Skocz do zawartości

Wywiad z | Mort | - tajemniczym sportowcem!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

MORT.png.3d8291d09d7dcf9fe9358613d90f7485.png

[Wercia.]: Hej, cześć, siemanko! Chciałabym zaprosić Was do kolejnego wywiadu, którego gościem będzie |Mort |. Na sam początek, przedstaw nam się, powiedź ile masz lat oraz skąd jesteś? 

[|Mort|]: No elko, no to mam na imię Przemysław a dla znajomych Przemek, mam 16 lat pochodzę z najlepszego województwa czyli Podkarpacia a dokładniej z małej miejscowości niedaleko Mielca.

[Wercia.]: Może powiesz nam co nie co o Twoim mieście? Co znajduję się w nim ciekawego oraz co polecasz odwiedzić właśnie w nim? 

[|Mort|]: Hmm, w moim mieście jest wiele ciekawych zabytków, między innymi stara synagoga czy skansen. Warte do odwiedzenia miejsca to również Kościół w centrum miasta, który został wybudowany prawie 500 lat temu. W mieście jest wiele miejsc związanych ze sportem, są to między innymi: kryta pływalnia, stadion, czy różne siłownie.

[Wercia.]: Widzę, że dużo u Ciebie jest ciekawych atrakcji, powiedź nam, czy znasz może historię tego Kościoła?  

[|Mort|]: Z tego co mi wiadomo to pierwsze wzmianki o nim pojawiały się już w 1500 roku a fundatorami byli Tarnowscy, aktualnie ta parafia obejmuję połowę terenów mojego miasteczka, 2 połowę zajmuję sąsiadujący kościół nieco już młodszy.

[Wercia.]: Brzmi ciekawie :D. W ostatniej odpowiedzi poruszyłeś temat o sportowych atrakcjach, opowiedz nam troszkę o nich. 

[|Mort|]: Stadion znajduję się około 1 km od rynku, znajdują się na nim 2 płyty, meczowa wraz z trybunami i treningowa. Co do siłowni to są w moim mieście bodajże 4. Poza stadionem jest wiele miejsc do gry w piłkę nożną czy inne dyscypliny, między innymi 4 sztuczne murawy przy szkołach. 

[Wercia.]: Skoro zeszliśmy do tematów sportowych, powiedź czy trenujesz coś? bądź trenowałeś? 

[|Mort|]: Od 1 podstawówki do początku 2 gimnazjum trenowałem piłkę nożną, prze 4 lata byłem obrońcą aż w końcu w nowym klubie trener z powodu kontuzji postawił mnie na napastniku gdzie świetnie się odnalazłem i w jednym sezonie podczas 14 rozegranych meczy strzeliłem 19 bramek, miałem ambicje iść do szkoły średniej do szkółek Stali Mielec lub Resovii lecz z powodu kontuzji podczas sparingu właśnie z moim rocznikiem Resovii przestałem trenować w piłkę i tak już mija 2 rok od tego wydarzenia, lecz już od roku trenuję piłkę ręczną gdzie kontuzja nie przeszkadza mi w taki sposób jak to było z nożną i gram aktualnie na pozycji środkowego rozgrywającego. Poza tym lubię jeździć na rowerze, pływać czy nawet spacerować. Od miesiąca spaceruje co podnosi mnie na duchu :)

[Wercia.]: Ooo, widzę kolejny sportowiec na forum! Jak zaczęła się Twoja przygoda w tym sporcie? I co w nim takiego jest, że dalej to trenujesz? 

[|Mort|]: Dowiedziałem się o utworzeniu klubu od chłopaka mojej siostry i pomyślałem, że warto będzie spróbować swoich sił w tym sporcie. Na początku nie było łatwo ze względu na to że jestem z rocznika 2002 a graliśmy w lidze z rocznikiem 1999. Trenuje go nadal ponieważ to jest jedyny sport poza siatkówką w którym nie odczuwam bólów w kolanie. Pomimo zaproszeń do drużyny koszykarskiej z Stalowej Woli i Tarnobrzega pozostałem przy piłce ręcznej. Odnajduje się świetnie w tym sporcie dzięki swojemu wzrostowi (195) więc liczę, że za rok powalczymy w lidze ;)

[Wercia.]: Jeju, Twój wzrost zwalił mnie z nóg :O. Czuje się przez Ciebie, na prawdę malutka ;> Masz już może jakieś osiągnięcia w tym sporcie? Planujesz dalej go trenować, czy jest to chwilowa zajawka? 

[|Mort|]: Na chwilę obecną to jedynie 3 miejsce na zawodach rejonowych w szkole. Trenuje i mam zamiar go dalej trenować, jeśli oczywiście kolano mi na to pozwoli i będą chętne osoby do trenowania.

[Wercia.]: Wiem, że to zbyt prywatne pytanie, ale opowiesz nam może o tej kontuzji? Co się takiego stało? 

[|Mort|]: Hmmm, to jest dość prywatna sprawa lecz jak już pytasz to odpowiem. Podczas sparingu walczyłem bark w bark o piłkę i choć samą walkę wygrałem, oddałem strzał i strzeliłem bramką to tracąc równowagę poleciałem kolanem o słupek. Niestety co z nim jest nie wiem do dziś. Lekarze potrafili tylko "przypuścić" i każdy mówił co innego :/ 

[Wercia.]: Jeju, aż mnie moje kolano zabolało:(. Na chwilę obecną pozostaje mi życzyć Tobie powodzenia oraz oczywiście zdrowia! Dobrze tak więc przejdźmy do następnego pytania. Gdzie się uczysz, bądź do jakiej szkoły się wybierasz po wakacjach? 

[|Mort|]: Hmm uczęszczam do gimnazjum w moim mieście i do szkoły średniej wybieram się do technikum lub liceum na profil mat-geo :)

[Wercia.]: Dlaczego akurat taki kierunek i czy łączysz z nim przyszłość?

[|Mort|]: Lubię oba przedmioty, to wszystko :) a przyszłość? Chciałbym jeździć po świecie i oceniać hotele, być takim krytykiem, chciałbym się odpłacić innym za te wszystkie krytyki skierowane w moją stronę huehuheuhe 

[Wercia.]: Tutaj również życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki, aby Ci się udało w przyszłości! Pójdziemy teraz w tematy bardziej miłosne, masz może swoją wybrankę serca, bądź może masz kogoś na oku? 

[|Mort|]: Może mam a może nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Wercia.]: Strasznie tajemniczy jesteś, może zdradzisz nam troszkę więcej tych słodkich informacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) lub opiszesz nam swój ideał? 

[|Mort|]: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Hmm mój ieał? Czarne włosy, ok 170, fiołkowe lub niebieskie oczy, hmm wredna? :3 Chciałbym, żeby była wyrozumiała i lubiła ten sam typ muzyki co ja :3

[Wercia.]: Hmm, wredna? Brzmi ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°). No nic, pozostaje mi życzyć Ci ponowie powodzenia, może trafisz na taką! Przechodzimy do kolejnego pytania, jak znalazłeś na na naszym forum? 

[|Mort|]: Oczywiście wredna w granicach rozsądku :3, hmm przypadkiem. Podczas grania mm'a trafiłem do drużyny z graczem JB. Grało mi się z nim dobrze a, że grałem solo to zapytałem czy nie gra nexta i tak wyszło, że nie mógł ale zapytał czy nie wbije z nim na właśnie nasz serwer JB i się skusiłem nie wiedząc wcześniej co to za tryb i ostatecznie zostałem tutaj, poznałem wiele fajnych osób i myślę, że zostanę dłużej ❤️ 

[Wercia.]: Kolejna osoba, która tutaj jest przez JB, o co chodzi?! :D Aktualnie posiadasz rangę Admina na Only Mirage, co Cię skusiło do napisania podania właśnie na tym serwerze?  

[|Mort|]: Hmm, zaczął mi się nudzić JB a na OM zawitałem sam nwm z jakiego powodu, tak wyszło samo z siebie.

[Wercia.]: Rozumiem. Planujesz może jakąś wyższą rangę czy jednak zostajesz przy samym adminie?

[|Mort|]: Co ja mogę planować :p wolę nie myśleć ani o przeszłości czy też o przyszłości, interesuje mnie to co jest teraz :)

[Wercia.]: Ciekawe podejście :D. Powoli będziemy kończyć nasz wywiad, mam nadzieję, że nie było AŻ tak strasznie :hihi: Może chciałbyś coś dodać od siebie oraz kogoś pozdrowić na sam koniec? 

[|Mort|]: Dzięki za wywiad Wełcia, dodam jeszcze, że nic nie dodam. Pozdrawiam całe forum. Adiós.

[Wercia.]: Również pozdrawiam, do zobaczenia na forum oraz TS3! 

Edytowane przez Wercia.
Literówka
  • Like 5
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności