Skocz do zawartości

Propozycje do nowej mapy JB


patrik

Rekomendowane odpowiedzi

No witam, 

Postanowiłem stworzyć mapę JB, prawdopodobnie miejscami powiązaną z siecią. Pytanie brzmi, co chcielibyście zobaczyć na mapie? Jakie zabawy, łatwiejsza czy trudna dla CT, smaczki powiązane z serwerem, czy ogólny design? Od strony artystycznej nie jestem mocny, dlatego chciałbym, żeby mapa była bardzo ciekawa i fajna do grania. 

Edytowane przez ptrk1
  • Like 6
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia do prowadzenia dla ct, mnóstwo zabaw typu climb, race, surf, b@y, samochodzik i taka gdzie jest czerwona podloga ktora zabiera hp i zielony punkt bezpieczeństwa (mam nadzieje ze rozumiesz) i mapa związana z siecią oraz serwerem, moze jakies pomieszczenie gdzie byly by awatary i nazwy opiekunow którzy zajmowali sie tym serwerem od początków jego istnienia

Edytowane przez |Mort|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wkurzysz się jakbym chciał Black & Yellow 😁. Poza tym fajnie jakby się znalazł basen, deathrun mini, boisko, drop, bhop, laserki i może jakieś bojowisko do walki na koniec w stylu paintballowym (chodzi mi o plac z paroma przeszkodami, osłonami).

Edytowane przez K3ndinh0
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się sekrety, 1 przynajmniej w celi żeby móc uciec i kilka na mapie aby nadawało się na chowanego. Rozstawić kilka broni (aby nie za dużo) po mapie, ale w takich miejscach aby ludzie bez SVIPa daliby radę je znaleźć. Przydadzą się na SV

Zabawy, które koledzy wymienili powinny się nadać. Na początek daj nie za dużo tego aby mapa nie była zbyt obszerna i mogła być lepiej przemyślana.

Możesz dać portrety Opiekunów i kilku znanych graczy np. stworzyć jakieś muzeum albo wrzucić je do GRa.

A propo GRa, niech będzie dodana dość szeroka paleta broni. Żeby wejście nie było zbyt proste dla TT. Dla przykładu, daj jakieś sekretne wejście do GunRoom'a.

Ode mnie tylko tyle na obecną chwilę  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zrobić sekret, lub większą ich ilość, polegającą na jakiejś sekwencji (klikasz tu, potem tam i masz np. TP do miejsca z bronią)

2. Zrobić basen lub jeziorko ale takie, żeby CT nie widziało terrorystów pod wodą, dzięki czemu będzie się dało grać w rybki.

3. Ja osobiście nie pogardził bym jakimś fajnym bhopem, parkoura bym nie robił bo z svipem to za łatwo na to.

4. Jeśli chodzi o pomieszczenie z obrazami znanych graczy to może coś w stylu tych zdjęć (jeden z sekretów na mapie jb_dust_49 czy coś takiego, nie pamiętam xD)

5. Dodać disco z muzykami które są używane na zabawach lub jakieś polskie.

6.  Chciałbym zobaczyć również surfa bądź taki labirynt w którym lewitujemy i żeby się rozpędzać to trzeba robić strefy.

Co jakiś czas, o ile będę mieć kolejne pomysły, będę aktualizował ten post więc obserwuj go jak będziesz wchodzić w ten temat 😏

 

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że już jestem na etapie dodawania zabaw i sekretów - 

Skakanka, 4Corners, Bhop - już jest

Black and yellow - szczerze wątpie, zajęło by mi to naprawdę dużo czasu, szczególnie ze musiałbym sam wszystko wykombinować

Disco - nie widzę sensu, jest bardzo rzadko używane, ale jeżeli znajdę miejsce to zrobię

Race gdzie trzeba strafować, basen, boisko (z piłką taką jak na summerjail, moim zdaniem najlepsza) , koszykówka, siatkówka, miejsce do eventu mafii, drop, laserki, plac z przeszkodami do strzelania się (TT wchodzi do teleportu, CT rzuca im broń) - w planach, jeżeli na coś jeszcze wpadne to dodam

Deathrun, climb - małe szanse, dużo pracy a wystarczy kilku svipów na serwerze i nie ma sensu tam iść

Co do sekretów - Będzie jeden skomplikowany na kilka broni, w celi jest jeden który teleportuje randomowo jedną osobę do kilku miejsc - jednym będzie pokój z obrazami, o którym napisze w osobnym temacie, drugi będzie zabijał tego co wchodzi, reszta normalnie teleportująca w lepsze lub gorsze miejsca na mapie, GR ma trzy wejścia, dwa secrety i zwykłe, ktore tylko CT moze otworzyć

Narazie to tyle, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to wszystko rozpatruje

 

Screeny dodam jak skończę outdoor

 

 

Edytowane przez ptrk1
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności