Skocz do zawartości

[ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kubuś / MrjCOB
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 17 lat(zaraz 18) - /18/01/2001
4. Znajomość komend admina (0-10): Ciężko mi określić, kiedyś się tym bawiłem, byłem też adminem niejednokrotnie, ale kiedyś w 1.6
5. Sprawny i działający mikrofon: Jest, często rozmawiam na serwerze z innymi ;)
6. Parę słów o sobie **: Miły, kulturalny, towarzyski, skromny. Nie jestem skłonny do kłótni. Lubię sobie pożartować. ;)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ gram często i dużo na serwerze, a denerwuje mnie zachowanie niektórych, a tym bardziej haksy, które wbijają coraz częściej.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Zależy od dnia, ale w weekend potrafię po kilka a nawet kilkanaście godzin, w tygodniu od 2h-4h.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze: wieczorami, weekendy: całymi dniami odkąd wstanę, oczywiście jeżeli jestem w domu.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 4 lata, na wszystkich kontach posiadam/posiadałem około 4-5k godzin przegranych.(10k ogólnie, ale to nabijane)
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W CS:GO jeszcze nie, dlatego chcę spróbować.

Dzięki za poświęcenie czasu na przeczytanie i zweryfikowanie mojego podania. Liczę na pozytywne rozpatrzenie i czekam na odp, pozdrawiam!

@MrjCOB Przyjmuje, napisz do mnie na PW na forum

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Simba
2. Imię:Igor
3. Wiek:18
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon:Owszem 
6. Parę słów o sobie **: Mam na imie igor uczęszczam do Technikum dużo poświęcam czasu na granie  
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dużo gram na serwerze jestem codziennie mógłbym kontrolować graczy.  
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 5-8h
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 6h weekendy ponad 10
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od 2015 roku
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Miałem okazje być już administratorem 

@Simba Przyjęty na okres próbny. Napisz do mnie na PW

Edytowane przez Kosa Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:imAjs.
2. Imię:Oskar
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Nie
7. Link do swojego GameMe**: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.18.203:27015/top_players/?query=Ajs (podaje do gametracker 
 poniewaz gralem pod roznymi nickami)
8. Parę słów o sobie **:miły, pomocny i z duzym doswiadczeniem. Chęć rozwijania pasji i umiejętności.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:posiadam duze doswiadczenie w tej roli. Posiadałem juz administratora na tym serwerze.
 chęć pomagania innym, doskonalenie swoich umiejętnosci- jak i w grze jak i w administrowaniu.
10. Steam_ID:STEAM_1::170662344
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze 2,3h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) godziny popołudniowe/tydzien cały dzien/weekend 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive3: 3 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) Tak 

@TenAjs. Przyjmuje napisz na PW

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Ruch śmierdzi(wcześniej Vapros)
2. Imię:Sebastian
3. Wiek:19
4. Znajomość komend admina (0-10): 6-7/10
5. Sprawny i działający mikrofon:Oczywiście
6. Parę słów o sobie **:Jestem w ostatniej klasie technikum mechatronicznego, interesuję się programowaniem(teraz uczę się arduino). Lubię grać w piłkę nożną oraz w csa:P
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Gram sobie już dłuższą chwilę i zauważyłem że brakuje wam administratorów. Postanowiłem złożyć podanie aby wesprzeć administrację oraz pomóc graczom aby im się przyjemniej grało.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:tak myślę że jak gram to od 4-6h ale też zdarza mi się krócej ze względu na prywatne życie:P
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):popołudniowe a najczęściej wieczorne
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ok. 4 lat z przerwami 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem tutaj na codzie 😜

@Vapros przyjęty napisz na PW. Przyjmę jeszcze jedną osobę na szybkiej.

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:  SKUN!K
2. Imię:  Adam
3. Wiek: 23
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **: Siemanko jestem Adam. Potulny szczery i pomocny ;> . interesuję się informatyką oraz piłką nożną oraz wszystkim co z tym związane. ;)
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Dlaczego? jestem graczem który ma czas wejść na server o każdej godzinie i sprawdzić co się dzieje czy to dzień czy noc. a jak wiadomo od jakiegoś czasu nasilenie ze strony cheatowania jest coraz większe więc pojawiam się JA.


8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Minimum 3h+ o każdej porze.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):  tu ciężko jest mi się określić bo przy kompie jestem bardzo długi okres czasu jak coś :D
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 8k godzin
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  TAK na FFA bardzo długi okres czasu.

@BOT SKUNIK Przyjmuje, jednak musisz mi wybaczyć flagi dodam w niedzielę. Mam nadzieje że się nie obrazisz ;)

Edytowane przez Kosa Ken
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: ♥P1xa♥
2. Imię: Michał    
3. Wiek: 17 lat 
4. Znajomość komend admina (0-10): 8 na 10    
5. Sprawny i działający mikrofon: w 100% sprawny i działający.
6. Parę słów o sobie **: Miły, pomocny, spokojny i nie podejmujący pochopnych decyzji. Jestem uczciwą osobą i nie lubie niepotrzebnych konfliktów :) 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem z tego powodu, ponieważ na serwerze panuje od groma Cziterów w godzinach porannych i wcześnie południowych, a z tego co wiem brakuje adminów i chciałbym wesprzeć szeregi Administracji.
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwerze moge poświęcić większośc czasu.
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Najczęsciej gram w godzinach wieczornych na tygodniu ale zdarza sie czesto ze jestem wlasnie z rana i w południe. W weekendy większość czasu :)
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2.100h 
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak jeden raz i sprawdzalem sie dobrze z tego co wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm po pierwsze tak potrzebujemy adminów ale adminów GRAJĄCYCH a patrząc na twoje sesje nie można tego powiedzieć. Wchodzisz tak rzadko i oprócz wczorajszego i dzisiejszego dnia nie masz nawet godziny na serwerze w ciągu sesji. 

Godzinę temu, P1xa napisał:

Miły, pomocny, spokojny i nie podejmujący pochopnych decyzji. Jestem uczciwą osobą i nie lubie niepotrzebnych konfliktów

tak? to screen z twojego chatu TYLKO z dzisiejszego dnia

 

Pixa.png

ODRZUCAM, TO ŻE SĄ POTRZEBNI ADMINI NIE OZNACZA ŻE KAŻDY KTO NAPISZE PODANIE GO DOSTANIE @P1xa

 

pixa 2.png

Edytowane przez Kosa Ken
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  1. Nick: Ancyś♥Monia
  2. Imię: Dawid
  3. Wiek: 26
  4. Znajomość SC: 7/10
  5. Sprawny i działający mikrofon: Mam taki
  6. Składki: W chwili obecnej ciężko mi powiedzieć
  7. Link do GM: https://www.gametracker.com/player/Ancyś♥Monia/145.239.18.203:27015/
  8. Parę słów o sobie: Mam na imię Dawid. Jestem Ratownikiem Medycznym jednak w chwili obecnej nie pracuje w zawodzie z powodów zdrowotnych. Moja pasja to siatkówka i motoryzacja( Osobiście posiadam BMW e31 i R1 oraz MT 07). Jestem osobą spokojną no chyba że mogę sobie pokrzyczeć to wtedy pozwalam sobie na więcej ;).
  9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ często przesiadując zauważyłem że osoby toksyczne lub używające cheatów znają adminów i unikają ich, a później wchodzą gdy admin wychodzi. Chciałbym w ten sposób pomóc obecnym administratorom w utrzymywaniu porządku.
  10. Steam_ID: STEAM_0:1:156297696
  11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie od 1h do 3h
  12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze Rano/ popołudniu/ trochę wieczorem    Weekendy: rano i popołudniu
  13. Staż w Counter-Strike Global Offensive : W Global offensive gram od grudnia 2015 roku
  14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak ( nie będę podwał nazwy chyba że zostanę o to poproszony)

 

Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :)

Oraz podziękować za każdą opinię ;)

Pozdrawiam!

  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MM93 Powiedz mi, jak ja mam przyjąć admina, który na początku nie wie gdzie pisać podania, na dodatek pisze je z literówkami w miejscach gdzie wystarczyło skopiować to co już jest, a także źle wypełnia podanie, potem nawet się nie wysila by cokolwiek sprawdzić, poprawić, napisać coś innego i kopiuje 1:1 to samo choć jest zupełnie inny wzór i choć napisałem że wzór jest źle wypełniony. Dodatkowo twoje sesje nie są jakieś nadzwyczajne, w lutym się to nieco poprawiło ale wcześniej ledwo co godzina dziennie. 

Odrzucam, głownie za brak jakiegokolwiek wysiłku czy postarania się podczas pisania podań. Zapraszam do spróbowania za tydzień

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kosin zmienił(a) tytuł na [ON] [WAŻNE] [Only Mirage] Szybka rekrutacja na admina
  • 1 miesiąc temu...

1. Nick: davidrag
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 22
4. Znajomość komend admina (0-10):  7
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/960444
6. Sprawny i działający mikrofon: Tak
7. Parę słów o sobie **: Siemano jestem Dawid troche sobie pracuje, w wolnym czasie gram sobie w csa glownie wieczorami ale za dnia tez sie zdarza:D
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Jest duzo ludzi ktorzy lamia regulamin, a z aktywnych adminow widac tylko Granda...
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Dziennie mysle ze 2h w gore
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Glownie wieczorami, ale w dzien tez sie zdarza
11. Staż w Counter-Strike Global Offensive: kilka lat 1400h
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

@davidrag przyjmuje na 2tygodniowy okres próbny, napisz mi na pw swoje steamid

 

Edytowane przez Grand512
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: orzeł
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 18
4. Znajomość komend admina (0-10): 10
5. Twoje GameMe: KILK
6. Sprawny i działający mikrofon: Tak
7. Parę słów o sobie **: Kuba, 18, interesuję się motoryzacją, polityką, technologią. 
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Braki w administracji widać ewidentnie, a na serwerze często pojawiają się uciążliwe osoby, już nie mówię o krzyczących dzieciach, czy osobach, które cisnął po sobie na czacie, ale o cziterach i graczach, którzy biegają za kimś non stop po mapie i po prostu wkurzają..
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Bez problemu mogę grać godzinę dziennie, półtorej wzwyż.
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Poniedziałek-->Piątek - po południu. Weekend bardzo różnie, zazwyczaj rano i wieczorami/nocami.
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 3100h 
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

Odrzucam ze względu na twoją historie SourceBans //Grand512

Edytowane przez Grand512
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:SAGAS
2. Imię:szymon
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 6
5.Sprawny i działający mikrofon:tak
6. Parę słów o sobie **:mam na imię szymon interesuje sie motocyklami mam range mge 
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:ponieważ chce pilować porządku na serwie
8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:codziennie lub co 2 dni po 1,5h-3h 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):14 lub 20
10.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:4,5lat i jescze tak z 3 lata w 1.6 a jeśli chodzi o godziny to 1867h
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak 

Odrzucam, nigdy cie jeszcze nie widziałem na serwerze przez co kompletnie nie wiem jak się zachowujesz ani jak brzmisz do tego dochodzi jeszcze twój młody wiek //Grand512

Edytowane przez Grand512
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:EXUS
2. Imię:Grzegorz
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend admina (0-10):  10
5. Sprawny i działający mikrofon:TAK
6. Parę słów o sobie **:Mam na imię Grzegorz mam 17 lat pochodzę z Śląska, grałem pół profesionalnie w CS:GO.
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Ponieważ chciałbym wspomóc server i sprawdzić czy jest nadal dobrym Adminem jak kiedyś
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:4/5 Godzin 
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):15-23h dni robocze / 9-23h weekendy
10.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 6lat [4000h]
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak posiadałem

Jeżeli to jest twoje konto http://classicffa.gameme.com/playerinfo/971414 to widze że masz na serwerze przegrane dopiero 4 godziny, pograj troche więcej wtedy pomyślimy, jak narazie odrzucam //Grand512

Edytowane przez EXUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:_mHl_
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/963832
6. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Parę słów o sobie **:Miły,sympatyczny nadający się :D
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:lubię serwer często na nim bywam
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:praktycznie codziennie ok.1 h lub więcej
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze weekendy
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok.4000 h 
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

 

4000 godzin stażu a grasz na nowym koncie bez prime'a, odrzucam //Grand512

Edytowane przez Grand512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Krypton
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 22 lata.
4. Znajomość komend admina (0-10):  8/10 (Mam pewne zaległości :D szybko nadrobię)
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/972195
6. Sprawny i działający mikrofon: TAK
7. Parę słów o sobie **: No cóż, nie lubie pisać o sobie niech ocenią mnie ci z którymi współpracowałem. Co jedynie co mogę powiedzieć to posiadam duże doświadczenie jako administrator.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Z chęcią pomogę w utrzymaniu dyscypliny na serwerze, bo taka jest właśnie rola "admina". Pilnowanie porządku aby inni mogli sobie spokojnie pykać w tym i ja :)
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do trzech godzin dziennie(chyba że złapie mnie zajawka to wiecej).
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie potrafię dokładnie tego określić najczęściej będą to godziny 17-24
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od ile dobrze pamiętam to od 2013 roku z dużymi przerwami.
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  TAK (Nawet na tym serwerze :D )

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: sagas

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 15lat

4. Znajomość komend admina (0-10):6/10 mniej więcej

5. Sprawny i działający mikrofon:jest w dobrym stanie

6. Parę słów o sobie :interesuje się motocyklami oraz grafiką komputerową 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ nie lubie syfu na serwerze oraz cziterów których ostatnio jest na nim sporo 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Wszystko zależy  od dnia ale minimum 1,5 ale jak jest czas nawet z 3h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze jak i weakendy po południu lub wieczur/noc

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ogulnie w counter strike gram od 7roku życia czyli 8lat a w csgo 4lata

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krypton napisał:

1. Nick: Krypton
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 22 lata.
4. Znajomość komend admina (0-10):  8/10 (Mam pewne zaległości :D szybko nadrobię)
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/972195
6. Sprawny i działający mikrofon: TAK
7. Parę słów o sobie **: No cóż, nie lubie pisać o sobie niech ocenią mnie ci z którymi współpracowałem. Co jedynie co mogę powiedzieć to posiadam duże doświadczenie jako administrator.
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Z chęcią pomogę w utrzymaniu dyscypliny na serwerze, bo taka jest właśnie rola "admina". Pilnowanie porządku aby inni mogli sobie spokojnie pykać w tym i ja :)
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny do trzech godzin dziennie(chyba że złapie mnie zajawka to wiecej).
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Nie potrafię dokładnie tego określić najczęściej będą to godziny 17-24
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od ile dobrze pamiętam to od 2013 roku z dużymi przerwami.
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  TAK (Nawet na tym serwerze :D )

Oczywiście że przyjmuję napisz mi na pw swoje steam id i wpisz się w tym temacie

 

16 minut temu, SAGAS napisał:

1. Nick: sagas

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 15lat

4. Znajomość komend admina (0-10):6/10 mniej więcej

5. Sprawny i działający mikrofon:jest w dobrym stanie

6. Parę słów o sobie :interesuje się motocyklami oraz grafiką komputerową 

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ nie lubie syfu na serwerze oraz cziterów których ostatnio jest na nim sporo 

8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Wszystko zależy  od dnia ale minimum 1,5 ale jak jest czas nawet z 3h

9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze jak i weakendy po południu lub wieczur/noc

10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: ogulnie w counter strike gram od 7roku życia czyli 8lat a w csgo 4lata

11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Przyjmuję na  2tygodniowy okres próbny, może jesteś jeszcze młody ale na serwerze zachowujesz sie bardzo spokojnie i jesteś kulturalny. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Napisz mi na pw swoje steam id i wpisz sie w tym temacie :

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: D3JV1D :DD
2. Imię: Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
6. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście
7. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dawid mam 15 lat interesuje się sportem jak i graniem w gry komputerowe jestem bardzo miłym i lubiana osoba jak i w grach tak i w realnym czasie. Za miesiąc kończę ósmą klasę i jak zdam i dobrze poszły mi egzaminy zamierzam iść na technikum informatyczne,
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:

1. Uwielbiam pracę admina
2. Jestem aktywny na serwerze

3. Przestrzegam regulaminu oraz próbuję przekonać do tego innych, jeżeli się nie uda, nakładam odpowiednią karę w postaci bana czy mute'a

4. Jestem ogarnięty; niektóre osoby uważają, że mam 16+ lat po głosie i/lub po zachowaniu/charakterze


9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: w weekend od 3 do 6 godz
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w tygodniu nie gram ponieważ dużo się uczę żeby zdac itp a w wekkendy gram po 5,6,7 godzin na serwerach
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2700h
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):  tak i to nie raz

Jak narazie na serwerze masz przegrane dopiero 4:50h, pograj jeszcze troche wtedy pomyślimy jak narazie odrzucam //Grand512

 

Edytowane przez Grand512
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Limitowany.!
2. Imię: Gracjan
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **:  Nazywam się Gracjan . Mam 16 lat ,czyli chodzę do 1 technikum. Moim hobby jest muzyka oraz piłka nożna. Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to czerwony. Mam swój własny styl ,ale najbliżej mi do skate. Jeśli chodzi o mój charakter to jestem ciągle miły. Mówią ,że jestem wiecznie zakręcony i pozytywny. Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje  "
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem serwera ponieważ, jak nie ma adminów to są cziterzy.
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Do 6 godzin w weekend, a w dni robocze niestety do 4 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Rankiem mogę przegrać co najmniej 3 godziny a po południu mogę zagrać co najmniej 5 godzin a wieczorem mogę przegrać  godzinę.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2299
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, janusz22 napisał:

1. Nick: Limitowany.!
2. Imię: Gracjan
3. Wiek: 16
4. Znajomość komend admina (0-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: TAK
6. Parę słów o sobie **:  Nazywam się Gracjan . Mam 16 lat ,czyli chodzę do 1 technikum. Moim hobby jest muzyka oraz piłka nożna. Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to czerwony. Mam swój własny styl ,ale najbliżej mi do skate. Jeśli chodzi o mój charakter to jestem ciągle miły. Mówią ,że jestem wiecznie zakręcony i pozytywny. Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje  "
7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem serwera ponieważ, jak nie ma adminów to są cziterzy.
8. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:  Do 6 godzin w weekend, a w dni robocze niestety do 4 godzin
9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Rankiem mogę przegrać co najmniej 3 godziny a po południu mogę zagrać co najmniej 5 godzin a wieczorem mogę przegrać  godzinę.
10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2299
11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK

Miły? Ty chyba sobie żarty robisz dopiero co został ci zdjęty permamentny silence który był m.in za brak kultury oraz liczne obrazy do tego dochodzą liczne wyzwiska które kierowałeś w moją strone na pw, Odrzucam.

Edytowane przez Grand512
  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Absyl
2. Imię:Dawid
3. Wiek:15
4. Znajomość komend admina (0-10): 8
5. Twoje GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/963832
6. Sprawny i działający mikrofon:Tak
7. Parę słów o sobie **:Cześć jestem Dawid mam 15 lat interesuje sie sportem oraz grami chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej w Bytomiu(Śląsk).  
8. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:lubię serwer często na nim bywam,chciałbym ograniczyć ilość ludzi którzy psują grę innym.
9 Ile czasu możesz poświecić na serwerze:praktycznie codziennie ok.1 h lub więcej
10. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):dni robocze:od 16 do 20 weekendy:od 9 do 21
11.. Staż w Counter-Strike Global Offensive:ok.4000 h 
12. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności