką "publiką?", powinieneś usiąść cichutko w swoim kącie DD2 i pisać ludziom na PW co mają robić, jeżeli jest mowa o pomocy. Wybaczcie moją frustrację, ale sami nie wiecie do czego chcecie się przyczepić, dobrze wiesz Siwy że było to już wałkowane, więc ile jeszcze napiszesz takich tematów, to jest już tak irytujące, że wściec się można.

Edytowane przez James0v
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na pewno nikogo nie wyznaczę na UB, bo nie zezwalam na udostępniam swoich kont z amxbans osobom spoza rangi UbTeam.

Dnia 20.06.2017 o 15:18, magio napisał:

jak dla mnie powinno byc conajmniej 5 obot w ub team i tak jak kolega wyzej nie czepiac sie takich drobiazgow bo jesli ktos wszystko zrobil tylko zle tytul to juz jest nie przyjete i od nowa trzeba bo na chwile obecna na ub czekam od 12;30 okolo i jedynie co to mialem zamkniety temat przez maly blad . Jesli tak bedzie to prawdopodobnie nie bede dalej gral na tym serwerze a przez 2 osoby sadze iz nie tylko ja odejde tylko wiecej osob 

Co z tego że powinno być 5 osób skoro nikt nie zgłasza się na tę rangę? Skąd mam wziąć takie osoby? Mam randomowo sobie brać czy udostępniać konta innym, co doprowadzi potem do sytuacji, w których jakaś osoba zacznie banować lub odbanowywać swoich kolegów lub inne osoby?

 

Dnia 20.06.2017 o 19:41, OnlY NeW napisał:

Osobiście uważam, że nazwa tematu nie powinna mieć znaczenia, bo prosba o ub to prosba o ub, a nie niewiadomo co. Bez względu na nazwę gracz prosi o ub a nie o cukierki. Wymyślanie ze jest zła nazwa tematu tylko wydłuża oczekawnie i podnosi ciśnienie graczom, bo nie mogą dostac ub z powodu złej nazwy tematu.

Nazwa tematu ma i będzie mieć znaczenie, bo to pomaga w znalezieniu danego tematu w późniejszym czasie.

 

Jedynie co mogę dodać do regulaminu działu, to dopisek z tym, iż UbTeam powinno w razie czego poprawić tytuł, bo nie jest to duży problem dla nich, ale to nie oznacza, ze każdy będzie mógł sobie pisać co chce w temacie. Według mnie ten dopisek nie jest czymś ciężkim do zrozumienia, a pokazuje tylko to, że wiele osób ma w dupie regulaminy i pisze co chce, bo dopisać swój nick w temacie, to żaden wyczyn i nie wymaga od autora tematu dużej wiedzy na dany temat.

Od teraz UbTeam będzie miało za zadanie poprawić tytuł, chyba że osoba pisząca temat na siłę stara się wpisać tam coś bezsensownego jak np: "Ban za nic" "Dostałem bana z dupy", itd.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności