Skocz do zawartości

Urlop Koudeyn


Koudeyn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Koudeyn
Powód: brak chęci do cs'a, problemy osobiste na tle psychicznym (depresja, leki), obowiązki na studiach zblizajace sie egzaminy i zaleglosci ktore musze nadrobic
Czas nieobecności: Do odwołania ale myśle do przed wakacjami lub przy wakacjach powinienem "wracać"
Coś od siebie: Szukalem tego tematu po forum ale ogarnalem ze jest on w "admin room" wiec nie rozchodzi się to po szarych osobach, skrótowo opisałem że problemy na tle psychicznym , ale co i jak nie chce się dzielić dla wszystkich z wiadomych powodów. Ogólnie chyba samo to że to rozpisuje świadczy że nie "znudzilo mi się" bo poprostu mógłbym nic nie napisać, ale polubiłem tą sieć, graczy oraz panujący tutaj koleżeński, rodzinny klimat. Jestem adminem DIABLO, i prosiłem władze o tymczasowe zwolnienie ale nie będę tego przeciągał bo mniej czasu spędzam na PC, i żeby grać na poziomie w CS trzeba mieć zajawke oraz grać codziennie żeby utrzymywać skilla to nie karcianka hearthstone że ciupniesz partyjke lub dwie i wylaczysz, same rozgrzewanie się trwa kilkadziesiat minut na co niestety nie mam czasu. Co do admina, mysle ze jesli bede w przyszlosci chcial ponownie adminować to złoże ponownie podanie, lecz jeśli to nie jest problem byłbym za moją obecnością na liście rezerwowej, czasami nawet pogadać z "bywalcami" na serwerm wbijam lub ktoś do mnie pisze steam i wbije pomóc lecz to nie jest czas jak w przeszlości że potrafiłem być kilka godzin dziennie na serwerze. Ogólnie napisałem to wszystko bo wypada, chciałbym "usprawiedliwić" swoją postawę w ostanim czasie bynajmniej administracji. Pozdrawiam was serdecznie :)

Edytowane przez Koudeyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja nieobecność została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności