Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skaga na rodrigeza


PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:PoLaR

 

2. Kto zawinił? (admin/guard/gracz): guard

 

3. Nick oskarżonego:Rodrigez

 

4. Steam_ID oskarżonego:Macie chyba

 

5. Data i godzina zdarzenia:14:45 pisałem J.Rodrigez  jak dla mnei to jest poprostu literka J  a ok 14:00 stałem bana 

 

6. Mapa:ba_jail_sand_final_beta2

 

7. Opis sytuacji:Pisałem se poprostu J.Rodrigez J.bot itd  potem rodrigez mnie za to kicknął potem jeszcze mnie slaynął na fd  a potem dostałem bana od konwoy za nic. Nie rozumiem pisąłme tylko J.rodrigez itd jak dla mnie ta literka nic nie znaczy ani nic o niej nie pisze w regulaminie 
Jakby co litera J oznacza: J – dziesiąta litera alfabetu łacińskiego, trzynasta litera alfabetu polskiego. Pierwotnie była jedynie wariantem graficznym litery J. W pisowni polskiej służy głównie do zapisu półsamogłoski przedniej /j/ (niesylabicznego i). Jak dl;a mnie dostałem 3 kary kicka slay bana

 

 

9. Wynik/numer rundy/czas:5:4 lub 5:3 piasłem chyba J.rodrigez poprostu z nódów  a w ostatniej rundzie sotałęm bana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

2. Zasady zachowania na serwerze
 
2.1 Zakazane jest obrażanie graczy/używanie wulgaryzmów na serwerze.
2.2 Bez pozwolenia admina puszczanie muzyki, śmiesznych tekstów itp. przez mikro jest zakazane.
2.3 Zabronione jest prowokowanie (trollowanie) prowadzące do różnych typu kłótni oraz sporów. Pisanie/Mówienie "ez" podpina się pod ten pkt.
2.4 Zakazane jest nadużywanie mikrofonu oraz spamowanie na chacie.
2.5 Zabronione jest używanie nicków obraźliwych, reklamujących, wulgarnych, tematyce rasistowskiej, itp.
2.6 Jeśli nie mamy mutacji, bądź skończonych 16-stu lat nie nadużywamy mikrofonu. 
2.7 Zabronione jest kłócenie się z administracją.
2.8 Zakaz robienia VoteKickCT przeciwko osobie, która gra zgodnie z regulaminem.

Jak dla mnie podchodzi to pod prowokację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar nie udawaj głupiego.

W XXI w. litera J przed rzeczownikiem może oznaczać wiele rzeczy. Gadasz tak jakbyś dopiero co wyszedł z podziemia i nie wiedział jak wyglądają realia.

J jest skrótem od słowa JEBAĆ. Tak jak Jebac Policję, albo jak w tym przypadku Jebac Rodrigeza.

Jest to prowokacja i nie dziwie się ze KonWoy dał Ci bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności