Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie bandiT


baandiT

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: bandiT
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 26
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak (do uzgodnienia na priv, sms nie wchodzą w grę)
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/775527 

8. Parę słów o sobie **: Miły, wesoły, w wolnym czasie lubię w coś zagrać czy oglądnąć dobre meczycho, gram nie
 tylko w cs:go ale też w inne gry, zainteresowanie to sport, piłka nożna, skoki narciarskie, muzyka ale i tak wszystko skupia się do okoła gier i sportu. 
Nie cierpię nerwusów, fałszywych, jak ktoś nie jest wyrozumiały, bezpodstawnego obrażania się i wyjeżdżania na kogoś z nerwami, tacy mnie 
usuwają lub ja ich usuwam z faktu że na pewne rzeczy ciężko sobie pozwolić, jeśli ktoś się zemną zadaje to powinien wiedzieć że nie ma u mnie miejsca 
na tego typu negatywne zachowania.

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Administratorem zostaje się po to żeby utrzymywać porządek i po to też chcę zostać administratorem, zdażyło się
parę razy że "cziter" był kiedy nie było admina a dodatkowo preferuje godziny w których podobno jest (nie wiem jak to ująć) "problem" w obsadzie adminowskiej.

10. Steam_ID: STEAM_0:1:19890637
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 3 do 6 godzin łącznie
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): w dni robocze do 16 i od 23:30, w weekendy czasem 2 godziny a czasem 7 (ciężko dokładnie określić)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  3 lata 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, wielokrotnie (kilkunastokrotnie) na 1.6, ostatnie adminowanie jakieś 5 lat temu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że nadajesz się . Często widać ciebie na serwerze , nie sprawiasz żadnych kłopotów , Posiadałeś admina także ja jestem za . Przyda sie ktoś nowy kto chociaż trochę zna się na tzw. "adminowaniu"  , Bo na razie  na serwerze jest duża ilość adminów ale mało który nadaję się na to stanowisko :)

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do cb jakiś zastrzeżeń, uważam, że nadałbyś się na to stanowsko. Jak graliśmy razem to nie wydawałeś się dla mnie jakąś kontrowersyjną osobą. Grasz długo w cs'a, więc miałeś już doświadczenie z cheaterami i potrafiłbyś wg mnie ich wykryć :d. Ogarnięty jesteś więc jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa składki to już do właściciela "-_-" , a jeżeli chodzi o podanie to przyjmuję zgłoś się do mnie lub Kasi ze steam_id. Pozdrawiam

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności