Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor]Jeanette vi Rey


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16

Ilość spędzanego czasu na forum: Dużo, nawet za dużo.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Redaktor na tejże sieci oraz redaktor (czas przeszły) na innej sieci. 

Dział, który odpowiada Ci najbardziej: O wszystkim, wiadomości ze świata, Q&A i ewentualnie wywiady. 

Dlaczego Ty: Pierwszy i podstawowy powód to brak redaktorów i męczenie mnie przez kilka osób o ponowne złożenie podania. Zrezygnowalam dosyć spontanicznie, czego przyznam, że żałowałam później, ale nietety wyszło jak wyszło, to czas przeszły. Większość zna moje możliwości na posadzie redaktora, więc nie mam co tu się rozpisywać, po prostu chciałabym znowu przygarnąć kącik pod swoje skrzydła i postaram się zadbać o niego nieco lepiej niż wcześniej, aczkolwiek wiadomo, że nastał wrzesień, a wraz z nim szkoła, także jeżeli dostanę szanse to liczę na wyrozumiałość w kwestii aktywności. 

Co chciałbyś wnieść jako redaktor: Przede wszystkim kontynuacja Pytanie Dnia i coś mi chodzi jeszcze po głowie, ale to już czas pokaże.

 

Link do 3 Twoich prac: Skoro w regulaminie nic nie ma, że nie mogę dać starych prac to proszę bardzo ^^

 

 

  • Like 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3xTak! 

Juz miałaś redaktora na CSC i wywiązywałaś się ze swoich obowiązków. Myślę, ze na chwile obecna nie ma lepszego kandydata na owe stanowisko. Z tego co zaobserwowałem to Twoje recenzje, wiadomości ze świata były dość często odwiedzanymi tematami, czyli ciekawiły użytkowników.

Nie mam weny na pisanie rozprawek. Pozdrawiam. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardziej na tak. 

Nie będę czekać, jak ktoś chciał się tu udzielić to niestety, ale tylko puchary do rozdania zostały. XD

 

Nie mam zastrzeżeń. Cały czas czekałam na to podanie powrotne. W gratisie @Jeremaya vi Rey *Ale trudno xD* także mi to jak najbardziej odpowiada. Gratuluję i powodzenia! 

 

Przyjęta. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności