Skocz do zawartości

Skarga na admina fresh


BOOTEK

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: BOOTEK

2.Nick admina/gracza który zawinił: Fresh

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 20:21-23

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie (cały serwer :) )

6.Opis sytuacji: Gramy sobie, a tu nagle Fresh robi vote na zmianę mapy nie wiadomo, dlaczego, zrobił 1 vote i wyszło, że NIE. za kilkanaście sekund 2 vote nie wiadomo, dlaczego, aż gracze zaczęli się denerwować i niektórzy powychodzili

 

Ahh i jeszcze fresh osądza mnie, że robiłem restarty bo tylko ja mam tą flage chodź cały serwer ją ma ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: byly restarty dwa razy, fresh zaczął bawić się vote , fresh zaczął straszyć wszystkich adminów. mogę podejżewać że to fresh robil restarty. Fresh zaczął kłótnie z bootkiem na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem wtedy jak było vote 2 razy, raz na Nie a drugi raz teżż na Nie, a nie minęło nawet 5 sekund. Jestem za odebraniu admina bo przecież nie służy on do zabawy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :)

 

Po 1.

Zrobiłem 2 razy vote ponieważ mapa była już 40 min bo BOOTEK bawił się resetem.

 

Po 2.

Na U@ pytałem się kto robił resety ale oczywiście nikt nic nienapisał, więc użyłem komendy amx_who i wyszło że tylko BOOTEK ma tą flage do resetowania servera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freshu kur.. weź się ogarnij masz jakieś dowody ze to one restartował  wiec nie osądzaj go...

A co do skargi jest słuszna FRESH zachowuje się jak by był bynajmniej h@ tego serwa.

Straszył adminów banem, za to ze ktoś napisal na say@ ze FRESH ma admina o ile dobrze zrozumiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl mogło być przeciesz vote na koniec mapy i ludzie wybrali przedłurzenie mapy. Jak gracze wybieraja daną mape nie powinno być zmiany bo im sie ta mapa jednak nie podoba. Admini ogarniaja heaterow i garją a nie kłucą się jak debile.

 

Zamknijcie ten niepotrzebny temat i ogarnijcie tych adminów bo powoli sie wkurzam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bawicie się jak dzieci, ten pisze skarge na tego i odwrotnie.

Weźcie się chłopy ogarnijcie, a co do skargi żaden admin nie powinien zostać odebrany lecz flaga na vote. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Przyjdzie -_- osądzi sprawę. Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Fresh utrata flagi na votowanie

NuQe utrata flagi na slapowanie/slayowanie.

 

 

 

Co do restartowanie to proszę podać godziny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Po tym niestety nie ma śladu, ale zmieniłem jedną rzecz więc nie powinno być już takiego typu zabawJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności