Jump to content

ceberi

Użytkownik
 • Posts

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ceberi last won the day on February 10 2019

ceberi had the most liked content!

8 Followers

About ceberi

 • Birthday December 25

Informacje o Profilu

 • Nick
  ceberi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  8
 • Lokacja
  Pomorze

Recent Profile Visitors

9,394 profile views

ceberi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

156

Reputation

 1. 1. Twój Nick: ceberi 2. Kto zawinił? (admin/gracz): opiekun 3. Nick oskarżonego: Snuffy 4. Steam_ID oskarżonego: nieważne 5. Data i godzina zdarzenia: nieważne 6. Mapa: nieważna 7. Opis sytuacji: A więc zostałem zbanowany permanentnie za "Trollowanie" i to jest prawda trollowalem grę w ct dawając wszystkim fd i duchy przyznaję się i przepraszam wszystkich za to wydarzenie, które z mojej strony zrobiłem ten jeden jedyny raz, nie wiem co mnie kierowało w tej sytuacji. Ale moim zdaniem (i nie tylko moim zdaniem) dostałem zbyt potężną karę przykładowo np. taki kosmal dostał za podobne trollowanie dostał tylko bana na ct albo inni co ze mną byli i trollowali dostali tylko na miesiąc/dwa bana albo żadnej kary nie dostali. Nie proszę o odbanowanie mnie bo wiem że zachowanie było żałosne i beznadziejne tylko proszę o skrócenie mi bana do miesiąca czy dwóch miesięcy i bana o ct, bo moim zdaniem zostalem zbyt surowo potraktowany. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): 9. Wynik/numer rundy/czas: nieważne
 2. Nick: ceberi Powód rezygnacji: brak chęci oraz w ostatnim czasie brak czasu Cos od siebie: Dzięki za danie mi szansy, mam nadzieję ż nie zrobiłem tyle problemów i powodzenia w dalszym rozwoju.
 3. Nick: ceberi Powód: Brak chęci do gry w cs'a Czas nieobecności: do 1.12 Coś od siebie:
 4. ceberi

  Elita Serwera

  ● Najlepszy prowadzący na serwerze: lil kapi● Najlepszy gracz serwera:● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: Creativity● Najlepszy administrator: MajK● Najlepszy strażnik: molly csgoaatse● Osoba z najlepszym poczuciem humoru:● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze:● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : sklejek● Największa gaduła na serwerze: cisowianka● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: Bester● Najlepszy buntownik na serwerze: miky ten tryhard● Najmniej buntujący się więzień:● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: lil kapi● Najlepszy gang serwera: Klasyczna● Największy lizus serwera: madeve● Największy zgrywus na serwerze: sleyu● Największy mądrala serwera: kermit
 5. Nick: ceberi Powód: nadmiar nauki/brak czasu na grę Czas nieobecności: do 23.10 Coś od siebie:
 6. Patrz cebulo jakie fajne pożegnanie odkopałem XD

  Ale z Ciebie była mąciwoda

  @Peter @RUDI @|Mort| Pamiętacie?

  1. Show previous comments  8 more
  2. s t a r g i r l

   s t a r g i r l

   Oskarku, jaki Ty niegrzeczny byłeś :kappa: 

  3. ceberi

   ceberi

   Dobra już dawno było więc zapomnijmy xd

  4. |Mort|

   |Mort|

   To nie ja pisałem @Huczin tylko pies kolegi sąsiadki

    

 7. Gr zalicza się od wejścia drzwi. więc zobaczyłem gdzie ty zginąłeś i byleś na schodach, więc moim zdaniem i sleya nie było "lekkie" wejście do gunrooma. A jako że na serwerze zachowujesz się nagannie i często jesteś karany kickami za nadużywanie to tym razem dostałeś bana.
 8. Nick: ceberi Powód: Sprawy prywatne Czas nieobecności: do piątku Coś od siebie: Aktywny bede na forum.
 9. 1. Twój nick: ceberi 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jb cs go 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):https://forum.cs-classic.pl/topic/51269-lista-adminów-jailbreak-csgo/
 10. @Czesio zrobił z niego patostreamera.
 11. Nick: ceberiPowód: wyjazd i chcę odpocząć od jb Czas nieobecności: 2 tygodnieCoś od siebie: przedłużam nieobecność, bo muszę odpocząć. Aktywny bede na forum.
 12. Dobrze że ty też. Nauczenie się totalnego bezruchu czy bezruchu to kwestia chwili bo dostaniesz karniaka w celi i już coś rozumiesz, A nauczenie się żeby ruszyć zanim odwoła totalny no trochę czasu zajmuje trochę czasu. Jest dużo lepszych pomysłów jak zmienić regulamin by ct przetrwał a to jest najgorszy pomysł na poprawę gry w ct. Ja rozumiem żyjesz starym jb i chciałbyś cały regulamin z 2016 roku ale pomyślmy też o nowych graczach. A jeżeli już tak narzekacie że regulamin jest zrobiony pod tt to proponuję żeby przez 2 pierwsze rundy stosować jedynie karniaki, a jeżeli się zbuntują już prowadzący nie musi stosować karniaków.
 13. Tu nie chodzi o dawanie chowanego, wgl co to ma do tego ? To dam przykład na takim myleniu jak ty sądzisz. Przychodzi se nowy gracz, który do czynienia na jb ma pierwszy raz, i jest polecenie "totalny na środku celi" wszystko super co nie i później prowadzący robi w konia tego gracza i może innych dając "wychodzicie na środek lasera" wychodzi i dostaje w łeb BO nie odwołał totalnego bezruchu i ten gracz musi czekać na nową rundę, może się i nauczy ale będzie musiał być uważnie wsłuchany i zapamiętywać wszystko co mówi a on chce po prostu pograć w gry który prowadzący wymyśli bez dużego wysiłku. A ja zabijałem wtedy kiedy po raz któryś z rzędu się zbuntują.
 14. Nie wiem czy wiecie ale gra na JB ma wsprawiać przyjemność nie tylko wam ale również nowym graczom. Jeżeli mylenie będzie to 3/4 prowadzeń będzie się kończyło się tak że przed cele wyprowadzicie w okolicach 5 graczy. Nowy gracz wykonuje dobrze polecenia a tu nagle jeb bo prowadzący nagle zmylił połowę serwera i muszą czekać na kolejna rundę tylko po to by znowu zostać zmylonym. Pomyślmy raczej jak przyciągnąć więcej graczy a nie jak wyżyć się na więźniach. Przecież na tym polega jb żeby dobrze się bawić, a nie robić drugi obóz koncentracyjny gdzie każdy gracz ma być chodzącym zegarkiem. Jeżeli chodzi o svip to jestem za by zmienić zabijanie na raz tylko z prawej, bo na aktualną chwilę svip jest po prostu zbyt dobry.
 15. Moją propozycją jest zwiększenie cen za polepszeniach w gangach bo zbyt szybko się wbija bo już w 2/3 miesiące te topowe gangi są na full i mają ogromną już przewagę nad resztą graczy z innych gangów. Proponuję również usunąć pojedynki za respekt gdyż Aktualnie na serwerze to jest maszynka do robienia respektu, ponieważ łatwo się wbija gdyż głosują na swoich "pewniaczków" i zarabiają na tym nawet od tak 600 respektu na jednym życzeniu. A ci bardziej cwani pod nieobecnością administracji celowo podkładają się by bez trudu dla gangu swojego nabić respekt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines