Skocz do zawartości

Podania na Adminów


Ivan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do zaproponowania kary do pewnej kwesti , a mianowicie Do Podania na adminów przez róznych użytkowników. Co raz częściej widze podania żenujące wręcz smieszne , pod tym względem że gracze grają jeden dzień lub wiecej odrazu podania składają ... Wgl chyba nie czytają regulaminu tylko wzór , dadzą swoje dane i hejaa składają podanie i w dupie mają wymagania na Adma. Proponuje aby dawać warny tym graczom którzy nie zastosują się do wzoru ... Czyli powiedzmy ktoś może mieć Maksimum 1 Brak czegoś w podaniu... Czyli powiedzmy np Reklamy, itd ... Ale proponuje dać zeby ktoś może sie nie zastosować Np : Brak reklam lub dał ich za mało , aktywność na Forum , I może troche mniej niż 30h na serwerze ... Może być dopuszczalne 15-20 , lub ewentualnie brak mikro ... I jeśli ktoś bd miał więcej niż te braki Czyli niebd miał powiedzmy Mikro ale tylko mikro a wszystko inne ma jest Ok ... Ale jeśli ktoś np nie ma mikro , brak reklam i jeszcze więcej to powinien dostać Warna. Za co ? Za to że robi sobie z Administracji Jaja i nie czyta Wymagania na Admina , i uruchamia tzw. "Spam". Wiem że każdy może wyrazić swoje zdanie , i tego mu nie bronię , ale pomyślcie też ze spam się tworzy i ludzie robią sobie jaja z administracji , Te wymagania są po to żeby się do nich stosować a nie dla zabawy. I jeśli ktoś nie zastosuję się do Wymagań i ma 1-2 braki w podaniu , dostaję Warna i podanie jest od razu Zamykane. To moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności