Skocz do zawartości

Pytanie dnia v24


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

@Wercia. ma zdecydowany problem z alkoholem. Jako A B S T Y N E N T* uważam, że powinna przejrzeć na oczy i odstawić wyroby posiadające etanol na bok.

 

* - nie piłem od piątku, można to już nazwać abstynencją

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W **uju to mam tak szczerze, dajcie normalne pytania, znaczy takie, które mogą skutkować jakimiś interesującymi ew. zabawnymi odpowiedziami. Albo zakończcie tą zabawę, bo idąc w tym kierunku zabawa tylko spada na dno. 

Ogólnie to zamysł zabawy fajny tylko nie psujcie tego na rzecz jakieś śmiesznej forumowej grupki, serio. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej życie jej sprawa nie powinno nas to interesować  więc nie będę tu @Wercia. w żaden sposób cie obrażał  czy coś ale w razie czego pisz mam dobre whisky ?

Edytowane przez I.KILL.YOU SEBUŚ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, .xD napisał:

W chuju to mam tak szczerze, dajcie normalne pytania, znaczy takie, które mogą skutkować jakimiś interesującymi ew. zabawnymi odpowiedziami. Albo zakończcie tą zabawę, bo idąc w tym kierunku zabawa tylko spada na dno. 

Ogólnie to zamysł zabawy fajny tylko nie psujcie tego na rzecz jakieś śmiesznej forumowej grupki, serio. 

Pałeł, ale to jest pytanie z "propozycje pytań" (nie chce mi się linku wstawiać). Ktoś tam takie dał, no to weszło do "programu", mogę tam zaraz wejść i napisać pytanie "Czemu srasz?" i też wejdzie, co w tym dziwnego? Jednak przyznam, że tego typu pytanka są bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tutaj zgromadzonych, Widzę że pani Wercia, ma problemy z alkoholem, proszę się stawić na odwyk w dniu 25.07.2017.

Kulturalnie porozmawiamy o pani problemach, i o pani nałogu.

Z poważaniem pan P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności