Skocz do zawartości

Wywiad ze Sklejkiem - Graczem Fortnite


F1kSu

Rekomendowane odpowiedzi

 F1kSu - Witam wszystkich czytelników , dzisiaj będziemy gościć Sklejka!
Sklejek - Witam serdecznie.
F1kSu - Może na sam początek opowiesz coś o sobie?
Sklejek - Jestem Max i mieszkam w miasteczku w województwie warmińsko-mazurskim. Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi.
F1kSu -
Piłka nożna i gry komputerowe ambitnie dużo osób interesuje się piłką , masz może ulubionego piłkarza?

Sklejek - Jasne, że tak i jest nim znienawidzony przez wielu Cristiano Ronaldo, którego grą zachwycam się już od 1 klasy podstawówki.
F1kSu - Podobnie jak ja , jak znalazłeś się na sieci?
Sklejek - Kiedyś mój dobry kolega pokazał mi jailbreak'a, grałem tam około 2 miesiące i nagle na serwerze zaczęli mówić, że jest jakaś skarga na mnie, więc poszedłem to sprawdzić i zostałem już na stałe.
F1kSu - Skoro już jesteśmy na temacie sieci , to może przedstawisz swoich "Ulubieńców?" :D
Sklejek - Hmm, myślę, że jest ich wiele na pewno jednym z nich jest Polar, którego już nie ma z nami na sieci oraz Slyphor aka Peter.
F1kSu - Zbliża się koniec roku szkolnego , ale mam nadzieje że masz dobre ocenki i zdasz ? 
Sklejek - Oceny mam dość dobre jednak granie w cs'a bardzo przeszkadza w szkole ;c
F1kSu - Grasz jeszcze w inne gry oprócz wymienionego CS'a?
Sklejek - Tak jest wiele gier, które zasługują na uwagę gracza jednak mnie najbardziej przyciągnął fortnite oraz minecraft.
F1kSu - Co sądzisz o Fortnite? niektórzy hejtują go za swój kolorowy styl , a inni go uwielbiają
Sklejek - Ja zdecydowanie jestem w tej drugiej grupie, dla mnie fortnite jest grą dynamiczną i wymagającą pewnych umiejętności - to mi się w niej podoba.
F1kSu - Też tak uważam , masz jakieś wymarzone stanowisko na sieci? ;) 
Sklejek - Myślę, że jest nim opiekun, ale jest to plan na daleką przyszłość, ponieważ według mnie opiekun powinien mieć przynajmniej 17 lat.
F1kSu - To prawda , jednak są osoby w twoim wieku które dały by rade bez problemu  , 17 lat nie uważasz , że wtedy CS już upadnie?
Sklejek - Tego nie wiem wszystko może się zdarzyć, jednak moim zdaniem cs:go przetrwa jeszcze wiele.
F1kSu - Jakieś plany na wakacje? 
Sklejek - Bilety do Francji już kupione, obóz sportowy w planach, a resztę wakacji spędze z kolegami. A jak u ciebie?
F1kSu - Ja do Anglii do brata , komu kibicujesz na mundialu?
Sklejek - Kibicuję oczywiście Polsce, jednak moim faworytem jest Brazylia, która jest w świetnej formie i ma wiele młodych, dobrze grających zawodników.
F1kSu - Jesteś duszą towarzystwa czy raczej cichym człowiekiem ? :) 
Sklejek - Raczej duszą towarzystwa, lubię dużo mówić jak i słuchać. Jest to już częścią mojego charakteru.
F1kSu - Będziemy kończyć ten słaby , nudny  wywiad dziękuje sklejek , może chcesz kogoś pozdrowić?

Sklejek - Dziękuje, również pozdrawiam Ezuss'a , Son of the Scream'a , Slyphora , Krulovą , Shard'a oraz Snuffik'a. Żegnaj nieśmieszy redaktorze ;D

Edytowane przez F1kSu
  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak na pierwszy wywiad to nie ma źle ale musisz zwrócić większą uwagę na interpunkcje (nie rób spacji przed znakami intetpunkcyjnymi bo to strasznie wygląda ;( ). Znalazłam również parę błędów jeśli chodzi o budowę zdań (tu myślę że sam je zobaczysz po przeczytaniu mojego komentarza s jeśli nie to na priv Ci pokaże co i jak).

Następnym razem staraj się o to, żeby osoba z którą prowadzisz wywiad bardziej się rozpisywala  (próbuj bardziej rozwijac swoje pytania bądź po prostu zachęcaj do tego żeby się rozpisywali).

Co do kolorowania tekstu - na samym początku robiłam dokładnie tak samo xd jednak teraz jestem zdania że bardziej estetycznie to wygląda jeśli zrobisz tylko kolorowy nick, tu juz Twoja decyzja.

I ostatnie co mi się rzuciło w oczy to bardzo krótki ten wywiad ;c staraj się zadawać więcej pytań (wywiady są pracochłonne wiec czasami będziesz je przeprowadzał kilka godzin z jedną osobą ;p). Tutaj też zapraszam na priv to mogę trochę doradzić co i jak :)

Podsumowując jak na pierwszy raz wywiad  całkiem Okay ;3

 

Pozdrawiam - Tymbark w butelce ;*

  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde

Mega prosto i szybko. Wyglada to tak jakbys uciekal od udzielania odpowiedzi i za wszelka cene staral sie zadac pytanie. Nie wygladalo to na rozmowe przy kawce a raczej jako przypadkowe spotkanie na ulicy w godzinach wieczorowych :D 

Jeszcze te zakonczenie - mistrzostwo :D

 

posluchaj sie rad kolezanki wyzej :)

 

ale nie bedzie samej krytyki

samo to, ze tutaj cos sie dzieje i ze Ci sie chce to juz duzo. Pierwszy wywiad na 3+ a nastepny bedzie na 5 :)

+

Edytowane przez VORDEN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności