Skocz do zawartości

Skarga na BOOTEK !


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Fresh
 

2.Nick admina/gracza który zawinił: BOOTEK
 

3.Admin/Gracz : Admin
 

4.Data i godzina: 2 Kwietnia 2013r. 20:20
 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Administracja, HLTV

 

6.Opis sytuacji:Była mapa de_elodrado, po około 20 min zobaczylem ile jeszcze będzie trwała a ku mojemu zdziwieniu Mapa będzie jeszcze trwała 20 min. Pamiętam że miałem staty gdzieś na początku mapy 5:3, a jak to zobaczyłen miałem staty 2:6 ! Czy to możliwe ? . Musiał resetować pare razy ponieważ myślałem jak paczałem na moje staty a puźniej około 3min puźniej miałem już inne całkiem.

 

BOOTEK bawi się adminem, ponieważ resetuje server. Proszę o odebranie mu admina lub ostrzeżenie.

 

 

 

Jeżeli źle myślę że to ty robiłeś resety to przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah i ty fresh masz 21 lat ?? teraz zachowałeś się jak dziecko, jest 1 skarga na cb piszesz, skarge na tego który ją napisał i taki dzieciom dajecie admina !! pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak, ehhhh....

 

Napiszę to to też :)

 

Robiłem  2 razy Vote ponieważ BOOTEK bawił się resetem i resetował server a mapa trwała już 40 min

 

 

 

Edit. Przepraszam za orto ale szybko pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną była wojna, zakończyła sie, więc teraz zaczyna z BOOTKIEM, boże fresh, ty sobie za dużo już pozwalasz...

 

Przegiołeś pałe, jestem za odebraniem mu admina, a BOOTEK ma zostać, bo on jest chyba narazie najlepszym adminem ;> A fresh wbije tylko na 5 miin, zbanuje 1 bota, i sobie idze  <lol>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

<p>L 04/02/2013 - 20:17:31: [admincmd.amxx] Cmd: "Fresh<2842><STEAM_0:0:1922944098><>" ask for players list</p><p>L 04/02/2013 - 20:17:48: [admincmd.amxx] Cmd: "Fresh<2842><STEAM_0:0:1922944098><>" ask for players list</p><p> </p><p>Możesz mi to wytłumaczyć?</p>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Zablokowałem tą opcjęJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności