Skocz do zawartości

ss,y Sebol 1925


Sebol1925

Rekomendowane odpowiedzi

LINK DO BANA : http://amxbans.cs-classic.pl/bans/53568.html


||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: Sebol 1925 
||| IP: 94.254.155.236 
||| Steam ID: STEAM_1:0:1736471659 
||| Powod: Wrzuc screeny na forum 
||| Nalozono:  
||| Czas bana: zawsze 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo:  
||| Ban wyga

Tylko jest ten problem ze nigdzie nie mam ss,y sprawdzałem kazdy folder

i niegdzie ich nie ma sprawdzałęm z kilkoma znajomymi

Edytowane przez I.KILL.YOU SEBUŚ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejdź do windowsa w wyszukiwarce wpisz  AppData poźniej w Local nastepnie w VirtualStore poźniej Program Files  wejdz w folder csa  skopiuj ssy i je nam wrzuć 

na przyszłość znajdz folder gdzie zainstalowałeś csa.. kliknij prawym wejdz w właściwośći następnie zabezpieczenia poźniej w swojego użytkownika pozniej dodaj uprawnienia odczyt, zapis, wykonanie, pełna kontrola i zapisz to! poczekaj chwile niech wszystkie podfoldery sie ogarną i bedzie ok

 

W mojej opinii wygląda to tak, że po prostu się spaliłeś i nie chcesz ich wrzucić 
sam robiłem Ci ssy bo coś nie grało, ale jedynie co możesz zrobić to poprosić kogoś z ub o rozpisanie dema
http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1707211800-de_dust2-1500652800-1500654300.zip

jak nikt się nie znajdzie to ja rozpisze.

 

Dnia 23.07.2017 o 14:05, I.KILL.YOU SEBUŚ napisał:

nie mam zamiaru się prosić i pierdolic non stop to samo pozdrawiam

Przecież to Ty do Administracji powinieneś mieć prośbę, ponieważ to Ty nie posiadasz tych ssów
Ja nie wierze w przypadki takie, że ktoś po prostu ich nie ma.. Windows jest za mądry żeby zapomniał zapisać plików
Chciałem Ci pomóc.. wydaje mi się, że temat można zamknąć.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc krok po kroku rzeczy który miałem przywrócić moje ssy nie wyszło wciąż ich nie mam siedziałem cała noc i się męczyłem lecz nie udało się znaleźć ssy

 

Netsky czemu miał bym nie wrzucić nie mam nich do ukrycia hehe całe życie gram na dd2 mam 9/10 meczów w cs go rozegranych na dd2 koło 350 tys rund ale nie no spoko ty jesteś Admina i wiesz lepiej nie będę się z Tobą kłócić to to dla mnie nie ma sensu każdy ma swoje zdanie i jeśli administracja widzi ze ktoś lepiej gra to pierwsze to przychodzi do głowy to haxy ale zawsze może być tak że po prostu ktoś lepiej gra ale jo mordo rób jak uważasz nie mam zamiaru się prosić i pierdolic non stop to samo pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo czaje powinnem mieć do was prośbę ale ile można walkowac to samo naprawdę nie chcę mi się 30 razy tłumaczyć że nie mam siedziałem 2 noce nad tym starałem się jak chuj i skoro tego nie mam to mam robić to samo dzień w dzień. Mordo zrozum że nie mam ich nie wiem czego to jest wina ale ich nie mam kurwa przyjedz do mnie to sobie kompa przejzysz i tyle..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB team, haaalo . Dzien temu podesłałem demko jeremya, widocznie jak nie ma odzewu w temacie to zlał. Teraz podsyłam na officialu link do dema http://www11.zippyshare.com/v/SvjFqEi3/file.html

Z tymi demami jest kłopot bo są przeskoki w godzinach i znajdując 1 demko potrzeba 3x pobrać wszystkie dema z godziny i minuty sprzed zdarzenia. Jak komuś wadzi że to nie prawdziwy link do hltv, to niech sobie szuka tutaj http://275692.hltv2.pukawka.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak tutaj napiszę, jeśli to nie pomoże to odpisz mi na PW że ich nie masz żebyśmy tutaj nie robili spamu:

1. Znajdujemy folder, gdzie jest zainstalowany Counter-Strike

2. Klikamy prawym na Właściwości

3. Wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia"

4. Znajdujemy nazwę swojego użytkownika (bądź ją dodajemy, jeśli nie ma)

5. Dajemy uprawnienia Odczyt, Zapis, Wykonanie, lub Pełna kontrola

6. Zapisujemy (trzeba chwilę poczekać, musi zastosować zmiany do folderu, podfolderów, plików)

Jeśli po tym ich nie będzie, ogarnę na spokojnie te demo od razu jak mi odpiszesz że nie masz tych ss'ów

Ale coś mi się nie chce wierzyć że nie masz nigdzie tych ss'ów. 

pozdrawiam 

 

/Czekamy na Netskiego skoro chce rozpisać demo. Jeśli w ciągu 48h nie bd rozpiski podanej to załatwimy to inaczej.

@Netsky @I.KILL.YOU SEBUŚ

 

Edytowane przez SHOKE
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SHOKE napisał:

Zrób tak jak tutaj napiszę, jeśli to nie pomoże to odpisz mi na PW że ich nie masz żebyśmy tutaj nie robili spamu:

1. Znajdujemy folder, gdzie jest zainstalowany Counter-Strike

2. Klikamy prawym na Właściwości

3. Wybieramy zakładkę "Zabezpieczenia"

4. Znajdujemy nazwę swojego użytkownika (bądź ją dodajemy, jeśli nie ma)

5. Dajemy uprawnienia Odczyt, Zapis, Wykonanie, lub Pełna kontrola

6. Zapisujemy (trzeba chwilę poczekać, musi zastosować zmiany do folderu, podfolderów, plików)

Jeśli po tym ich nie będzie, ogarnę na spokojnie te demo od razu jak mi odpiszesz że nie masz tych ss'ów

Ale coś mi się nie chce wierzyć że nie masz nigdzie tych ss'ów. 

pozdrawiam 

 

Również dałem takie rady i powinno pomóc.. 
Nie może windows nie zapisać plików bmp.. Przecież ja się nie nabiore na to..
Robiłem te ssy bo widziałem jak uciekałeś przed fb na gali bodajże..
Siwy ja to demo sprawdzę w weekend niech poczeka to on ich nie ma !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy proszę o demko z 21.07 z godziny 18..
Przecież ja wrzuciłem demko które powinno być do rozpisania.. podesłaliście jakieś dziwne z którego on bana nie dostał 
a w tym demku co podesłałeś Siwy jest kilka akcji na minus
Patrzenie po ścianach na modele + plus uciekanie przed He.. kilka zabić modelowych
Proszę o demko z bana!!:diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Netsky napisał:

Siwy proszę o demko z 21.07 z godziny 18..
Przecież ja wrzuciłem demko które powinno być do rozpisania.. podesłaliście jakieś dziwne z którego on bana nie dostał 
a w tym demku co podesłałeś Siwy jest kilka akcji na minus
Patrzenie po ścianach na modele + plus uciekanie przed He.. kilka zabić modelowych
Proszę o demko z bana!!:diabelek:

Ja tamte demko co podałeś oglądałem i to nie było to. Tam on nawet nie grał na serwerze. Wyżej wspomniałem że hltv sie pierdoli i gra może się nie zgadzać z godziną i minutą demka co pisze na stronie. Miałem te demko z godziny bana ale tamta gra była czyściejsza niż te demko co podałem (wyżej), reszty demek nie mam bo na bieżąco kasuje śmieci. Uwierz na słowo że te co podałem demo jest najlepsze pod ocenę teraz.. są dziwne akcje nie tylko jakieś modele lub info z dupy a bawienie się czitem(widoczne to jest na demku, jakieś konfiguracje).

 

@SHOKE, temat nie zostanie załatwiony dopóki sprawa z nim nie dojdzie końca.

Edytowane przez Miłosz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w mojej opinii jesteś spalony ..
Robiłem Ci ssy ponieważ widziałem jak uciekałeś na gali przed fb i biłeś modelowo..
niestety nie mam możliwości zobaczenia demka z bana, ale z tego które podał Siwy
Więc zaczne od Twojej konfiguracji 

14:13 zaczynasz konfiguracje bawisz się strzałkami + 16 sec. poźniej obracasz strzałkami lewo prawo + cała runda na respie patrząc po ścianach
15:30 tu ewidentnie  uciekasz przed he i zaraz zabijasz modelowo gościa chowając się
nic innego z demka nie mogę wykrzesać, ale tak jak mówiłem zanim obejrzałem jakiekolwiek demo, że dałem Ci bana bo też uciekałeś przed granatami 
tylko, że na gali
do tego nie masz ssów
Dział UB zrobi co chce, ale wydaje mi się, że nie powinieneś dostać ub 

Edytowane przez Netsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Netskyjo ty sprawdzałes demko nie będę się z wami kłócić bo już humoru nie mam co ma kręcenie się na respie do rzekomych haków xD jak jestem zajęty lub chwilowo grać nie mogę to nie gram tylko stoję na rep się logika co do tych granatów może to faktycznie wyglądać że tak jak odpal ale to lata praktyki i mówię z góry bez spiny jak spinac =PW polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:50 - patrzy przez ścianę na przeciwnika + wychyla 

9:34 - ponownie, patrzy przez ścianę i wychyla 

10:14 - Dziwny prie-fire (było słychać przeciwnika) +/-

11:36-11:39 - Modelowo patrzy przez ścianę (tutaj było słychać przeciwnika) +/- 

+ to co napisał @Netsky i @Miłosz wystarczy do tego, abyś nie dostał UB

Jak dla mnie ban zostaje .

Edytowane przez SHOKE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności