Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


Killer_Kill_0-0

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick  ; )

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz) Admin 

 

3. Nick oskarżonego :  SuperKaiokenGodGoku

 

4. Steam_ID oskarżonego : STEAM_0:1:421981617

 

5. Data i godzina zdarzenia  31 Stycznia 2018, godzina 21:01:50 ( sprawdzałem datę w właściwościach zdjęcia )

 

6. Mapa : de_sparity_v23

 

7. Opis sytuacji : Nadużywanie Admina. Opiszę to w sposób taki.  Numery oznaczają kolejność zdjęć i sytuacji. Zwlekałem trochę z tą skargą bo nie jeden na serwerze Admin nadużywa tego ale Urban już dobrze o tym wie. :)
* 1 Gdy wszedłem na serwer nawet nie zdążyłem wybrać klasy i jak widać Admin "Goku" bez powodu uderza gracza gdy ten zabija przeciwnika, a  drugi przeciwnik plantuje pakę. 
*2.  Widać na zdjęciu jak bez powodu gracz (/*-.-)/ zostaje uderzony gdy paka została podłożona i cel został wykonany..
*3  Tutaj po raz kolejny zostaje uderzony gracz gdy Terro wygrało rundę...
*4  Ta sytuacja nie wiem co miała znaczyć, gracz bez podstaw zostaje uderzony.... Nie Wiem o co poszło...
*5  Kultura admina ( podstawa ) z tego co wiem Gracz który nie wykonuje celów to Admin powinien napisać " Cele Mapy "  lub inne zdania typu " Cel jest prosty Paka/Hosty "  i przede wszystkim upomnieć gracza o wykonywaniu Celów. Takim tekstem nie wiem co chciał osiągnąć.  Wytłumaczeniem może być gracz "Slodziak" który nie wiedział gdzie jest paka i błąkał po mapie jej szukając ( bo czasami zdarza się że paka się zbuguje i nie wiadomo gdzie jest ) ale dążąc do celu osobiście go zabiłem gdy szedł na Bs'a próbować plantować pakę.

Moim zdaniem Ten oto Admin " Goku " Powinien zostać ukarany w jakiś sposób :) Pozdrawiam Buzka :)

 

  • Like 3
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności