Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga-cała mapa pozycja buntu i pawlak.xd


veqqqqqq

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: 1τคρ ву' уιннツ
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracze
 
3. Nick oskarżonego: cala mapa pozycja buntu i pawlak.xd
 
4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_1:0:148037503 i STEAM_1:0:121300537
 
5. Data i godzina zdarzenia: około 20:50 (pierwsza sytuacja), druga sytuacja około 21:10 
 
6. Mapa: jb_k1ngphoenix_b1
 
7. Opis sytuacji: Gracz bezpodstawnie kicknał mnie z ct, vote zrobił cala mapa pozycja buntu.  A w ostatniej rundzie było nie ogarnianie (w tej rundzie były minimum 2 fk) ze strony pawlaka i cala mapa pozycja buntu.
 
 
9. Wynik/numer rundy/czas: 4:1 dla tt (kd) i 8:3 dla tt cała runda.
Edytowane przez mr_lump
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kick bezpodstawny i dużo, dużo fk.

EDIT 

Rudi za bezpodstawne kicki są bany na dzień to po 1 po 2 on bierze udział w konkursie i takie bezpodstawne kicki mogą dużo zabrać.

edit 2

FK to według wam nic ? Bądźmi poważni, jak ktoś nie przestrzega regulaminu, nadużywa vote, robi co chce w ct (nie mówiąc już o fk) to co ma olać? Pisze skargi w dobra imienia serwera i chce żeby comunity było lepsze. Dobra jak będzie obrażanie, masowe fk itd. nie piszemy skargi bo później będą wszyscy narzekać.

edit3

Przeglądując archiwum napisaleś podobną skatge :)

To teraz nie narzekaj na innych, bo sam to robisz.

Edytowane przez ceberi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuu....

Skarge pisać o kicka z ct? FK? Bez jaj ludzie zacznijcie grać na luzie dla fun'u a nie od razu skarga. Rozumiem że jesteście zdenerwowani ale o takie głupoty nie warto sie tak kłócić. 

Co do samej skargi. Wywalenie z ct było bezpodstawne oraz fk również nastąpiło.

Ludzie w takich sprawach nie piszcie skarg bo gracz dostanie ostrzeżenie lub bana na 10-30 min i tylko zajmujecie czas opiekunom. Może wtedy mają ważniejsze sprawy od jakiegoś tam kicka czy fk. Przez takieie skargi odchodzą gracze z serwera gdyż mają dość tej atmosfery. Tak ciężko grać dalej i się kompletnie tym nie przejmować?

Pomyślcie nad pisaniem nad następnej skargi proszę was.

Edytowane przez RUDI
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie psujcie sobie nerwów pisząc takie skargi.

JB to serwer stworzony po to, aby sprawiać innym przyjemność, wyluzować się, pogadać, rozumiem że freekille potrafią zirytować, ale wystarczy albo napisać do prowadzącego na pw, albo się tym poprostu nie przejmować. Nie mówie, że w każdej sytuacji macie ignorować zachowania niezgodne z regulaminem, ale czasem lepiej zastanowić się kilka razy, zanim się coś napisze. 

Niestety na tym serwerze panuje naprawdę nie fajna atmosfera, ile razy wbijam to jeden z drugim zacznie mi mówić, że się wymądrzam, że gram raz na ruski rok i nie mam prawa głosu, wyzywać mnie czy prowokować do kłótni, jedną z takich osób jest autor tej skargi - @mr_lump :). Za każdym razem kiedy wbijam na serwer ty musisz mieć jakieś "ale", tylko po co? Nie psujmy sobie nawzajem nerwów, mam nadzieję, że na serwerze dalej będzie panowała taka sama atmosfera jak za czasów mojej gry :)

Co do całej skargi, to oczywiście masz rację, freekill nastąpił, a kick był niesłuszny, ale naprawdę radzę się wam następnym razem zastanowić, czy warto się kłócić o takie błahostki :)

 

@Maxtin no ja mam taką nadzieje, bo de gea to jest kozak *-*

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz cala mapa pozycja buntu za bezpodstawny kick z CT, podanie fałszywego wyjaśnienia kill'a oraz fk otrzymuje bana na 3 dni

Gracz pawlak.xd za fk otrzymuje bana na 1 dzień

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności