ceberi

Strażnik JB CS:GO
 • Content count

  216
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ceberi last won the day on July 4

ceberi had the most liked content!

5 Followers

About ceberi

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday December 25

Informacje o Profilu

 • Nick
  ceberi
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Pomorze

Recent Profile Visitors

6274 profile views
 1. ceberi

  Belgia 1:0 Anglia
 2. ceberi

  Francja 0:1 Chorwacja
 3. ceberi

  Chorwacja 2:1 Anglia
 4. ceberi

  Rosja 2:2 Chorwacja Rosja wygrywa w karnych.
 5. ceberi

  Szwecja 2:1 Anglia
 6. ceberi

  Brazylia 1:1 Belgia Belgia wygra w karnych.
 7. ceberi

  Francja 1:0 Urugwaj
 8. ceberi

  Imię: Oskar Nick: ceberi Wiek: 16 Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: Tyle ile będę w stanie, ale minimum 1 h dziennie będę na pewno. Staż na serwerze: 1334 godzin w 1,5 roku STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198296392682/ Znajomość SMX (1-10): 7 (czytam dużo) Czy miałeś na innej sieci [email protected] lub [email protected](podaj nazwy, bez linków): Nie Czy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?: Admin DeathMach CS:GO, kilkukrotny strażnik JB CS:GO Dlaczego akurat Ty: Gram bardzo długo na serwerze (z małymi przerwami), lubię tutaj przebywać i rozwijać serwer. Może początki panowania jako guard nie były dobre ale z biegiem czasu dorosłem i myślę że ostatnie 6 miesięcy sprawowania jako guard było jako dobre. Zawsze byłem ciekawy jak to być opiekunem z "drugiej strony", mam dużo pomysłów by na serwer przyciągnąć nowych graczy żeby dalej rozwijać i dzięki opiekunowi będzie to jakoś realne. Zawsze byłem obiektywnym, przy wypowiedziach przy podaniach czy skarg, nigdy nie byłem stronniczy. Mam bardzo dobre stosunki z administracją i z zwykłymi graczami ale kiedy dochodziło do czegoś poważnego potrafię zachować zimną krew i opanować konflikt. Może nie mam doświadczeniach w pluginach ale czytam dużo i jeżeli będzie trzeba nauczę się, osobiście wolę ogarniać ze strony forum ale oczywiście jestem gotowy na współpracę z administracją i (jeżeli będzie) z drugim opiekunem. Mam oczywiście parę minusów ale staram się minimalizować moje "wady".
 9. ceberi

  1. Twój nick: ceberi 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): JB cs:go 3. Ranga: Strażnik 4. Link do tematu (potwierdzenie): https://forum.cs-classic.pl/topic/64157-przyjętepodanie-ceberi/
 10. ceberi

  Belgia 4:1 Japonia
 11. ceberi

  Brazylia 2:1 Meksyk
 12. ceberi

  Chorwacja 1:0 Dania
 13. ceberi

  Hiszpania 1:0 Rosja
 14. ceberi

  Japonia 1:2 Polska Mecze o honor zawsze wygrywamy xd
 15. ceberi

  1. Nick: ceberi 2. Imię: Oskar 3. Wiek: 16 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Jeszcze nie wiem. 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/647975 8. Parę słów o sobie **: Cześć. Nazywam się Oskar i mieszkam w Gdańsku. Jestem bardzo dobrym graczem cs:go, kiedyś grałem dużo mm'ów i wbiłem jakąś wysoką rangę, a później znudziły mnie rankedy i szukałem jakiś serwer i znalazłem jb cs-classic i tam zostałem. Wróciłem na serwer po kilku miesiącach i będę mieć dużo czasu na grę, niektórzy gracze znają mnie od dawna, a nowi gracze mnie poznali. Poza cs'sem gram w serię gta, moją ulubioną część gry był gta 4, głównie za realistyczną i brutalną fabułę oraz za specyficzny klimat. I gram również w fife, ale jako że gra bardzo w tym roku mnie zdenerwowała przestałem grać już w maju. Poza grami lubię sport, od małego interesowałem się piłką nożną, moim ulubionym klubem jest Manchester United, a piłkarzem Ronaldo (Oczywiście portugalski), ale trenuję tenisa i mam nadzieję że będę w tym dziecinie najlepszy. Dodatkowo w wolnych chwilach jeżdżę sobie po mieście rowerem. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Strażnikiem chciałbym być, ponieważ na serwerze zdarzają się sytuację gdzie nie można rozwiązać sporu słownie i wtedy jest potrzebna interwencja administratora. Też chciałbym nowych graczy ułatwić ogarnianie jb i utrzymywać przyjemną i miłą atmosferę. 10. Steam_ID: STEAM_0:0:168063477 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: To zależy, raz będę więcej, a raz mniej, ale będę w stanie być na minimum 1 godzinę dziennie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze to na pewno będę dostępny gdzieś od późnego południa. A w weekendy jeżeli nie będę mieć większych planów to będę dostępny o każdej godzinie. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3,221 godzin 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)