Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na super admina v2


orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: orzeł

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

3. Nick oskarżonego: Eragonik

4. Steam_ID oskarżonego: - 

5. Data i godzina zdarzenia: 13.01, 15:20

6. Mapa: dust2014

7. Opis sytuacji: To tak, po pierwsze Eragonik prawie zawsze ma ping powyżej stu, przez co trudniej go trafić - screen przykładowy ----> https://imgur.com/ZP2taug
Po drugie Eragonik afczy często na respie kilka sekund i nie wychyla przez około połowę rundy, po czym gdy się go zabije, idzie bezpodstawny kick za rush, świadkiem jest MadMac or King or another players :V. Po trzecie pewien gracz zaczął mnie obrażać, a Eragonik mówił, że on ma lagi, że on nie słyszy, bo przerywa i nic mu nie zrobił #clapclap. Dopiero po kilku chwilach gracz wyzywający otrzymał mute, tylko na 30  minut, ale WSPANIAŁY ADMIN (czyt. Eragonik) zdjął mu muta po kilku minutach, gdy skończyła się mapa... Ten sam gracz wyzwał także @King, a Eragonik miał to gdzieś.  Od razu też przyznaję się bez bicia, że też powiedziałem parę słów do tego gracza (Homer Weed case-ninja.pl), bo nie będę  na takie coś pozwalać ^^

Jest to już moja kolejna skarga na tego admina i proszę o usunięcie go z administracji, gdyż nie tylko ja się skarżę na jego zachowanie. Powinien reprezentować serwer, a nie doprowadzać do takich sytuacji i na nie nie reagować...

NA SZCZĘŚCIE King wszedł na serwer i Homer wyrwał bana na tydzień, POLAĆ MU !

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie): @King, @lukas33345   demko dodam gdy będzie dostępne :)  DEMO - http://620673.node45.pukawka.pl/dem-am_dust2014-1515852480-1515853440.zip

 

 

Edytowane przez orzeł
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 30 afk eragonik mroku rash i bezpodstawny kick 

6 50 zaczyna sie wyzywanie orla a Eragonik nie dopełnia obowiązków i ma gdzieś co sie dzieje na serwie 

I na finale gdy weed dostal un muta i obraził arla i Kinga on zamiast działać śmiał sie 

Poza tym gra na ponad sto pingu prze caly czas 

 

Jestem za tym by odebrac mu admina : łamie regulamin / niespełnia obowiązków 

Pozdrawiam  

Edytowane przez polski_sniper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisane wyżej 

6:50 wyzywanie ,0 reakcji

gra na 100+pingu (na arenach tragedia nie da się trafić)

Admin moim zdaniem powinien zostać odebrany: nieprzestrzeganie regulaminu / brak wykonywania obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności