Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Redaktor]Nemo.


Nemciooo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wiek: 15
2. Ilość spędzanego czasu na forum?: Zaglądam co chwilę, licząc ok. do 5h dziennie.
3. Doświadczenie na podobnym stanowisku: Różnego rodzaju gazetki szkolne :D
4. Dział który najbardziej ci odpowiada: "Wywiady" "Wiadomości ze Świata"
5. Dlaczego akurat Ty?: Otóż chciałbym wspomóc Żanetę w tym dziale, ponieważ została z tym sama. 
   Dla mnie nie jest problemem przeprowadzenie wywiadów bądź rozpisywania się na różne tematy- wręcz to uwielbiam. 
   Również spędzam dużo czasu na forum, więc mogę cały mój czas spędzić w dziale redaktorskim :)
6. Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Tak jak pisałem u góry- chciałbym zająć się wywiadami, pisać o różnych wiadomościach ze świata(i z góry piszę, że teraz nie zajmowałem się w tym dziale bo miałem komputer w naprawie, ale dziś tj. 25 lipca będę go miał z powrotem :D).

Wymagania:

  1. Co najmniej 2 dni spędzonych na forum +
  2. Przynajmniej 40 postów napisanych na forum +
  3. Konto na forum powyżej miesięca +
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom +
  5. Czyste konto (Brak warnów) +
  6. Dobra znajomość regulaminów forum +
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji +
  8. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku +/-(Nie wiem czy liczy się gazetka :D)
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soty nemo ale jestem na nie.

- Masz już admina na FFa, JB, Chyba jeszcze Gamera, nie za dużo?

-W kąciku się nie udzielasz poza odpowiedziami w pyt. dnia

-Na forum ogólnie też jakoś sie nie wyróżniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że przyda mi się bardzo pomoc, bo nie zawsze mam czas na forum, a skoro chłopak ma chęci to czemu by ich nie wykorzystać. Nie znam Nemo, ale być może warto spróbować. 

Wymagania spełnia, soo jestem za. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Według mnie nie nadajesz się na to stanowisko. Wiadomości ze świata to dział dla każdego użytkownika, nie tylko redaktora, co do wywiadów to się zgodzę, że nie są nawet realizowane(z resztą wiele rzeczy w kąciku stoi w miejscu), Żanecie może i przydałaby się pomoc lecz liczę na kogoś starszego oraz kogoś kto już teraz się w nim udziela itp :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@King of Lions Rangi gamera nie ma  już miesiąc. Jeżeli ktoś ma rangę to pełni też taką funkcję. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś tę informację. 

A teraz podanie:

Za każdym razem każdy kto kandydował na to stanowisko musiał coś od siebie tam dać. Ja tego nie widzę. 

Nie widzę też ciebie na tym stanowisku. Jedyne co widziałam od ciebie w dziale to wierszyki, które nie powinny się tam nawet pojawić. 

Szukamy osób na to stanowisko, które jednak znają się na tym. Bądź starają się takie być. 

Nie powinnam nawet tego akceptować, ale dałam niektórym się tu wypowiedzieć, bo ich zdanie bardzo tu pomogło. Nawet wypowiedzi na tak, są bardzo na nie. Nie widać cię tam, a ja nie dam rangi tylko, żebyś miał kolorek. Nie zrobiłeś tam jeszcze nic, to nie składaj podania. 

*Niektórych postów nie odkryję, a osoby które to napisały zauważą.(chyba)*

 

Podanie odrzucone. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności