Jump to content

Czesio

Strażnik JB CS:GO
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Time Online

  8d 8h 56m 56s

Czesio last won the day on July 10

Czesio had the most liked content!

Community Reputation

115 Pomocniczy

6 Followers

About Czesio

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday May 23

Informacje o Profilu

 • Nick
  Czesio
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  BATTLE ROYAL CS:GO
  12
 • Lokacja
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1,389 profile views

 1. Doro, jesteś aktywny, masz mutacje, ogarniasz ct w miarę dobrze, ale jest jedno ale. Często nadużywasz fk, pisząc dziwne powody na nich. Trollujesz graczy umyślnie, podpowiadasz im, żeby robili coś niezgodnego z regulaminem, co na przyszłego guarda nie wypada. Nie widziałem (przynajmniej ja) żebyś pomagał graczom. Popraw te rzeczy i będę na tak. Jak na teraz jestem na nie.
 2. 1. Twój nick: Czesio 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Jailbreak CS:GO 3. Ranga: Guard 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 3. Szambi aktualnie jesteś jedną z aktywniejszych osób na jb, a takich adminów brakuje. Regulamin znasz, mutację masz, jesteś pomocny więc jak dla mnie idealna osoba na to stanowisko. Jestem na tak.
 4. Szkoda, że znowu odchodzisz, wracaj szybko. Trzymaj się
 5. 1. Nick: Czesio ;x 2. Imię: Kacper 3. Wiek: 15 4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7 5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak 6. Składka (TAK/NIE): Jeżeli będzie taka potrzeba to tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/925182 8. Parę słów o sobie **: Jak już wyżej napisałem nazywam się Kacper i mam 15 lat. Mieszkam we wsi obok Rzeszowa, dokładniej w Malawie. Od września będę uczęszczał do technikum na profilu informatycznym. Jestem osobą konsekwentną i zabawną. Na serwerze staram się być miły oraz pomocny dla każdego gracza. Interesuję się sportem, głównie pływaniem oraz piłką nożną. 9. Dlaczego chciałbyś zostać strażnikiem**: Myślę, że powód u większości podobny, każdy, kto składa podanie na guarda chce, aby na serwerze panowała miła atmosfera oraz żeby nikt nie łamał regulaminu. Chciałbym pomóc w organizacji jakiś eventów na tyle ile mogę, starałbym się, aby sytuacje opisane wcześniej nie miały miejsca na serwerze. Większość osób mnie zna, raczej nie mam konfliktów z graczami, więc wydaje mi się, że poradziłbym sobie po raz drugi na tym stanowisku. 10. Steam_ID: STEAM_0:0:462775613 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie, ale codziennie jest kilka godzin. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Jako, że są wakacje gram zazwyczaj od 11-17, później od wieczorku do północy. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Na tym koncie około 700h, łącznie +/- 2500h 14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Nie 15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, miałem na tym serwerze guarda. ** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 6. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale po przeczytaniu wydaje mi się, że miało by to sens. "Love" i "Thanks" jest reakcją pozytywną więc jak dla mnie te reakcje powinny dodawać punkty reputacji.
 7. Czesio

  Propozycje

  Proponuje usunąć zabawy takie jak ziemniak, molotov day. Nie są w ogóle wybierane przez graczy, a na ich miejsce można pomyśleć nad ciekawszą zabawą.
 8. Nick na serwerze: Czesio ;x Czy grałeś kiedyś w Mafię na serwerze?: Tak Przeczytałeś zasady Mafii?: Tak
 9. Czesio

  Propozycje

  Zwiększyć dmg z pięści, aby nie było aż tak ogromnej różnicy między kosą a pięścią.
 10. 1. Twój nick: Czesio ;x 2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz 3. Nick oskarżonego: IKS DE 4. STEAM_ID oskarżonego: STEAM_0:1:107952540 5. Data i godzina zdarzenia: 01.07.2019 około godziny 15:00 6. Mapa: jb_mountaincraft_v5 7. Opis sytuacji: Po rozpoczęciu rundy, gdy staliśmy na środku lasera gracz IKS DE rzucił w terrorystów molotova. Tłumaczył się tym, że chciał rzucić taktyka zamiast molotova (granata rzucił nam idealnie pod nogi, a nie np. na ściane) 8. Dowody (demo,screeny,świadkowie): http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1561984596-1561987175.zip 9. Wynik/numer rundy/czas: Runda 3 (2:0 dla terrorystów) tick około 25000
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines