Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Agentka specjalnej troski"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

AGENTKA SPECJALNEJ TROSKI

7798738.3.jpg

GATUNEK: Komedia, Akcja

PREMIERA: 18 sierpnia 2017 (Polska) 19 grudnia 2016 (świat)

PRODUKCJA: Belgia, Francja

REŻYSERIA: Dany Boon

SCENARIUSZ: Dany Boon, Sarah Kaminsky

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

Alice Pol Johanna Pasquali (Alice Pol)

Dany Boon Eugène Froissard (Dany Boon)

Michel Blanc Jacques Pasquali (Michel Blanc)

Yvan Attal Viktor (Yvan Attal)

François Levantal Patrick Legrand (François Levantal)

 

OPIS FILMU:

Główna bohaterka - Johanna jest niezdarną policjantką, która ma  jedno wielkie marzenie - dołączyć do najlepszej jednostki specjalnej Francji jaką jest RAID. Dzięki pomocy swojego taty, który jest tamtejszym ministrem udaje jej się to. Jednakże osobą, która ma ją przygotować do egzaminów jest Eugène, który po tym jak zostawiła go żona jest wrogiem wszystkich kobiet...

 

MOJA OPINIA:

Jak to ja, podeszłam do francuskiej komedii bardzo sceptycznie nastawiona.. Jednakże powiem wam, że po obejrzeniu tego filmu, śmiało mogę powiedzieć, że nie jest on jakiś najgorszy. Uważam, że jest to film z gatunku tych na raz - gdybym miała obejrzeć go po raz kolejny, zasnęłabym.. Ciekawe dialogi, momentami na prawdę śmieszne. Efekty specjalne nie najgorsze (chociaż podobnie jak w Baywatch widać, że są mega niedopracowane). Co do samych aktorów mam mieszane uczucia. Alice Pol grająca główną bohaterkę moim zdaniem nie do końca odnalazła się w swojej roli. 

Podsumowując: cały film oceniam na 4.5/10

 

CIEKAWOSTKI:

  • Zdjęcia do filmu realizowano w Vélizy-Villacoublay, Paryżu (Francja), Huy, Antwerpii,  Anderlechcie i Namur (Belgia). 

 

ZWIASTUN:

 

 

Źródła: Filmweb, Youtube

 

  • Like 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności