Skocz do zawartości

Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

597367bd36fe7_Pytaniednia(9).png.d789066e8ab34cba58b2999855ab564f.png

 

W jaki sposób chciałbyś/chciałabyś spędzić ostatni dzień życia?

 

 

 

Przy okazji chciałabym przeprosić o nieregularność, ale nie miałam dostępu do internetu na laptopie i nie mogłam nic większego wstawiać.

Od dzisiaj już postaram się to zmienić. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to chyba z rodziną/przyjaciółmi/znajomymi, sądzę że te ostatnie chwile tego cudownego życia mogłabym z nimi spędzić, ostatni raz się napić nisko procentowych napojów :hihi:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby taka opcja i możliwości to chętnie zaangażowałbym się w pomoc ludziom którzy potrzebują jej najbardziej ;) 

Edytowane przez Sasquatch
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nemuuuś. napisał:

Zabawiając się z koleżanką.

Zapewne musiałoby dojść do Twojego ostatniego dnia, abyś mógł "zabawić się z koleżanką" :D (proszę nie brać tego do siebie) 

 

Każdy mój dzień jest wyjątkowy i staram się spędzać jak najwięcej czasu z osobami, które kocham. - a więc, mój ostatni dzień niczym by się nie różnił od tych na codzień do tej pory. ;)  Choć wolałabym nie myśleć o takich rzeczach. 

Edytowane przez ; *
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu. Sprawdziłabym czy można się upić jednego dnia, wytrzeźwieć i znów się upić. Żart. Student wie co to znaczy XDDD

Tak szczerze to spędziłabym go z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną. Załatwiłabym niezakończone czy niewyjaśnione sprawy. Powiedziałabym wszystkim co o nich sądzę (w dobry i zły sposób) i pokazałabym niektórym, jaka jestem - ta prawdziwa JA. Nigdy bym sobie nie wybaczyła gdybym zostawiła takich rzeczy. Myślę, że w połowie bym to spełniła na dzień dzisiejszy. Pamiętajcie, że nigdy nie można zostawiać takich rzeczy na ostatnią chwilę. Kto wie? Może właśnie jutro może nas tutaj nie być.

Wyrażajcie swoje opinie, uczucia, przemyślenia i przede wszystkim SIEBIE. To może być trudne, ale nie zawsze to boli, a może czasem nawet pomóc.

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności