Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][Redaktor] CiapatyMurwa


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 22
Ilość spędzanego czasu na forum?: 88d 16h 15m 26s
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Gazetka szkolna w gimnazjum ;)
Dział który najbardziej ci odpowiada: Na wielkim ekranie
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ postanowiłem aktywnie działać w dziale recenzji. Lubię filmy, obejrzałem ich duże ilości a teraz chciałbym się trochę o nich dowiedzieć właśnie pisząc recenzje. Ponadto nie ma redaktorów, może tymbarkowa kieeedyś ale od 13 marca cisza :( Nawet nie ma kto mi recenzji zaakceptować.
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Porządek w działach. Nauczyłbym ludzi jak interpretować słowo recenzja bo tego nazwać recenzją nie można, to tylko opis filmu. Chciałbym wprowadzić recenzje na troszkę wyższy poziom bo niektóre kuleją.
Link do 3 Twoich prac: Dwie jak do tej pory xD Ale w planach kilkadziesiąt bo tyle było świetynych filmów.

 

 

  • Like 10
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

1. Według mnie, to jest całkowity bezsens przyjmowanie ciebie jako redaktora, tylko na jeden dział i to tym bardziej jest dział, w którym każdy użytkownik może pisać recenzję.

2. Szczerze, to mógłbyś chwilę poczekać z tym podaniem i napisać jeszcze z 2-4recenzję, a nie robisz tak, że dajesz dwie pracę(a jest jasno napisane, że mają być 3 i praca jeszcze dana z 2015roku...) i być może liczysz na to, że "a może przyjmą bo redaktorów nie ma"( Ja tak na to patrzę i w sumie nie zdziwię się, gdy cie serio przyjmą). Sam napisałeś, że dopiero postanowiłeś aktywnie działać w dziale recenzji i Od razu lecisz na redaktora, po co? Oprócz tych podpunktów z "Co chciałbyś wnieść jako Redaktor" to ja tego nie rozumiem. Po kolorek, po to żebyś mógł od razu sobie recenzję akceptować? Nie kumam, serio.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś poczekać trochę z tym podaniem, bo dopiero wróciłeś.

Mimo to, jestem na tak. Każdy kto zna Ciapatego wie, że zawsze wywiązywał się dobrze ze swoich obowiązków. Redaktorów brakuje, a uważam, że jest on idealnym kandydatem na to stanowisko.

Powodzenia!

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby są jakieś zasady, ale jak ktoś oferuje pomoc na rzecz sieci, to głupio odmówić i wypominać, że dana osoba co dopiero wróciła i już chce jakąś rangę, dla mnie to bzdura, skoro Seba ma chęci do rozkręcenia działu to dlaczego by to odrzucić tym bardziej, że nikt go o te podanie go nie prosi, tylko piszę sam od siebie.

Ja jestem na Tak i mam w nosie to czy dopiero wrócił czy nie, kącik stał pusty przez parę mies do czasu przybycia Kingi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy trzeba powtarzać że wymagania i ten okres 'próbny' aktywnego udziału w życiu forum jest skuteczny wyłącznie dla nowych użytkowników, których nikt nie zna i muszą się wykazać aby ktoś mu dał range, logiczne. Sebe już znamy, więc nie ma gadania że dopiero co wrócił, bo wywiązywał się zawsze świetnie , nawet nie mając rangi pisał poradniki stosowane do dzisiaj, i zaznaczam że nie powstały inne zamienniki. Lift - nawet jedno działowa aktywność wychodzi na plus w poruszaniu tego forum, forum tego co prawie nie tętni życiem, może zachęci kilku kinomaniaków do rejestracji i udziału w jego życiu.

Jestem za mrówką

  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się wypowiem.

Jestem jak najbardziej na tak aczkolwiek mam nadzieje że zajmiesz się nie tylko recenzjami ale też całym kącikiem. Tak jak juz ktoś napisał recenzje może napisać każdy i nie potrzeba do tego rangi, a kącik potrzebuje świeżości ;3

Posiadałes juz jakieś rangi na forum i z tego co wiem nie było z Tobą problemów, dobrze się wywiązujesz ze swoich zadań :)

Na tą chwile nie ma żadnego redaktora (moja ranga jest chwilowa) więc tym bardziej będziesz musiał się wykazać w całym kąciku, co mam nadzieje nie przeraża Cię :)

Ode mnie masz taaak ^^

 

Przepraszam za błędy, pisane na telefonie xD

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na Tak!

Dlaczego? Brakuje redaktorów(mimo, że jest Kinga, to i tak sądzę, że kolejna para rąk się przyda do pomocy) Masz chęci oraz chcesz pomóc przy rozkręceniu kącika. Sądzę, że można dac mu szansę, bo z wcześniejszych rang które miałeś, wywiazywales sie bardzo dobrze.

Wybaczcie za błędy jeśli jakieś były, ale pisze na telefonie :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności