Skocz do zawartości

Mniejsza aktywnosc makalele


makalele

Rekomendowane odpowiedzi

@Miłosz @Discus

Halo, raz raz, zaglądajcie tu chociaż czasami. Macie największą ilość adminów, więc chyba też trzeba częściej tu przeglądać. 

@Miłosz  Pokaż temat rybka, to porozmawiamy. Jeden opiekun z serwera się odezwie i zamykam. Tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia! moge Ci pokazac tematy w których ty akceptujesz je bez naszego postu

 

@Browar  , jak ja uwielbiam jak ktoś się regułkami z forum zasłania. I gdzie tu jest logika? Jest temat napisany przez mojego admina , który ten temat jest zamykany przez Kasię , akceptowany .. a ja , jako opiekun o tym nic nie wiem. Temat zamykany jest po moim poście albo Discusa.

 

To nie jest kłótnia, bo nie mam czasu na takie coś :] To jest twoje ego , bo musiałeś się wypowiedzieć w temacie o którym wiesz tyle ile ...   : ]

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz admini z waszego serwera są waszymi podwładnymi i to wasz obowiązek wypowiadać się w tych postach o nieobecnościach itp, to Wy odpowiadacie za nich przed górą administracji całej sieci, więc to wasz obowiązek akceptować, lub też nie, ich nieobecności (taki jest moje zdanie, ale na pewno tak też jest)

 

PS: @Miłosz nie patrzyłem na regułki z forum, napisałem co myślę, koniec tematu o mojej wypowiedzi, tu nie jest miejsce na kłótnie 

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja nieobecność została przyjęta.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności