Skocz do zawartości

skarga na BOOTEK


Long way to hell

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Long way to hell

 

2.Nick admina/gracza który zawinił: BOOTEK

3.Admin/Gracz : BOOTEK

4.Data i godzina: 13:50-13:50

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): caly server moze to potwierdzic miedzy innymi Na'Vi i **Blancik**

 

6.Opis sytuacji:Admin bootek gral caly czas gdy mu napisalem na u@ nic z tym nie robil no to troche przyspamowalem az wkoncu zareagowal wszedl na specta pisze mu na u@ nick aimera a ten poprostu wyszedl z csa.

nie wiem jeszcze jaki admin bawi sie y@@ poniewaz jakis admin pisal na swoim czacie cos takiego @@ mam chujhacka itp prosze o ogarniecie administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to wszyscy na u@ pisali, że ja ma wh i aima 

 

Po 2 ja tego nie pisałem jak nie wierzysz wuwunio może sprawdzić w logach

 

Po 3 to wyszedłem z cs'a bo musiałem iść do sklepu :)

 

 

 

@edit

 

A poza tym co mi grozisz, że stracę admina za to, że banuje za pingi ? Pierw ich kicknołem, a potem banowałem na 5 minut, a ty odrazu z wielką agresją "chcesz kurwa stracić admina botek".

Płaczesz teraz o byle co bo Ci nie dali szansy jako admin ? Żałosne ..

 

 

@edit

 

Poczytaj regulamin i potem mi płacz, że banuje za ping :) http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/2481-bany-za-co-i-na-ile/  punkt 6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: OstrzeżenieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności