Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] na Admin Agencik


eon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: eon

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Agencik

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:94551318

5. Data i godzina zdarzenia: 26 lipca  19:20

6. Mapa: jb_millennium_lega

7. Opis sytuacji: Gdy ożywiłem graczy, i dołączali do szeregu jeden się odwrócił i rzucił mi flesh prosto w twarz (z prawego)
więc uznałem to za bunt i go zabiłem. Po tym zdarzeniu Agencik wywalił mnie z ct i powiedział że tak nie można.
 Po krótkiej kłótni kazał mi podać pod punkt w regulaminie który mi na to pozwala. Przytoczyłem mu punkt 

8. Dowody (demo/screenywiadkowie): Mogą to potwierdzić gracze którzy wtedy grali, i na demo jest wszystko ładnie pokazane. Niestety WIELKA szkoda że nie zrobiłem ss'ów (zapomniałem) :P

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:  Niestety nie pamiętam rundy, natomiast było to wtedy kiedy ożywieni gracze szli na crlt'u do pomieszczenia( było ich trzech będzie to dokładnie widać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap demko http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_millennium_lega-1501087560-1501090320.zip.

Co do skargi to rzucenie flesha po odrodzeniu to chyba nie jest próba buntu, ponieważ mogłeś się odwrócić i nic by się nie stało. Więc ten tego.

Na przyszłość bo widzę, że jesteś ti dosyć nowy i nie zbyt wiesz jak się demko bierze a więc tak: wchodzisz w serwer jb cs go bierzesz dział GOTV i kopiujesz link po lewej stronie nazwy mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.11 Flash, smoke, grenade, decoy, molotov, zeus, tagrenade ~ są traktowane jako próbę buntu, strażnik ma prawo zabić więźnia jeżeli ten ich nie wyrzuci lub nie zużyje.

Użycie/rzut wyżej wymienionych przedmiotów w stronę strażnika, powinno być ukarane 'Strzałem ostrzegawczym, chyba, że więzień zadał więcej niż 30 obrażeń (liczy się też DMG grupowy) lub się zbuntował - wtedy można zabić.

 

PRZECZYTAJ UWAŻNIE TEN PUNKT bo widać że nowy jesteś

1 Nie skopiowałeś całej formuły i się kłuciłeś ze mną, Nie dałeś żadnego karniaka -był FK

2 Nie ogarniałeś od początku rundy.

3 Wszystkie twoje zabójstwa w rundzie wzbudzały kontrowersje.

Oto podstawy + ciesz się że nie dostałeś bana za kłótnie z administracją do której sam się przyznałeś

 temat do zamknięcia

Edytowane przez Agencik47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Agencik47 napisał:

3.11 Flash, smoke, grenade, decoy, molotov, zeus, tagrenade ~ są traktowane jako próbę buntu, strażnik ma prawo zabić więźnia jeżeli ten ich nie wyrzuci lub nie zużyje.

Użycie/rzut wyżej wymienionych przedmiotów w stronę strażnika, powinno być ukarane 'Strzałem ostrzegawczym, chyba, że więzień zadał więcej niż 30 obrażeń (liczy się też DMG grupowy) lub się zbuntował - wtedy można zabić.

 

PRZECZYTAJ UWAŻNIE TEN PUNKT bo widać że nowy jesteś

1 Nie skopiowałeś całej formuły i się kłuciłeś ze mną, Nie dałeś żadnego karniaka -był FK

2 Nie ogarniałeś od początku rundy.

3 Wszystkie twoje zabójstwa w rundzie wzbudzały kontrowersje.

Oto podstawy + ciesz się że nie dostałeś bana za kłótnie z administracją do której sam się przyznałeś

 temat do zamknięcia

1 "strażnik ma prawo zabić "   2 noo..  no nie zabardzo XD  3 wszystkie były uzasadnione .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie przeczytałeś do końca XD

Ma prawo zabić JEŻELI ten ich nie wyrzuci- więzień wyrzucił  więc nie miałeś prawa go zabić !!!

Czytania ze zrozumieniem kolego uczymy się już w podstawówce

2 Nie ogarniasz prowadzenia i nie powinieneś na razie wchodzić do CT 

3 Nie mówię że nie były uzasadnione tylko wzbudzały kontrowersje to 2 różne rzeczy XD

EDIT#1 

Sry zapomniałem o edycji koniec tematu wszystko omówione do zamknięcia

Edytowane przez Agencik47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa @Agencik47 i @eon edytuj posty jedna z 2  drugim bo spam tylko robicie eon gracz nie ma prawa kłócić się z nimikm z Administracji i skończę te zbędne wypowiedzi 

Edytowane przez I.KILL.YOU SEBUŚ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja edytuj. Nie mogłeś go zabić po odrodzeniu jak wyrzucił broń. Nie ma prawa się zbuntować po odrodzeniu i wtedy on by dostał bana. Rzucenie flasha jest traktowane za próbę buntu, ale wtedy każdy by zabijał kiedy daje "zakaz posiadania broni" gracze wyrzucają i są zabijani bo rzucili granat i to jest próba buntu. Mądre jest takie coś ? Nie sądzę. Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności