Skocz do zawartości
-_-

[ON][WAŻNE] Szybka rekrutacja na admina - Only Mirage CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kubuś / MrjCOB
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17 lat(zaraz 18) - /18/01/2001
4. Znajomość komend admina (0-10): Ciężko mi określić, kiedyś się tym bawiłem, byłem też adminem niejednokrotnie, ale kiedyś w 1.6
5. Sprawny i działający mikrofon: Jest, często rozmawiam na serwerze z innymi ;)
6. Parę słów o sobie **: Miły, kulturalny, towarzyski, skromny. Nie jestem skłonny do kłótni. Lubię sobie pożartować. ;)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ gram często i dużo na serwerze, a denerwuje mnie zachowanie niektórych, a tym bardziej haksy, które wbijają coraz częściej.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależy od dnia, ale w weekend potrafię po kilka a nawet kilkanaście godzin, w tygodniu od 2h-4h.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: wieczorami, weekendy: całymi dniami odkąd wstanę, oczywiście jeżeli jestem w domu.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 4 lata, na wszystkich kontach posiadam/posiadałem około 4-5k godzin przegranych.(10k ogólnie, ale to nabijane)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W CS:GO jeszcze nie, dlatego chcę spróbować.

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie i zweryfikowanie mojego podania. Liczę na pozytywne rozpatrzenie i czekam na odp, pozdrawiam!

@MrjCOB Przyjmuje, napisz do mnie na PW na forum

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick:Simba
2. Imię:Igor
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon:Owszem 
6. Parę słów o sobie **: Mam na imie igor uczęszczam do Technikum dużo poświęcam czasu na granie  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dużo gram na serwerze jestem codziennie mógłbym kontrolować graczy.  
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-8h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 6h weekendy ponad 10
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od 2015 roku
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Miałem okazje być już administratorem 

@Simba Przyjęty na okres próbny. Napisz do mnie na PW

Edytowane przez Kosa Ken

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Nick:imAjs.
2. Imię:Oskar
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.203:27015/top_players/?query=Ajs (podaje do gametracker 
 poniewaz gralem pod roznymi nickami)
8. Parę słów o sobie **:miły, pomocny i z duzym doswiadczeniem. Chęć rozwijania pasji i umiejętności.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:posiadam duze doswiadczenie w tej roli. Posiadałem juz administratora na tym serwerze.
 chęć pomagania innym, doskonalenie swoich umiejętnosci- jak i w grze jak i w administrowaniu.
10. Steam_ID:STEAM_1::170662344
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze 2,3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) godziny popołudniowe/tydzien cały dzien/weekend 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive3: 3 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) Tak 

@TenAjs. Przyjmuje napisz na PW

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 1
  • Love 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydałoby się jeszcze ze dwóch adminów i rekrutację mogę zamykać. Zgłaszać się zgłaszać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Nick:Ruch śmierdzi(wcześniej Vapros)
2. Imię:Sebastian
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 6-7/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście
6. Parę słów o sobie **:Jestem w ostatniej klasie technikum mechatronicznego, interesuję się programowaniem(teraz uczę się arduino). Lubię grać w piłkę nożną oraz w csa:P
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Gram sobie już dłuższą chwilę i zauważyłem że brakuje wam administratorów. Postanowiłem złożyć podanie aby wesprzeć administrację oraz pomóc graczom aby im się przyjemniej grało.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:tak myślę że jak gram to od 4-6h ale też zdarza mi się krócej ze względu na prywatne życie:P
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):popołudniowe a najczęściej wieczorne
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok. 4 lat z przerwami 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem tutaj na codzie 😜

@Vapros przyjęty napisz na PW. Przyjmę jeszcze jedną osobę na szybkiej.

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Nick:  SKUN!K
2. Imię:  Adam
3. Wiek: 23
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Siemanko jestem Adam. Potulny szczery i pomocny ;> . interesuję się informatyką oraz piłką nożną oraz wszystkim co z tym związane. ;)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlaczego? jestem graczem który ma czas wejść na server o każdej godzinie i sprawdzić co się dzieje czy to dzień czy noc. a jak wiadomo od jakiegoś czasu nasilenie ze strony cheatowania jest coraz większe więc pojawiam się JA.

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Minimum 3h+ o każdej porze.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  tu ciężko jest mi się określić bo przy kompie jestem bardzo długi okres czasu jak coś :D
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 8k godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  TAK na FFA bardzo długi okres czasu.

@BOT SKUNIK Przyjmuje, jednak musisz mi wybaczyć flagi dodam w niedzielę. Mam nadzieje że się nie obrazisz ;)

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi