Skocz do zawartości

Wuwunio Hahhaha Pajac :)


BlanciK*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,otóż dziś na serwie Cod Mod dostałem Perma :D mam wstawić ss'y które niby mi WUWUNIO zrobił,żebym specjalnie już nie pograł na tym serwie,bo powiedziałem prawdę o Tobie? :P najpierw naucz się robić ss'ów wariacie,bo jakoś nie widzę tutaj ani jednego,żebyś mi zrobił,do tego piszesz na SAY'u,że niby się włamałem na Admina i piszę jakieś,żałosne teksty, jesteś OSZUST,tak mogę o Tobie powiedzieć,a czemu? bo przepierdalasz ludzi :) Inni kupują  Premki po 30zł,a Ty zmieniasz coś z serwerem i niektórzy tracą,a niektórzy otrzymują takie premki za 11 :) Gratulacje Twojej Inteligencji Błaźnie :)  Pozdrawiam Cie Wuwuniu :** haha.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie zdanie graczy o wuwuniu.Nie mogę się z tym nie zgodzić bo to prawda. A poza tym wszystko olewasz,dodalbym jeszcze coś ale chyba wystarczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to prawda jest i najlepiej było by aby nasz classic odszedł od tamtych serwerów :) A po za tym to chyba każdy wie co o wuwuniu TeD pisał , ale ja nie chcę się wdawać w pseudo wojny innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie w wojny innych nie chce wdawac pamietam co suzik gadal ale nie wnikam czy to byla prawda czy nie... slyszalem wersje wuwunia i wersje suzika oczywiscie nie mam o tym zdania to ich problemy ja gram aby grac i ogarniac a nie rozkminiac h@ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności