Skocz do zawartości

Recenzja Serialu "Stranger Things"


F1kSu

Rekomendowane odpowiedzi

Stranger Things

Twórcy Matt Duffer, Ross Duffer

Gatunek Dramat, Horror, Sci-Fi

Sezony :

Podukcja : USA

Opis Filmu : 

        W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana w tajemniczych okolicznościach znika dwunastoletni Will Byers. Joyce, jego matka, chce za wszelką cenę odnaleźć syna, część mieszkańców uważa jednak, że oszalała. Komendant miejscowej policji, Jim Hopper, rozpoczyna oficjalne śledztwo w sprawie zaginięcia. Następnego dnia w miasteczku pojawia się tajemnicza dziewczynka z nadprzyrodzonymi umiejętnościami, zdająca się posiadać wiedzę na temat tego, gdzie podział się Will. Kiedy mieszkańcy Hawkins zaczną zbliżać się do prawdy, będą musieli zmierzyć się nie tylko ze złowrogą rządową agencją, ale też znacznie bardziej podstępną siłą, która chce zniszczyć ich wszystkich.

Moja Opinia

Serial należy tych, które można oglądnąć w 2 dni. Wydaje mi się, że pierwsze odcinki mogą was trochę zanudzić (przynajmniej tak było w moim wypadku), ale potem akcja się rozkręca. Niestety są również minusy serialu, do których należy między innymi to, że serial czasem jest trochę dziecinny (chodzi mi np. o demogorgona) myślałem, że będzie on wyglądał straszniej, przynajmniej w scenach z lampkami zapalającymi się czułem się trochę nieswojo, ale kiedy widziałem demogorgona chciało mi się śmiać.

Ciekawostki :

-Wielokrotnie widać w rękach złych ludzi wiatrówki Crosman 2240, które nie pojawiły się w produkcji przed 1999 rokiem.

-Gdy w odcinku "The Upside Down", auto zjeżdża z drogi na ośnieżone pobocze, można dostrzec odciśnięte ślady opon na śniegu, pochodzące z poprzednich ujęć.

-Gdy Jonathan kładzie się na śpiworze w pokoju Nancy, nie posiada poduszki. Pojawia się ona w kolejnym ujęciu.  

Głowni Bohaterowie :

Finn WolfhardFinn Wolfhard    (Mike Wheeler)  Finn Wolfhard jako Mike Wheeler

Gaten MatarazzoGaten Matarazzo    (Dustin Henderson)  Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson

Caleb McLaughlinCaleb McLaughlin    (Lucas Sinclair)  Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair

Noah SchnappNoah Schnapp    (Will Byers)  Noah Schnapp jako Will Byers

Zwiastun : 

 

 

informacje zawarte z filmweb ;)

Edytowane przez F1kSu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności