Skocz do zawartości

Podanko aka Long


Long way to hell

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: [PROCOD] CS-CLASSIC.pl

2. Nick: Long way to hell

 

3. Imię: Krzysiek

4. Wiek: niedlugo 18

5. Znajomość Amxx(0/10): okolo 5/10 ale wciaz sie ucze

6. Mikrofon(Tak/Nie): tak

7. Składka(Tak/Nie): jak najbardziej co miesiac 10-11

8. Czas spędzony na forum: okolo pol h do h

9. Opisać siebie: zalezy co rozumiec poprzez opisywanie siebie. rozumiem ludzi szczery spokojny uczciwy. towarzyski.

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: chcialbym zostac adminem servera by dopomoc server wesprzec go. ogarnac cziterow potrafie odroznic dobrego gracza od czitera.

11. Linki do reklam: jeszcze nie robilem reklam lecz moge zaczac je robic po uzgodnieniu tego z jakims h@

12. Co zrobisz gdy:   

-Ktoś używa dopalaczy: dopalaczy uu niezle pewnie na odwyk go wysle ( a tak powaznie to zapewne bana dostanie za czitowanie)

-Gdy ktoś nadużywa micro: najpierw wedlug starego regulaminu 3 kicki jesli nie pomoze ban na 5 minut by sie ogarnal

-Nadużywa Kultury na serwerze: kick jednak jesli to tez nie pomoze to ban na 5 minut by ktos ochlonal

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): non steam

Pozdrawiam wszystkich i obiecuje ze bylbym dobrym adminem nikt by sie na mnie nie zawiodl dolaczam nr gg wrazie czego ^^ : 36322534 czesto siedze na niewidoku wiec prosze pisac w razie klopotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

- słaba znajomość amx'a 

- w pkt 12. za wh dasz też bana za czitowanie ?

- pkt 8. piszesz ze "około pol h do h" a masz 8 min na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na server moge poswiecac od 3 do 4 godzin nawet wiecej zdarza sie ze po 10 h w cs siedzialem.... wczesniej bylem na forum zjarani... tez wuwunia wiec przepraszam bardzo za ,,aktywnosc" kazdy wie jaki bylem aktywny nie znacie mnie poprostu. ban - ssy wiadome. moze zle sie wyrazilem moj blad przepraszam.

adminem bylem dobrym nie tak jak co niektorzy ( siedzieli na servie tylko po to aby grac) siedzialem duzo na spect ogladajac wielu graczy. - za reklamy? napisalem ze po uzgodnieniu z h@ moge robic tyle reklam ile on zechce moge reklamowac po serverach po forum wszedzie.

ja sie staralem nie lamac regulaminu jako admin na premium niedozwolone byly perki zwinne itp. a nie jeden admin ich uzywal oczywiscie tracac przez to admina. lub admini zmieniali sobie mapki bo im sie nie podobaly ja tak nie robie gram w cs'a od 3-4 lat.

nie pozalujecie jesli wybierzecie mnie na admina ^^

Pozdrawiam Long.

Dziekuje za kazde za i przeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jestem na NIE

Powody:

1. Słaba znajomosc AMX

2. Nie wierze, że ktoś ci się włamał na konto.

3. NIe masz Steama.

4. Nie ma reklam.

Ale decyzje pozostawiam H@ Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuwunio zna mnie lepiej od was i wie ze ogarniam dobrze server spisywalem sie bardzo dobrze ale co ja bede mowil decyzja i tak nalezy do niego.

Ps bolek jakbys mogl prosze cie o zbanowanie na ip tej podszywki ktora teraz gra na cod modzie ktos sie podemnie podszywa od samego rana no wbilem tylko na chwile a jak wyszedlem odrazu pojawila sie podszywka prosze o zbanowanie jej na ip nie na nick ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności