Skocz do zawartości

Do opiekunów - KLUBY


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Jako iż dodano kluby na forum, pragnę przypomnieć tym, którzy nie skorzystali z tej opcji, by zaczęli coś tam tworzyć. To jest ważne miejsce, które pokaże jak wygląda kontakt z adminami.

Chciałbym by każda grupa przynajmniej raz w tygodniu miała jakąś aktywność. W innym przypadku będę musiał się tym zająć.

 

Oraz inne, które są stworzone ale nie do końca aktywne.

 

Rozumiem fakt, iż w klubie jest mało adminów, np: 1 lub 2. Tutaj jeszcze da się przeżyć i to tłumaczy np: klub CS:GO COD, ale proszę oto by kluby zostały jakoś zrobione, by to w przyszłości jakoś wyglądało. (nie wliczam opiekunów, mnie i Kasi w te ilośc osób, sami adminami)
Co do DR, to zajmę się stworzeniem poddziałów, bo obiecałem to zrobić.

 

Jeżeli ktoś sobie nie radzi z konfiguracją klubu, proszę napisać do mnie. Pomogę.

 

Przypominam też, że dodawanie do klubów osób, które nie mają admina, wiąże się z ostrzeżeniem, a każdy opiekun zobowiazany jest do usunięcia osoby, która utraciła admina.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- przypiął/eła ten temat
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Hejka!

Znowu przypominam o klubach oraz rangach, osoby które nie są w grupie, albo nie mają rangi stracą admina! (Jeśli sa jakieś zawirowania z klubami, to napiszcie na pw to się to wszystko ogarnie)

Dodatkowo przypominam, że możecie podsyłać nawet na pw linki/treści do dodania w grupie steam csc, albo na fanpage na fb. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności