Skocz do zawartości

Nowe propozycje dla serwera by iLLegal


Killer_Kill_0-0

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Słuchajcie tak sobie ostatnio siedzialem przy piwku i fajce no i powiem że na ciekawe pomysły wpadłem. Liczę na opinie każdego gracza :) oraz jakąś łapke za chęci w rozwoju :)

LICZE NA REPUTACJE +++

1. Zablokowanie patrzenia na innych graczy. Np jesteśmy w CT to widzimy tylko CT. ( Anty sprzedawanie graczy przez osoby które są na tsa ) 
2.  Jeśli jest taka możliwość to proponuje o zniknięcie z czatu punktów gameMe, ponieważ robi to spam nie potrzebny.  Punkty będą ale nie widać ich na czacie, bo to spam jest.
3. Zauważyłem na serwerze że gracze grają kilka klasami a inne nie są używane, więc proponuje zastąpić klasy ( nie grywalne ) na nowe. 
4.  Dodanie dźwięków jak wchodzi vip na serwer oraz admin. 
5. Dla ( Adminów ) Zmiana koloru ( Admin ) na czerwony i kolor pisania na żółty, bo kolory się mieszają , tak samo dla vipów kolor zielony powiedzimy  :)
6.  Dodanie nowych perków i usunięcie zbędnych 
7. Dodanie kilka nowych klas , dotyczy to punktu 3.
8.  Zamiast monety, zastąpić " nieśmiertelnikami"  Za zabicie 1 punkt , za headshot 2 punkty , podłożenie/rozbrojenie Paki 5 punktów. Vip dostaje 2x więcej. 
9. Skrócić komendy typu /drop na /d , tak samo /klasa na /k . Pomoże to graczom 
10. Zmiana kolorystyki u@ bo czasami przenika z czatem i czasami nie widać co grac pisze. 
11.  Zwiększyć ilość slotów z 18 na 22 ( daje to różnice w reklamach serwer 18 slotowy a 22 slotowy. ) 
12.  Zrobić dla Vipa klase ( Mini premium ) oraz dodanie kilka dodatków np respawn za 30000$ 
13.  Zrobić losowanie 2 vipów na mape przy wyznaczonej ilości graczów na serwerze.  Wtedy gracz dostaje co to vip ale blokuje dostępu do klas ( mini premium ) 
14.  Stare misje usunąć i zastąpić nowymi, ponieważ misje na dalszym poziomie lvlów są bezsensu i lekko zbugowane. 
15. Zwiększyć max poziom lvl'a i delikadnie zwiększyć exp o 15% - 20%
16. Dodanie 5ciu klas od poziomów +70 np 70/100/120/140/160 
17.  Dodanie kilka nowych map i usunąć te które nie są grane ( dodanie 2-3 mapki nowe na mniejszą ilość graczy ) 
18.  Raz na mapę dla losowego gracza bonus np 20 punktów życia i 30 kondycji lub wytrzymałość ( tylko na runde ) 
19. Dodac komunikacje np " CS-Classic. pl : Żeby zapoznać się z klasami wpisz /klasy itd
20. Dodać tagi na czacie tagi " Admin" , "Vip" " Opiekun" 
21. Dla Adminów ( pomoc ) wgranie pluginu "Wallhack" co pomoże w wykrywaniu cheaterów 
22.   Dodać nowe Soundy bo niektóre są zbugowane...
23. Naprawa błędów/ bugów które są na serwerze. :)

Myślę że starczy. :)


Napisałem to ponieważ widzę jak mało graczy czasami gra , np jest godzina 16 i nikogo na serwerze nie ma. Więc czasami trzeba dać kilka kroków w rozwinięcie serwera. 

Edytowane przez Killer_Kill_0-0
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram już na serwie jak na początku ale czemu by się nie wypowiedzieć :D

1. Pomysł spoczko,ale admin i tak musi mieć możliwość patrzenia na CT i na TT,

2. Nie trzeba tego usuwać,

3. Ten pomysł już podawałeś nw dlaczego go znów tutaj dałeś,

4. Była już kiedyś taka propozycja z naszej strony (chodzi o starą administracje) odpowiedź była taka,że "Nie będzie się wyróżniać Vip tym bardziej Admin gdy wchodzi na serwer",

5. Nie trzeba zmieniać kolorów kolor czerwony ma opiekun jak i jego zastępca,

6. Pisz propozycję perków a pewnie jakieś zostaną dodane,

7. Tak samo jak wyżej napisz propozycje,

8. Nie trzeba,

9. Nie trzeba,

10. Tutaj z właścicielem musi gadać Urban nw dlaczego jest to tutaj napisane,

11. Zależy od Zjem Cie,

12.Nie trzeba klasy dla vipa,a kolejna możliwość respienia się jest bezsensu.. (I tak respienie się w momencie gdy zostajesz 1vs1 jest za przeproszeniem kurewskie zwłaszcza gdy masz 30hp.. ,ale to przecież taki wyczyn zabić kogoś dobrego nie?),

13. Jeden myślę,że wystarczy (chyba,że już nie ma nawet jednego),

14. Napisz propozycję,

15. Mamy 3 dni przed resetem jak grałem bodajże w piątek max lvl był 115 gdzie do wbicia jest 251 jak wbiłem 50 któryś był płacz ze zbyt szybko teraz,że zbyt wolno czy cu?,

16. Bezsensu była już taka propozycja z Twojej strony nie wiem dlaczego piszesz to po raz enty,

17. Były już dodawane mapy nie wiem po co więcej,

18. Bezsensu,

19. Każdy kto chociaż raz grał na cod modzie wie co wpisać jak nie to jest zawsze ktoś kto podpowie ;),

20. Jest takie coś nie wiem dlaczego to piszesz,

21. Plugin ten może być nadużywany przez adminów a Ty nawet nie będziesz o tym wiedzieć przecież kto by sprawdzał admina?,

22. Były już dodawane,

23. Naprawa błędów hehe. Powiedziałeś to troszkę ogólnie a z doświadczenia na tym serwerze powiem Ci,że ciężko naprawić wszystko gdyż zawsze po jakimś czasie się coś zepsuje ;)

"Napisałem to ponieważ widzę jak mało graczy czasami gra , np jest godzina 16 i nikogo na serwerze nie ma. Więc czasami trzeba dać kilka kroków w rozwinięcie serwera."

Zbliża się  koniec miesiąca ludzie wiedzą,że lada chwila nastąpi reset lvl rankingu itp itd. więc wychodzą z założenia "po co expić skoro zaraz na nowo będę musiał to wbijać?"

Jest również pełno innych czynników które mają wpływ na to,że nie ma graczy na serwerze w tych godzinach ale to nie ma co się już rozpisywać ;) 

Kończąc tę jakże wyczerpującą wypowiedź dodam,że "LICZE NA REPUTACJE +++"  troszkę "śmiechłem"  :D 

Eh dopowiem troszeczkę bo chyba nie zrozumiałeś "koleś"

Skończyłeś? Nie grasz na serwerze to daruj sobie wypowiedzi koleś  :):) Też śmiechłem :)". Może to moja wina gdyż jest tam lekkie niedopowiedzenie mianowicie napisałem nie gram tak jak na początku chodzi mi o edycje ;) poza tym napisałeś " Liczę na opinie każdego gracza :)" Wydaje mi się,że jestem graczem tego serwera więc nie wiem dlaczego mam darować sobie wypowiedź xD.

 

 

Edytowane przez Donek
  • Like 1
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Killer_Kill_0-0 napisał:

Siemano. Słuchajcie tak sobie ostatnio siedzialem przy piwku i fajce no i powiem że na ciekawe pomysły wpadłem. Liczę na opinie każdego gracza :) oraz jakąś łapke za chęci w rozwoju :)

LICZE NA REPUTACJE +++

1. Zablokowanie patrzenia na innych graczy. Np jesteśmy w CT to widzimy tylko CT. ( Anty sprzedawanie graczy przez osoby które są na tsa ) 
2.  Jeśli jest taka możliwość to proponuje o zniknięcie z czatu punktów gameMe, ponieważ robi to spam nie potrzebny.  Punkty będą ale nie widać ich na czacie, bo to spam jest.
3. Zauważyłem na serwerze że gracze grają kilka klasami a inne nie są używane, więc proponuje zastąpić klasy ( nie grywalne ) na nowe. 
4.  Dodanie dźwięków jak wchodzi vip na serwer oraz admin. 
5. Dla ( Adminów ) Zmiana koloru ( Admin ) na czerwony i kolor pisania na żółty, bo kolory się mieszają , tak samo dla vipów kolor zielony powiedzimy  :)
6.  Dodanie nowych perków i usunięcie zbędnych 
7. Dodanie kilka nowych klas , dotyczy to punktu 3.
8.  Zamiast monety, zastąpić " nieśmiertelnikami"  Za zabicie 1 punkt , za headshot 2 punkty , podłożenie/rozbrojenie Paki 5 punktów. Vip dostaje 2x więcej. 
9. Skrócić komendy typu /drop na /d , tak samo /klasa na /k . Pomoże to graczom 
10. Dotyczy się to Właściciela jak i Opiekuna. Żeby dostał dostęp do pilków żeby mógł sam ogarniać a nie gracze czekają kilka dni na nowość która została potwierdzona kilka dni temu. 
11.  Zwiększyć ilość slotów z 18 na 22 ( daje to różnice w reklamach serwer 18 slotowy a 22 slotowy. ) 
12.  Zrobić dla Vipa klase ( Mini premium ) oraz dodanie kilka dodatków np respawn za 30000$ 
13.  Zrobić losowanie 2 vipów na mape przy wyznaczonej ilości graczów na serwerze.  Wtedy gracz dostaje co to vip ale blokuje dostępu do klas ( mini premium ) 
14.  Stare misje usunąć i zastąpić nowymi, ponieważ misje na dalszym poziomie lvlów są bezsensu i lekko zbugowane. 
15. Zwiększyć max poziom lvl'a i delikadnie zwiększyć exp o 15% - 20%
16. Dodanie 5ciu klas od poziomów +70 np 70/100/120/140/160 
17.  Dodanie kilka nowych map i usunąć te które nie są grane ( dodanie 2-3 mapki nowe na mniejszą ilość graczy ) 
18.  Raz na mapę dla losowego gracza bonus np 20 punktów życia i 30 kondycji lub wytrzymałość ( tylko na runde ) 
19. Dodac komunikacje np " CS-Classic. pl : Żeby zapoznać się z klasami wpisz /klasy itd
20. Dodać tagi na czacie tagi " Admin" , "Vip" " Opiekun" 
21. Dla Adminów ( pomoc ) wgranie pluginu "Wallhack" co pomoże w wykrywaniu cheaterów 
22.   Dodać nowe Soundy bo niektóre są zbugowane...
23. Naprawa błędów/ bugów które są na serwerze. :)

Myślę że starczy. :)


Napisałem to ponieważ widzę jak mało graczy czasami gra , np jest godzina 16 i nikogo na serwerze nie ma. Więc czasami trzeba dać kilka kroków w rozwinięcie serwera. 

3. Juz jest taki pomysł. 

4. Nie będzie to służyło na pewno gdy jakiś cheater będzie grał. Usłyszy, że admin wbija i od razu sie na ten czas wyłączy. 

5. Jeśli o mnie chodzi to wg mnie admin sie nie zlewa z resztą chatu gdy pisze. 

8. Danie jakiejś fajnej nazwy propsuje. 

9. Widziałem to juzna pewnym serwerze COD i bylo to bardzo wygodne, szczegolnie właśnie kwestia zmiany klasy. 

11. Propsuję o ile nie będzie zbyt obciążać serwera. 

12. Uważam ze nie ma to sensu, ponieważ to właśnie premium ma dawać klasy, nie VIP. 

13. Jeden vip na mape był na poprzedniej edycji, lecz niestety zostało to usunięte :(.

14. Szczególnie zbugowana misja to np. Zabij 10 osob pod rząd bez umierania, z czym męczyłem się kilkadziesiąt rund ponieważ misja była zacięta. A o usunięcie to wgl dobry pomysl (szczególnie zeby zabić kogoś z wyzszym lvlem :P) 

17. Jesli chodzi o mapy to wg mnie możnaby usunąć takie sparity, alexandria etc. a dodać cbble, assaulta, vertigo, azteca, museum, militie (szczegolnie mapy z hostami, biorąc pod uwagę ze poki co jest misja zeby uratować 10 hostow przy dwoch mapach z nimi. 

18. Wydaje mi sie ze takie wartosci jak 30 kond losowo moglyby być za duże. (wyobraź sb mnie na tym plus buty =P). 

19. Jest. 

20. Są. 

Taka tam jakaś moja wypowiedź w tym temacie =P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2018 o 22:43, Killer_Kill_0-0 napisał:

Siemano. Słuchajcie tak sobie ostatnio siedzialem przy piwku i fajce no i powiem że na ciekawe pomysły wpadłem. Liczę na opinie każdego gracza :) oraz jakąś łapke za chęci w rozwoju :)

LICZE NA REPUTACJE +++

1. Zablokowanie patrzenia na innych graczy. Np jesteśmy w CT to widzimy tylko CT. ( Anty sprzedawanie graczy przez osoby które są na tsa ) 
2.  Jeśli jest taka możliwość to proponuje o zniknięcie z czatu punktów gameMe, ponieważ robi to spam nie potrzebny.  Punkty będą ale nie widać ich na czacie, bo to spam jest.
3. Zauważyłem na serwerze że gracze grają kilka klasami a inne nie są używane, więc proponuje zastąpić klasy ( nie grywalne ) na nowe. 
4.  Dodanie dźwięków jak wchodzi vip na serwer oraz admin. 
5. Dla ( Adminów ) Zmiana koloru ( Admin ) na czerwony i kolor pisania na żółty, bo kolory się mieszają , tak samo dla vipów kolor zielony powiedzimy  :)
6.  Dodanie nowych perków i usunięcie zbędnych 
7. Dodanie kilka nowych klas , dotyczy to punktu 3.
8.  Zamiast monety, zastąpić " nieśmiertelnikami"  Za zabicie 1 punkt , za headshot 2 punkty , podłożenie/rozbrojenie Paki 5 punktów. Vip dostaje 2x więcej. 
9. Skrócić komendy typu /drop na /d , tak samo /klasa na /k . Pomoże to graczom 
10. Zmiana kolorystyki u@ bo czasami przenika z czatem i czasami nie widać co grac pisze. 
11.  Zwiększyć ilość slotów z 18 na 22 ( daje to różnice w reklamach serwer 18 slotowy a 22 slotowy. ) 
12.  Zrobić dla Vipa klase ( Mini premium ) oraz dodanie kilka dodatków np respawn za 30000$ 
13.  Zrobić losowanie 2 vipów na mape przy wyznaczonej ilości graczów na serwerze.  Wtedy gracz dostaje co to vip ale blokuje dostępu do klas ( mini premium ) 
14.  Stare misje usunąć i zastąpić nowymi, ponieważ misje na dalszym poziomie lvlów są bezsensu i lekko zbugowane. 
15. Zwiększyć max poziom lvl'a i delikadnie zwiększyć exp o 15% - 20%
16. Dodanie 5ciu klas od poziomów +70 np 70/100/120/140/160 
17.  Dodanie kilka nowych map i usunąć te które nie są grane ( dodanie 2-3 mapki nowe na mniejszą ilość graczy ) 
18.  Raz na mapę dla losowego gracza bonus np 20 punktów życia i 30 kondycji lub wytrzymałość ( tylko na runde ) 
19. Dodac komunikacje np " CS-Classic. pl : Żeby zapoznać się z klasami wpisz /klasy itd
20. Dodać tagi na czacie tagi " Admin" , "Vip" " Opiekun" 
21. Dla Adminów ( pomoc ) wgranie pluginu "Wallhack" co pomoże w wykrywaniu cheaterów 
22.   Dodać nowe Soundy bo niektóre są zbugowane...
23. Naprawa błędów/ bugów które są na serwerze. :)

Myślę że starczy. :)


Napisałem to ponieważ widzę jak mało graczy czasami gra , np jest godzina 16 i nikogo na serwerze nie ma. Więc czasami trzeba dać kilka kroków w rozwinięcie serwera. 

Jeszcze dodałbym coś takiego że jak server jest zapełniony żeby admin i opiekun mógł wbić na server, bo powiedzmy że na serverze jest cheater ale nie ma miejsca na serverze i nie mamy kontaktu z nikim na serverze żeby wyszedł raz juz miałem taka sytuacje a wiadomo jak nie ma admina to gracze uciekają  ;)

 

 

W dniu 27.01.2018 o 22:43, Killer_Kill_0-0 napisał:

Siemano. Słuchajcie tak sobie ostatnio siedzialem przy piwku i fajce no i powiem że na ciekawe pomysły wpadłem. Liczę na opinie każdego gracza :) oraz jakąś łapke za chęci w rozwoju :)

LICZE NA REPUTACJE +++

1. Zablokowanie patrzenia na innych graczy. Np jesteśmy w CT to widzimy tylko CT. ( Anty sprzedawanie graczy przez osoby które są na tsa ) 
2.  Jeśli jest taka możliwość to proponuje o zniknięcie z czatu punktów gameMe, ponieważ robi to spam nie potrzebny.  Punkty będą ale nie widać ich na czacie, bo to spam jest.
3. Zauważyłem na serwerze że gracze grają kilka klasami a inne nie są używane, więc proponuje zastąpić klasy ( nie grywalne ) na nowe. 
4.  Dodanie dźwięków jak wchodzi vip na serwer oraz admin. 
5. Dla ( Adminów ) Zmiana koloru ( Admin ) na czerwony i kolor pisania na żółty, bo kolory się mieszają , tak samo dla vipów kolor zielony powiedzimy  :)
6.  Dodanie nowych perków i usunięcie zbędnych 
7. Dodanie kilka nowych klas , dotyczy to punktu 3.
8.  Zamiast monety, zastąpić " nieśmiertelnikami"  Za zabicie 1 punkt , za headshot 2 punkty , podłożenie/rozbrojenie Paki 5 punktów. Vip dostaje 2x więcej. 
9. Skrócić komendy typu /drop na /d , tak samo /klasa na /k . Pomoże to graczom 
10. Zmiana kolorystyki u@ bo czasami przenika z czatem i czasami nie widać co grac pisze. 
11.  Zwiększyć ilość slotów z 18 na 22 ( daje to różnice w reklamach serwer 18 slotowy a 22 slotowy. ) 
12.  Zrobić dla Vipa klase ( Mini premium ) oraz dodanie kilka dodatków np respawn za 30000$ 
13.  Zrobić losowanie 2 vipów na mape przy wyznaczonej ilości graczów na serwerze.  Wtedy gracz dostaje co to vip ale blokuje dostępu do klas ( mini premium ) 
14.  Stare misje usunąć i zastąpić nowymi, ponieważ misje na dalszym poziomie lvlów są bezsensu i lekko zbugowane. 
15. Zwiększyć max poziom lvl'a i delikadnie zwiększyć exp o 15% - 20%
16. Dodanie 5ciu klas od poziomów +70 np 70/100/120/140/160 
17.  Dodanie kilka nowych map i usunąć te które nie są grane ( dodanie 2-3 mapki nowe na mniejszą ilość graczy ) 
18.  Raz na mapę dla losowego gracza bonus np 20 punktów życia i 30 kondycji lub wytrzymałość ( tylko na runde ) 
19. Dodac komunikacje np " CS-Classic. pl : Żeby zapoznać się z klasami wpisz /klasy itd
20. Dodać tagi na czacie tagi " Admin" , "Vip" " Opiekun" 
21. Dla Adminów ( pomoc ) wgranie pluginu "Wallhack" co pomoże w wykrywaniu cheaterów 
22.   Dodać nowe Soundy bo niektóre są zbugowane...
23. Naprawa błędów/ bugów które są na serwerze. :)

Myślę że starczy. :)


Napisałem to ponieważ widzę jak mało graczy czasami gra , np jest godzina 16 i nikogo na serwerze nie ma. Więc czasami trzeba dać kilka kroków w rozwinięcie serwera. 

A co do twoich propozycji patrzmy na to że muszą być to propozycje które coś wprowadza na server coś nowego i przydatnego a nie tylko żeby wyglądało i obciążało niepotrzebnie server. A więc tak:

1.Jestem na Tak aczkolwiek nie wiem czy wtedy nie straci to swojego uroku. 

2.Wole żeby to zostało bo widać  ile straciliśmy i zyskaliśmy punktów a tak to za każdym razem będzie trzeba wpisywać komendę a więc uważam że jest to zbędny zabieg. 

3.To rozmowa na dalszą metę z innymi graczami, zauważyłem że nje grają innymi klasami tylko dlatego że każdy każdego kopiuje chce zabijać tak samo jak lepsi gracze ale dajmy tez innym graczą spróbować innymi klasami(Jak mówie to temat na dalszą metę z innymi graczami niech wszyscy sie wypowiedzą)

4.Zbędny zabieg uważam że admin i opiekun powinni zostać w "ukryciu" żeby gdy cheater jest na serverze o tym nie wiedział i wrazie potrzeby wszedł na spekta. 

5.Jest coś takiego Opiekun-ma czerwony

Admin-ma niebieski

Vip-Zielony 

6.To zapraszam na [Propozycje Perki]  jak sie spodobaja to zostaną dodane. 

7.To samo Czekamy na dodanie nowych klas ale gracze mało propozycji dają a jak dają to niezbalansowane. 

8.Po co zmieniać nazwę? Jest okey tak jak jest i nie widze sensu tego zmieniać. 

9.Wypowiem sie tak jak Don każdy umie to wpisać a jak nie to zaraz znajdzie się gracz albo admin który w tym pomoże i wyjaśni. 

10.Nigdy nie miałem problemu z zauważeniem u@ także nie wiem w czym problem. 

11.Niby można zwiększyć ale trzeba liczyć sie z tym że obciąży to server. (W miejsce tego punktu napisałbym żeby admin i opiekun mógł wbić na pełny server bo jak nie ma admina na serverze a za to jest cheater i nie ma sie z nikim z servera kontaktu żeby wyszedł to jest problem) 

12.Myślę że VIP ma już dużo przywilejów i nie trzeba dawać mu więcej a dodatkowy resp jest zbędny bo wszyscy będą się respic a gra bedzie sie jeszcze bardziej dłużyć i robić sie trudniejsza. 

13.Było coś takiego ale zostało usunięte, jeżeli tego nie ma to z jakiś przyczyn. 

14.Jestem jak najbardziej na tak, juz kiedyś gdzieś pisałem o tym chodzi o to że sa zbyt monotonne. 

15.Czemu ciągle to męczysz nie ma takiej potrzeby bo potem starzy jak o nowi gracze płaczą że nie da sie grać na takie lvle, poza tym gram dużo na różnych serverach społecznościowych i nigdzie sie z takim czymś nie spotkałem nie wiem czemu tu by miało być  inaczej. 

16.Nie

17.Map jest od zasrania nie widze potrzeby dodawania mapy jak większość i tak nie jest grana. Wręcz wyrzucił bym mapy nie zbalansowane jak de_dust i de_Westwood

18.Nie praktyczne

19.Jest już coś takiego nie wiem po co to tutaj piszesz. 

20.Już wyżej o tym pisałem o tajności Admina i Opiekuna lepiej żeby cheater nie wiedział że Admin jest na serverze a ci co wiedzą że jest będą spokojni, a jak by ktoś chciał sie dowiedzieć można spytać się graczy kto jest adminem. 

21.Jak najbardziej na nie potem admini będą nadużywać tego, a jak wiadomo mieliśmy już admina który nadużywał swoje możliwości (Nie bez powodu jest coś takiego jak spekt i prześwietlenie graczy) 

22.Zbugowane nie są po prostu sa nie dopracowane i nie dobrane. 

23.Na serverze są tylko zbugowane perki i czekamy aż zjem cie je naprawi ale on tez nie może 24h na forum siedzieć bo ma też swoje życie. 

 

Podsumowując cała twoja wypowiedź, nic do cb nie mam jesteś spoko koleś ale mam wrażenie że przekleiłeś to z jakieś innej sieci bo pisałeś to jak byś nie wiedział co sie dzieje na serverze np. Z opisem klas i tak dalej a wkońcu jesteś adminem powinieneś wiedziec o takich podstawowych rzeczach po drugie męczysz ciągle te same tematy które nic nie wnoszą w server.  Poza tym juz przekleiłeś perki i klasy z innej sieci nie zdziwiłbym sie jak byś przekleił to z innej sieci. [To moja subiektywna wypowiedź] 

W dniu 27.01.2018 o 22:43, Killer_Kill_0-0 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej sieci dobre 😂😂 a zdziwie cie. Klasy i perki dodalem z paczki ;) 1.6 i go. WWiec nie rzucaj slow na wiatr :) To sa propozycje ktore mialem w gglowie i napisalem. A nie kradne z innej sieci. Czasami pomysl co piszesz. A co do mojej rangi to nie zwracam uwagi na to co jest. Tylko wole serwer pilnowac :) 

 

Jako ze wiekszosc jest na Nie to temat mozna zamknac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamknąć? To może wyślij raporta (czyt. Opcja "Zgłoś") 

 

Piszesz post pod postem.... Do dodawania kolejnych myśli służy opcja edytuj. 

A co do tego " LICZE NA REPUTACJE +++"

To ci wszystkie like zabiorę, bo nie wyłudzamy reputacji. To że liczysz na reputkę, nie oznacza, że masz pisać to od razu na początku. Lepiej tego nie pisać. 

 

Na początku polecam przeczytać regulamin forum, to zrozumiesz o czym mówię. 

 

Zamykam, opiekun może otworzyć temat jeśli będzie chciał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności