Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Grotto


BoNzO :P

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Grotto

Wiek :24

Kilka słów o Tobie: No co ja tu będę dużo pisał :D Wesoły, lubie pograć w wolnym czasie ;p wygadany ;d i interesuje sie niczym raczej oprócz pracy xd Z resztą większość mnie zna :D

Dlaczego starasz się o tę funkcję?: Prosiło mnie kilka osób o napisanie podanka :D I chce pomóc administracji ;P Znam regulamin dość dobrze i moge od teraz poswiecac dużooo czasu na serwie :D więc GT nadrobie z resztą Ci co mnie znają wiedzą o tym ;p

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?:Tak, kilkakrotnie byłem tutaj adminem

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10): Mocne 6

Staż w grze: Uuu nwm z 4 lata 

Link do Twojego GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/Grotto/193.33.176.143:27015/       Przypominam że nadrobie to :D

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy): Dni robocze kilka godzin między 16 a 22 a weekendy to no life po całosci czyli więcej ;p

Czy uiścisz składkę adminowską?: Tak

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Grotto wydaję się być dość ogarniętą  osobą, w roli administratora na pewno się sprawdzi :D . W okresie wakacyjnym widzę że frekwencja wielu osób zmalała, dlatego dodatkowe ręce nie będą zbędne. GT oczywiście do poprawki, no nie oszukujmy się za dobre nie jest. Na plus jest również składka i w miarę dobra znajomość amx.  Gracz posiada także  prawie czyste amxbans :) .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak, rzeczywiście aktywność adminów spadła, więc pomoc się przyda. Ada wyczerpała temat więc nie mam co dużo pisać, bo i tak napisałabym to samo xd. Skoro GT poprawi, to nie ma najmniejszego problemu. :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na TAK!

- GT wierze że nadrobi

- Miły gość, pomógł mi zanim miałem tu adma( niecały rok temu xD)

- Miał adma

I BoNzO to spoko gość :P

 

Edytowane przez Shadow_Angel
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin się przyda, szczególnie w czasie wakacji, znam Cie i wiem że możesz  nadrobić aktywność ( i oczywiście masz to zrobić), używanie przekleństw tylko od 23 i to z umiarem pamiętaj!

Zgłoś się na pw, okres próbny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności