StyX

Użytkownik
 • Content count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  11h 24m 43s

About StyX

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 04/06/1998

Informacje o Profilu

 • Nick
  StyX[t]
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Poland
 • Zainteresowania
  Anime, Cs, Grafika, Nie wiem, oglądanie YT.
 • Steam Custom URL
  http://steamcommunity.com/id/StyXiu

Metody kontaktu

 • Snapchat
  matid98

Recent Profile Visitors

887 profile views
 1. Nie, bo nick przypomina mi dobrego znajomego
 2. nje
 3. W FHD nie pasuje ci?
 4. Tak 😂
 5. Nie chodziło mi o to że wykluczam inne kwestie kapitana, a o to, że nic sobą nie prezentował. Fragi to były akurat tylko odniesieniem do mojej wypowiedzi.
 6. Jak ty mnie to i ja ciebie
 7. Nie
 8. Jeśli komuś taki poradnik się przyda to fajnie....
 9. Widzę, które prace są robione z poradnika (te lepsze), a które z głowy (te gorsze), ale i tak na koniec powiem, że ładne prace masz. Widząc niektóre prace, mam sam ochotę wrócić do grafiki.
 10. Sądzę, że michu go godnie zastępuje. Taz poza tym, że był kapitanem, nie zwrócił na mnie swojej uwagi, nie widziałem, żadnych jego akcji, aces, clutches, itd. I dlaczego uważasz, że jest to drama?
 11. Siema, chcielibyście zagrać lub przetestować wasz komputer w Overwatchu? Macie możliwość zagrania w tę grę przez weekend (ale jak ostatnio może też trwać do wtorku). Gra dostępna od 16.02.2018, godz. 20:00 do 20.02.2018, godz. 08:59 czasu polskiego. Wystarczy pobrać battle.neta, następnie pobrać Overwatch na battle.necie i grać za free. Sorry, że tak późno to napisałem, ale zapomniałem o tym, haha Powodzenia.
 12. Nie mamy czasu na tracenie czasu
  Do czasu to było zabawne
  Wolę zawczasu pomyśleć o czasach ostatnich, a będę na czasie
  Te stare czasy minęły, a czasami marzę, by cofnąć się w czasie
  I w międzyczasie tu tracę te szansę, by z czasem nawiązać współpracę.

 13. żadnego syfu w procesach nie mam, bo komputer był nie dawno formatowany wiec nie miałem nawet kiedy coś ściągnąć Pytałem znajomych i tez mają ten problem, ze niby aktualizacja trzeba czekać na latke. jak ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć to proszę bardzo. Tutaj jest rozwiązanie jakby znalazła się osoba z tym problemem:
 14. Na początku przyznam się do tego, że nie jestem w stanie powiedzieć wam kiedy i czy od początku mam ten problem z racji, że mam tę grę z 2 tygodnie i raz może więcej razy zagrałem w ciągu tych 2 tygodni, i ostatnio zagrałem 2 dni temu od razu po nie dawnej aktualizacji gry. Kiedy jestem w lobby podczas wyszukiwania serwera dźwięk chodzi płynnie, natomiast kiedy zostaniemy przeniesieni na mapę, po wyskoczeniu z busa dźwięk zaczyna przycinać. Kiedy coś rozwalam, dźwięk tej akcji słyszę po +5 sekundach, jakieś czynności, ruch, strzelanie - te problemy z dźwiękami są na tyle irytujące, że ma się ochotę usunąć grę, bo nie da się zorientować kiedy padł strzał, ilu strzela i kto strzela, itd. Gram na niskich wymaganiach i wyciągam 30-40 fps na oko, jutro sprawdzę dokładnie te wartości. Reasumując dźwięk tak się zacina, jakby był z 5 fps. Miał ktoś coś takiego?