StyX

Użytkownik
 • Content count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2h 11m 23s

About StyX

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 04/06/1998

Informacje o Profilu

 • Nick
  StyX yaGai#Ryou
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  Call of Duty 350
  JB 1.6
 • Lokacja
  Poland
 • Zainteresowania
  Anime, Cs, Grafika, Nie wiem, oglądanie YT.
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/id/lTLlMaTeoSky/

Metody kontaktu

 • Snapchat
  Wiesz o co chodzi...
 • Instagram
  Ty mnie nie przegadasz ...
 • Skype
  Ty mi spermę z pały zjadasz.

Recent Profile Visitors

682 profile views
 1. Wot, czasami zastanawiam się czy słowo głupi straciło na swej wartości, czy ludzie mają już wyjebane z jakimi debilami się zadają. Co raz bardziej tego nutę rozumiem.

  1. Nemciooo
  2. *TGM*

   *TGM*

   Ogólnie, to ty dziwny jesteś

  3. StyX

   StyX

   A ty głupi skoro tego nie rozumiesz.

 2. weź mi zrecenzuj anabelke 2 bo nie wiem. a i jeszcze obecność 2, bo nie wiem.
 3. 1. Należy poprawić misję - kucnij 200x, ponieważ w aktualnym stanie, zalicza 1 kucnięcie na rundę, zalicza je tylko kiedy będziemy kucać, aż do zakończenia rundy. 2. Poprawić opisy perków, bo nie których nie ma, sr, że nie piszę jakich, ale już nie pamiętam. 2. Poprawić maps.ini, bo adminom nie wyświetla się kilka map. 3. Dodać nowe mapy: Pierwsze co to moja propozycja to podmienić standardowe mapy: de_dust2, de_dust, de_nuke, de_inferno, de_aztec, de_mirage, de_kabul, de_dust2x2, de_nuke2x2 na te z cs go, bo uważam, że są ładniejsze, lepiej wyglądają, a po za tym grać wiecznie tego samego dust2 to jak ból głowy. na: css_dust2_go, css_dust, css_nuke2, css_inferno, css_aztec, css_mirage_go, css_kabul2, de_dust2x2_go, css_nuke2x2, css_mirage2x2_go. I inne dodatkowe mapy: (duże) de_via, de_mon, de_terrace_hill, de_templum, de_kievpass, de_unknown_room, css_cbble, css_train_go, css_cache, css_overpass. (małe) de_midnight_mission, de_ship, anime_movie, fy_poolparty, fy_cementery. 4. Usunąć mapy, które nie są wcale grane, albo nudne: de_aztecydust2, de_irak, cs_alpin, cs_italy, de_lidl, cs_militia.
 4. A siquell znowu te swoje "aha" xD
 5. Zacząłem pisać post i poszedłem się przespać, przeczytałem go na nowo, usunąłem i zacząłem pisać na nowo Nie mogę powiedzieć, że nic się nie zmieniło, ale też nie mogę powiedzieć, że dużo się zmieniło. Generalnie, lista jest w kąciku i czeka na zrobienie. Pluginy, kody, mapy, modele, wszystko mam u siebie i zostanie wysłane w formie paczki, niezależnie czy wciąż będę adminem czy nie. Specjalnie ją zrobiłem na konwersację, więc nie chcę żeby leżała u mnie na dysku i się marnowała. Tylko czekam, aż weźmiesz się za tą listę, bo po co mam wysyłać znowu coś co zostanie odstawiona na bok na dwa/trzy tygodnie. Nie chcę zrzucać całej winy na ciebie, bo to by było niesprawiedliwe. Ale @Shino musisz widocznie więcej czasu poświęcić na serwer, niż do tej pory. Natomiast odniosę się do Twojej odpowiedzi na pierwszy odnośnik @Nemo. Kaneke.: 1. Jak dobrze pamiętam, @Nemo. Kaneke. wspominał o tym, by dokończyć niedokończone tematy z propozycjami, fakt nie podał linku, ale zaznaczył, że są jeszcze takie tematy, nie było ich w *uj wiele, a nie zostały jeszcze do tej pory sprawdzone. 2. Propozycja usunięcia map od Piotra, zakończyła swój żywot miesiąc temu i nie sądzę, że zostanie reaktywowana. 3. Przypominałem o mojej propozycji z tym regulaminem, ale została odłożona w kąt, może faktycznie umknęło ci to wszystko, nie będę się za ciebie wypowiadał, ty wiesz najlepiej jak to było. A vabastian, do ciebie jako opiekuna tłumaczenie się, że każdy opiekun to zwykły człowiek, nie ma najmniejszego sensu, bo nikt nie uważa inaczej :), no chyba, że czegoś nie wiem, nie spodziewałem się takiego komentarzu od ciebie opiekuna, a prędzej od jakiegoś gówno wartego admina. Kurde chciałbym pograć sobie na tym jb jak kiedyś, z ludźmi, których polubiłem - nemo, navi, seba, grzegorz, pietrek, wiadro, rumun (jest nas już ośmiu, jeśli kogoś nie wymieniłem to sorry), a są chwile kiedy jest 10 osób na serwerze (nie licząc WAS rzecz jasna), ale nie wiem dlaczego, ale gdy ja wchodzę do CT, to zaraz wszyscy wychodzą, a najlepsze jest to jak mnie nie ma i jest te 10 osób, jest totalny chaos, co mnie dziwi najbardziej, graczom coś takiego pasuje, kiedy ja wchodzę z dziwnych przyczyn gracze wychodzą, wydaje mi się, że prowadzić umiem, nie nudzę, bo prowadzę kreatywnie, ale może po prostu "nie lubią" mnie xD. Kolo o nicku @Bezimienny. wytłumaczył W razie czego, będę edytować ten post, jeśli czegoś zapomniałem. Nie wińcie mnie za taki post, bo jeszcze trochę usypiam.
 6. Jemu właśnie przeszkadza ta klasa komandos i jej bh. Tak jak niedawno wspomniałem tobie nic się nie podoba. Nie wspomnę już o tych dziewczynach
 7. Ja, a kto? @Wiesiek
 8. Okej @Wercia. nie wtraca się w rozmowę ziomków z pod classica :/
 9. Odjur odjur @Rumu. co tam?
 10. Ew. rakiety dostępne po 10 sekundach, ale taka reguła też może być.
 11. To jest premium. Mówi ci to coś? Klasa premium musi znacząco się wyróżniać spośród innych klas, np. Cichy, jest niewidzialny na nożu i nie słychać jego kroków, Kapitan ma 1/1 z AWP. Po to się płaci za klasę premium, żeby mieć przewagę nad resztą klas. Mówisz że 1/9 to jest jeszcze za dużo? Gram tą klasą i wiem, że jest to optymalne ustawienie, broń raz wypada kilka razy z rzędu, a raz nie wypada, przez kilka rund.
 12. Kasia, piszę "Skargę", nie moje opinie o jakimś adminie. Przez 15 minut całej mojej gry nie doczekałem się reakcji ze strony admina, bo raczył by chociaż odpisać,a tu nic. A nie widziałem o tym, że na TS mogę cie spotkać, teraz będę wiedział. Wy serio?? Jeden debil napisał czemu nie zrobiłeś ss, to teraz kolejny debil pisze to samo. Nie rozumiesz, że twoim obowiązkiem jako admina jest, a nawet jeśli, nie zrobił bym ss w trakcie grania, nie będąc na spect. @Kasia! sęk w tym, że "NIE" nie mogłem, tak jak pisałem. A gdybym poszedł to co bym zobaczył? Ja tylko byłem niewidzialny. F#FK LOGIC SS MAM ZROBIĆ JAK MNIE NA SPECT ZABIJA?
 13. Proszę bardzo : http://253315.node41.pukawka.pl/hltv-1708311500-de_dust4never-1504184400-1504185720.zip. Ale nie wiem o jaką sytuacje chodzi, więc sorry za nabijanie posta
 14. jak miałem sam typa sprawdzić? Ty głupi jesteś wszystko w temacie jest napisane, a ty jak zwykle swoje 5 bezsensownych groszy musisz dodać. Pierw demko mogłeś sprawdzić. Zawsze jak wchodzę na ts to patrze na kanał tropleleka, bo zawsze tam przesiaduje, więc mi nie wmawiaj, że mogłem zjechać w dół. Po za tym szukałem też cie na ts, po nicku. powiedziałem ci że nie pisze na ciebie skargę, tylko że będziesz tam też opisany. Pozdro. Taa i jeszcze trojany i pornosy do tego? haha