Jump to content

[Propozycja] Exp 2x


Killer_Kill_0-0
 Share

Recommended Posts

Cześć. Co sądzicie o tym żeby na serwerze znajdowało się takie coś jak większy exp 2x od godziny ( przykład) 23 do 6 rano.?? Może w godzinach wieczornych więcej ludzi będzie grać + nowość dla serwera i może przyciągnąć więcej graczy. Oczywiście exp 2x włączy się dopiero jak będzie odpowiednia ilość graczy. Taki anty przed farmieniem expa  lvli 1vs 1. Exp 2x dopiero załączy się przy odpowiedniej liczbie graczy na serwerze o danej godzinie która zostanie ustawiona w pluginie/skrypcie :).  Czekam na opinie.

Edited by Killer_Kill_0-0
Link to comment
Share on other sites

Myślę że można spróbować chętnie bym przetestował i kto wie może być przyciągnęło ludzi na godziny wieczorne jest mała szansa ale można spróbować :):)

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie pomysł całkiem spoko. Graczy na pewno przyciągnie ,szczególnie że w niektórych województwach są teraz ferie więc dużo osób będzie grać w godzinach wieczornych :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony spoko ale z drugiej, skoro w tej edycji były skargi, że ktoś dzień po resecie posiedział 12h i miał o wiele wyższy lvl niż inni i ludzie się zrażali do gry to wyobraź sobie co by było gdyby taka osoba siedziała w nocy na 2x expie a potem wejdzie jakaś nowa osoba która w nocy śpi a nie gra i przez to ma o wiele mniejsze szanse

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Urban ale teraz posłuchaj. Ext będzie się dopiero załączał jak będzie 6 osób na serwerze :P Więc nie będzie farmienia z kumplem 1 vs 1. Tylko musi być odpowiednia ilosć osób do włączenia się expa 2x od 23 lub 22 :)

Link to comment
Share on other sites

No ale jednak co mają powiedzieć osoby które nie dadzą rady grać w nocy (czytaj: osoby ponizej no powiedzmy 16 roku życia) a takich osób na serwerze jest dosyć sporo 

takie osoby będą po prostu mieć mniejsze szanse w porównaniu do osób które grały by po nocach :D

Link to comment
Share on other sites

No to by się zrobiło wtedy od 21 do 6 exp 2x. Coś ty ferie są więc będą ludzie, nie patrz na negatywy, tylko pozytywy. Bo czasami o 22 godzinie nikt nie gra. A ta "nowość" może zrobić tak że zwiększy się ilość graczy w godzinach nocnych. Warto spróbować, czasami trzeba zaryzykować.

Link to comment
Share on other sites

hmm jestem na nie :D Dokladnie tak jak urban mowi co niektórzy nie maja czasu żeby po nocach grac ja to bym wgral na serwer jeszcze raz darmowego vipa na dana mape to było okejka.

Link to comment
Share on other sites

Wy tylko widzicie że inni grać nie mogą o tej godzinie.. Nie rozumiem trochę. Początki może będą trudne z tym dodaniem, ale pomyśl sobie o tym Bayo że jak gracze to zauważą to będą robić wszystko żeby grać o tej godzinie i wbić szybciej większy level.  Musi być jakiś dodatek żeby ludzi przyciągało. Ale tak jak pisałem exp 2x dopiero się włączy jak będzie odpowiednia ilość graczy..  Powiedzmy jest godzina 23:00 wtedy jest ten exp 2x, ale jest w tym czasie 5 graczy na serwerze, ale exp 2x dopiero się załączy jak będzie na serwerze 6 graczy ( taki przykład )  Więc jak jest o 23:30 3 graczy to exp się nie załączy.  Czekamy na opinie innych graczy :)

Edited by Killer_Kill_0-0
Link to comment
Share on other sites

Już był 2x większy exp od godziny 23-6/7 rano i powiem Ci że nikt wtedy nie grał ;) Może teraz by się to zmieniło kto wie,ale żeby to sprawdzić pomysł musi się przyjąć. Ja bym proponował powiedzmy na 2tyg. dać ten 2x większy exp i zobaczyło by się czy faktycznie ilość graczy w godzinach nocnych będzie wystarczająca :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy