Skocz do zawartości

Skarga na Niuar


polska policja

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:

 Kratttek™

2. Kto zawinił? (admin/gracz):

 Gracz

3. Nick oskarżonego:

 Niuar

4. Steam_ID oskarżonego:

 STEAM_0:1:21097690

5. Data i godzina zdarzenia:

 około 21:30-22:00

6. Mapa:

 jb_hapis_hayati_selim

7. Opis sytuacji:

 Gram sobie w ct i nagle gracz Niuar zaczyna sie do mnie odzywac brzydko w stylu ,,Zamknij lep dzieciaku'' itp. powiedzial zebym dal mikro , dalem i dalej mnie wyzywal. Wbilem na serwer o godz. 22 i powiedzialem ,,Co tam'' a on ,,Sklej ten lep dzieciaku''. Niuar zaczal mnie po prostu wyzwac.

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):

 Świadkowie moze byc w tej sprawie np. VIX AAMedve Creativity i reszta osob z mapy ,  http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_hapis_hayati_selim-1523387700-1523390520.zip

 
Edytowane przez Kratttek
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz demko : http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_hapis_hayati_selim-1523387700-1523390520.zip

Ale określ się która to runda

I zastanawia mnie tylko to jeżeli dałeś creativity jako świadka to nie mógł o go kick/banować XD?

Jeżeli naprawde cie wyzywał to skarga do przyjęcia

  • Like 3
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @ptrk1, można to określić w 3 słowach jego zachowanie:

- cham

- prostak

- burak

+ jeśli jest na serwerze guard to proszę o kickowanie tego osobnika.

Pozdrawiam

@Kratttek skarga do odrzucenia, skomentowałeś swoją skargę, od tego jest opcja edytuj ;)

Edytowane przez K3ndinh0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą sytuacje widziałem i to TY zaczynałeś go prowokować a on dał się ponieść emocjom i mu sie nie dziwie
Gościu przyszedł 1 raz na serwer i tu nagle chłopczyk zaczyna go obrazac.
Dałem Ci kicka i bodajże muta za naduzywanie  i obelgi pod jego adresem i dodałem zebyś przeprosił osobe którą obrazales.
Napisales mi ze go nie przeprosisz po czym zacząłeś spamić zebym ci dał permbana i permmuta bo "i tak tu nie grasz" i chciałeś mi pokazac jak bardzo nie obchodzi cie gra na tym serwerze a teraz piszesz teraz skarge na osobe ktora nawet nie wiadomo czy wbije na ten serwer kiedykolwiek POMIMO,że to ty rozpocząłeś tą "burze".
Proszę Cię zastanów się nad swoim zachowaniem bo jak mi wczoraj pisales - Chcesz zostać Guardem ;)

Pozdro
 @Kratttek Po 1 używaj opcji - EDYTUJ
Po 2 nie pamiętam dokładnie co ci mówil kiedy dales mikrofon,ale wydaje mi się ze bezpodstawnie nie zacząłby Cie obrazac :)
Dałem Ci taką karę bo sam dobrze wiesz ze to nie jest twój pierwszy i ostatni taki wybryk i inne kary po prostu na to by się zdały,
Na admin sayu pisałeś mi dalej jakies obelgi na jego temat więc postanowiłem,że poprostu to przemilcze.
Zawsze mogłem Cię zbanować na 30 minut ;)

Edytowane przez Creativity
  • Like 9
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Creativity napisał:

 

 

9 godzin temu, Creativity napisał:

Całą sytuacje widziałem i to TY zaczynałeś go prowokować a on dał się ponieść emocjom i mu sie nie dziwie

Creativity zacznijmy od tego , że on napisal na chacie zebym dal mikro i dalem a pamietasz co wtedy zaczal do mnie mowic ? :) Bo chyba nie. I faworyzowales mnie bo mi dales MUTE i kicka a mu tylko dales 2 razy upomnienie i dla ciebie to koniec. Tak dostalem mute i bylem toxic natomiast potem sie uspokoilem. Na nastepnej mapie juz cie nie bylo i nie wiesz co mowil do mnie ;) (Napisalem wyzej co mowil w skardze). Zaczął mnie  wyzywac bezpodstawnie i bez powodu. I tak jak ptrk napisal dalej mnie wyzywal mowiac ,,Że strzelam z ucha''. :) 

Pozdrawiam

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności