Jump to content

ceberi

Użytkownik
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  42d 15h 59m 2s

ceberi last won the day on February 10 2019

ceberi had the most liked content!

Community Reputation

156 Pomocniczy

7 Followers

About ceberi

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday December 25

Informacje o Profilu

 • Nick
  ceberi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  8
 • Lokacja
  Pomorze

Recent Profile Visitors

8,803 profile views

 1. 1. Twój Nick: ceberi 2. Kto zawinił? (admin/gracz): opiekun 3. Nick oskarżonego: Snuffy 4. Steam_ID oskarżonego: nieważne 5. Data i godzina zdarzenia: nieważne 6. Mapa: nieważna 7. Opis sytuacji: A więc zostałem zbanowany permanentnie za "Trollowanie" i to jest prawda trollowalem grę w ct dawając wszystkim fd i duchy przyznaję się i przepraszam wszystkich za to wydarzenie, które z mojej strony zrobiłem ten jeden jedyny raz, nie wiem co mnie kierowało w tej sytuacji. Ale moim zdaniem (i nie tylko moim zdaniem) dostałem zbyt potężną karę przykładowo np. taki kosmal dostał za podobne trollowanie dostał tylko bana na ct albo inni co ze mną byli i trollowali dostali tylko na miesiąc/dwa bana albo żadnej kary nie dostali. Nie proszę o odbanowanie mnie bo wiem że zachowanie było żałosne i beznadziejne tylko proszę o skrócenie mi bana do miesiąca czy dwóch miesięcy i bana o ct, bo moim zdaniem zostalem zbyt surowo potraktowany. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): 9. Wynik/numer rundy/czas: nieważne
 2. Patrz cebulo jakie fajne pożegnanie odkopałem XD

  Ale z Ciebie była mąciwoda

  @Peter @RUDI @|Mort| Pamiętacie?

  1. Show previous comments  8 more
  2. s t a r g i r l

   s t a r g i r l

   Oskarku, jaki Ty niegrzeczny byłeś :kappa: 

  3. ceberi

   ceberi

   Dobra już dawno było więc zapomnijmy xd

  4. |Mort|

   |Mort|

   To nie ja pisałem @Huczin tylko pies kolegi sąsiadki

    

 3. Gr zalicza się od wejścia drzwi. więc zobaczyłem gdzie ty zginąłeś i byleś na schodach, więc moim zdaniem i sleya nie było "lekkie" wejście do gunrooma. A jako że na serwerze zachowujesz się nagannie i często jesteś karany kickami za nadużywanie to tym razem dostałeś bana.
 4. 1. Twój nick: ceberi 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jb cs go 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):https://forum.cs-classic.pl/topic/51269-lista-adminów-jailbreak-csgo/
 5. @Czesio zrobił z niego patostreamera.
 6. Dobrze że ty też. Nauczenie się totalnego bezruchu czy bezruchu to kwestia chwili bo dostaniesz karniaka w celi i już coś rozumiesz, A nauczenie się żeby ruszyć zanim odwoła totalny no trochę czasu zajmuje trochę czasu. Jest dużo lepszych pomysłów jak zmienić regulamin by ct przetrwał a to jest najgorszy pomysł na poprawę gry w ct. Ja rozumiem żyjesz starym jb i chciałbyś cały regulamin z 2016 roku ale pomyślmy też o nowych graczach. A jeżeli już tak narzekacie że regulamin jest zrobiony pod tt to proponuję żeby przez 2 pierwsze rundy stosować jedynie karniaki, a jeżeli się zbuntują już prowadzący nie musi stosować karniaków.
 7. Tu nie chodzi o dawanie chowanego, wgl co to ma do tego ? To dam przykład na takim myleniu jak ty sądzisz. Przychodzi se nowy gracz, który do czynienia na jb ma pierwszy raz, i jest polecenie "totalny na środku celi" wszystko super co nie i później prowadzący robi w konia tego gracza i może innych dając "wychodzicie na środek lasera" wychodzi i dostaje w łeb BO nie odwołał totalnego bezruchu i ten gracz musi czekać na nową rundę, może się i nauczy ale będzie musiał być uważnie wsłuchany i zapamiętywać wszystko co mówi a on chce po prostu pograć w gry który prowadzący wymyśli bez dużego wysiłku. A ja zabijałem wtedy kiedy po raz któryś z rzędu się zbuntują.
 8. Nie wiem czy wiecie ale gra na JB ma wsprawiać przyjemność nie tylko wam ale również nowym graczom. Jeżeli mylenie będzie to 3/4 prowadzeń będzie się kończyło się tak że przed cele wyprowadzicie w okolicach 5 graczy. Nowy gracz wykonuje dobrze polecenia a tu nagle jeb bo prowadzący nagle zmylił połowę serwera i muszą czekać na kolejna rundę tylko po to by znowu zostać zmylonym. Pomyślmy raczej jak przyciągnąć więcej graczy a nie jak wyżyć się na więźniach. Przecież na tym polega jb żeby dobrze się bawić, a nie robić drugi obóz koncentracyjny gdzie każdy gracz ma być chodzącym zegarkiem. Jeżeli chodzi o svip to jestem za by zmienić zabijanie na raz tylko z prawej, bo na aktualną chwilę svip jest po prostu zbyt dobry.
 9. Minusem jest regularność jaką przebywasz na serwerze, od niedawna grasz regularnie. Myślę że komendy guarda dasz radę szybko opanować. Grałem z tobą i wydajesz się miłym i sympatycznym graczem, zachowujesz kulturę czy nie masz problemów z innymi graczami na serwerze. Jesteś lubiany a z tobą nie było wcześniej problemów. Pomimo nieregularności na serwerze jestem za by ci dać szansę jako administrator.
 10. To co zrobileś na kostce to jest jeden z kilku powodów dlaczego dostałeś bana na ct. Wcześniej były problemy z twoim zachowaniem w ct. Utrudnialeś grę na serwerze, czy wykazywaleś się nieznajomością regulaminu jakbyś mial swój autorski oraz ciągle wykłócaleś się z administracją bo "ty masz zawse racje". Już nie raz ci mowiłem że jak będziesz tak wyprawial w ct to w końcu dostaniesz bana, nie posluchałeś się dalej utrudnialeś to dostałeś jak najbardziej slusznego bana na ct i niech będzie jak najdłużej bo może wtedy coś zrozumiesz.
 11. Myślę że to wystarczy.
 12. Moją propozycją jest zwiększenie cen za polepszeniach w gangach bo zbyt szybko się wbija bo już w 2/3 miesiące te topowe gangi są na full i mają ogromną już przewagę nad resztą graczy z innych gangów. Proponuję również usunąć pojedynki za respekt gdyż Aktualnie na serwerze to jest maszynka do robienia respektu, ponieważ łatwo się wbija gdyż głosują na swoich "pewniaczków" i zarabiają na tym nawet od tak 600 respektu na jednym życzeniu. A ci bardziej cwani pod nieobecnością administracji celowo podkładają się by bez trudu dla gangu swojego nabić respekt.
 13. Ja nie gram w te giergi. Bez odbioru. @Sleyu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines