Skocz do zawartości

mój nick "W@riaT" chciałbym mieć Redaktora...Proszę o przeczytanie


piotrus8981

Rekomendowane odpowiedzi

1.Serwer:PRO COD 45k 2. Nick:W@riaT3. Imię:Piotrek4. Wiek:165.Znajomość Amxx(6/10)6. Mikrofon(Tak/Nie):Tak7. Składka obowiązkowa (Tak/Nie):Nie8. Czas spędzony na forum:1h około9. Opisać siebie:Mam 16 lat.Mam na imię Piotrek.Lubie grać w cs'a na codmodach.Gram w Cs'a 3 lata.Interesuje się piłką nożną i siatka. 10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Ponieważ jeden admin nie da rady na 30-osób i bym mógł pomóc.Jestem Praktycznie 3h na cs.i Podoba mi się wasz serwer.11. Linki do reklam:jeśli by chcieliście to bym pomógł wam przy reklamach12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy:bym dał za aim bana perma.Jeśli wh to ss'y -Gdy ktoś nadużywa micro:A gdy mikro ktoś używa to upomnienie jeśli się nie uda to banik na 5minut -Nadużywa Kultury na serwerze:Jeśli ktoś mocno wyzywa kogoś lub admina to bana,jeśli lekko to upomnienie13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Non Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

- za krótko grasz na serwerze

- amx

- reklamy

- NonSteam

 

Po za tym z tego co pamiętam robiłem ci ss'y których z tego co widzę do dzisiaj nie wstawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: NIE!Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności