Jump to content

Czesio

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  9d 28m 3s

Czesio last won the day on July 31 2019

Czesio had the most liked content!

Community Reputation

146 Pomocniczy

7 Followers

About Czesio

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday May 23

Informacje o Profilu

 • Nick
  Czesio
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,964 profile views

 1. ● Najlepszy prowadzący na serwerze: @aassingo● Najlepszy gracz serwera: @kRR● Najbardziej aktywna osoba na serwerze: @cyprianeq● Najlepszy administrator: @offen● Najlepszy strażnik: @c9nn● Osoba z najlepszym poczuciem humoru: @cfk● Najbardziej rozpoznawalna osoba na serwerze: @SnuFFy● Najaktywniejsza osoba w dziale JB CS:GO : @offen● Największa gaduła na serwerze: @SnuFFy● Najbardziej denerwująca osoba na serwerze: @Elegancki Memek● Najlepszy buntownik na serwerze: @kRR● Najmniej buntujący się więzień: @patrik● Najbardziej kreatywna osoba na serwerze: @Medve● Najlepszy gang serwera: Hot girls● Największy lizus serwera: -● Największy zgrywus na serwerze: -● Największy mądrala serwera: @SnuFFy
 2. No idź dalej uczyć się matmy @kRR
 3. Nadszedł czas i na mnie. Niechęć do csa wróciła, więc znowu trzeba zrobić kilka miesięcy, jak nie więcej przerwy. Dziękuję całej ekipie jb, z którą miałem do czynienia. Kiedyś na pewno wrócę. Chciałbym jeszcze raz podziękować @Gemciu oraz @Hangetsu za przyjęcie mnie do grona administracji. Ekipa była świetna, mam nadzieję, że ciągle będzie tak zgrana. Utrzymaj Gemciu serwer taki jaki jest, na razie serwer idzie w jak najlepszym kierunku. Hangetsu po banie wprowadziłeś mnie na ten serwer, i to dzięki tobie i twojemu poparciu byłem w administracji. Wingmany zawsze można pograć. Szkoda, że twoja kadencja opiekuna nie była zbyt długa , lecz zrobiłeś w tym czasie dużo dla serwera. @crate nigdy nie zapomnę twojego mikrofonu. Śmiechu było dużo, wbiję kiedyś na tska można w coś pyknąć. @offen utrzymuj wixe na serwerze jak i na ts, dymy zawsze muszą być. @|MajK| w moich początkach, za co Ci nie podziękowałem do tej pory pomagałeś mi na serwerze najbardziej, tak naprawdę wprowadziłeś mnie na serwer za co Ci jestem bardzo wdzięczny. @kRR tryhardziku na codzie popykamy czasem, tylko pamiętaj info na ts dalej będzie podawane . @Makselele mam nadzieję, że moje rady Ci pomogły, i szybko dostaniesz zasłużonego admina, dużo wkładasz w serwer, należy Ci się. @Scroll nocne gierki były kozak, mam nadzieję, że jeszcze pogramy w ligę nad ranem. Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam. Trzymajcie się wszyscy. Szczała.
 4. Była masa skarg na Ciebie, demka na których widać, że kompletnie nie ogarniasz regulaminu. Twoja dzisiejsza sytuacja tylko potwierdziła co mówili gracze. Popełniasz fk, ożywiasz gracza. Następnie nie podoba Ci się jego zachowanie i zabijasz go za poprzednie polecenie bo taki masz kaprys? Co to ma być? Odniosę się do twojego zdania poniżej: Jak nie próbowałem? Pytałem się za co go zabiłeś. Ty odpowiadasz na to za wcześniejsze polecenia, za które SAM GO OŻYWIŁEŚ. Lecimy dalej, sytuacja w celi, karniakujesz dużo razy każdego bez powodu, niektórych obijając do poniżej 50hp, zabijasz jedną osobę, wpisuje fk, a ty odrzucasz je, dopiero później tłumacząc co zrobiła, mimo, że mogła tego nie zrobić. Nie da się tobie nic wytłumaczyć, idziesz ciągle za swoim zdaniem. Moją decyzję o zbanowaniu Ciebie uzgodniłem jeszcze z guardem @Makselele, który był przy tej sytuacji. Jeżeli masz zastrzeżenia co do mojej wypowiedzi mam demka rozpisane od jednego gracza.
 5. Mapa: jb_putin Ponieważ: Mapa jest praktycznie nie do ogarnięcia, pełno miejsc, w których można uciec. Gdy jestem na serwerze większość graczy chce zmiany mapy, nikt nie chce iść na niej do ct.
 6. Odkąd wróciłeś na serwer nie było z tobą problemów. Potrafiłeś się zachować, nie odpowiadać na głupie zaczepki. Wymagania spełniasz, aktywność dobra, nic dodać, nic ująć. Z twoich poprzednich kadencji wiem, że się nadajesz na tą posadę. Podsumowując jestem na tak.
 7. Offen myślałem nad tobą, ale ostatecznie jestem na tak. Aktywność masz dobrą, nawet bardzo dobrą, starasz się pomagać, gdy ktoś tego potrzebuje. Regulamin znasz, w ct radzisz sobie dobrze, więc dałbym ci szanse. Jesteś osobą kojarzoną z "robienia młynu XD", lecz widać, że się poprawiłeś. Ogranicz niepotrzebne zaczepki i teksty, a będzie perfect.
 8. No nie widziałem go dawno @Kvasek
 9. Nie tym razem @Kvasek nie wiem musisz sam poszukać
 10. Link do gameme: https://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/975489 Nick w grze: Czesio ;x Ilość godzin: 10h+ | 11h+ | 15h+ | 10h+ Dzień: 10/08/2019 | 08/08/2019 | 07/08/2019 | 06/08/2019 Nagroda: VIP za wszystko SteamID: STEAM_1:0:462775613
 11. No dobra @Medve citer dawaj
 12. Nie @Kvasek przyszedłem się pobawić.
 13. Narka, a i wbij czasami na tsa do nas
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines