Skocz do zawartości

Pytanie dnia v37


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, według mnie miało by to być tak, że jedna osoba daje nam wspólne, śmieszne chwile, jedna nas pociesza, gdy coś się złego stanie o jest taka jedna osoba, która właśnie ma te wszystkie charaktery co te osoby wyżej- PRAWDZIWY PRZYJACIEL. 

Wiem, że mieszam, ale dziś mój mózg nie funkcjonuje poprawnie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak może być 10 kumpli z którymi się nie dogadujesz i zachowują się (za przeproszeniem) jak debile, a znajdzie się jeden z którym będziesz się zajebiście dogadywać i będzie o dziwo normalny :D.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, powiem więcej, może zastąpić nawet 1000 a nawet więcej, bo co komu po fałszywych znajomych, którzy nie są warci czegokolwiek bo są np fałszywi, chyba lepiej jest mieć 1 osobę, która jest prawdziwa i można zaufać jej w każdej kwestii i zawsze na tą osobę liczyć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak :) jak to ktos kiedyś powiedział lepiej mieć tą jedna prawdziwa niz 50 fałszywych :) jedna osoba spokojnie zastapi wszystko a no i nada sensu zycia jezeli masz smutniejsze dni nie tylko alkohol ale mozna i porozmawiac przytulic czy cos , daje zrozumienie ktorego niektorzy potrzebuja :) w trudnych chwilach zawsze wspiera jak cos ci sie stanie zawsze czas znajdzie zrezygnuje  zprzyjemnosci by tylko zobaczyc czy ci nic nie jest :) wiec podsumowuje ze tak jedna osoba moze zastapic nawet 100 osob :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności