Skocz do zawartości

Fortnite: Dźwięk zacina się podczas grania w tryb Battle Royal


StyX

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku przyznam się do tego, że nie jestem w stanie powiedzieć wam kiedy i czy od początku mam ten problem z racji, że mam tę grę z 2 tygodnie i raz może więcej razy zagrałem w ciągu tych 2 tygodni, i ostatnio zagrałem 2 dni temu od razu po nie dawnej aktualizacji gry. Kiedy jestem w lobby podczas wyszukiwania serwera dźwięk chodzi płynnie, natomiast kiedy zostaniemy przeniesieni na mapę, po wyskoczeniu z busa dźwięk zaczyna przycinać. Kiedy coś rozwalam, dźwięk tej akcji słyszę po +5 sekundach, jakieś czynności, ruch, strzelanie - te problemy z dźwiękami są na tyle irytujące, że ma się ochotę usunąć grę, bo nie da się zorientować kiedy padł strzał, ilu strzela i kto strzela, itd. Gram na niskich wymaganiach i wyciągam 30-40 fps na oko, jutro sprawdzę dokładnie te wartości. Reasumując dźwięk tak się zacina, jakby był z 5 fps.

Miał ktoś coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gry, ale wszystkie działają na takiej samej zasadzie więc w 80% pewnie będę miał racje ;] Skoro grasz na 30-40 fpsach to raczej na pewno jest to problem ze sprzętem, spróbuj wyłączyć zbędne procesy (msconfig w cmd i wyłącz procesy inne niż te pochodzące z systemu), jak nie podziała ale dla upewnienia się czy problem leży po stronie twojego sprzętu bez zbędnych formatów zaloguj się na wbudowane konto administratora, normalnie jest one czyste od wszystkich plików (poza zainstalowanymi programami) i w moim przypadku płynniej chodzi wszystko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnego syfu w procesach nie mam, bo komputer był nie dawno formatowany wiec nie miałem nawet kiedy coś ściągnąć :)

Pytałem znajomych i tez mają ten problem, ze niby aktualizacja  trzeba czekać na latke.

 jak ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć to proszę bardzo.

Tutaj jest rozwiązanie jakby znalazła się osoba z tym problemem:

 

Edytowane przez StyX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności