Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga - Pewniak


schab

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mariola :3

Nick oskarżonego: Pewniak

SID oskarżonego (komenda status):  macie

Godzina i data przewinienia: 16:57:20

Opis sytuacji: Skacze sobie i rozmawiam z kolegami a tu nagle chyc z nienacka banicja za obrazanie na 3 godziny kurde belka

Dowody (demo, SS, świadkowie): Maus, Wasyl

Uwagi (opcjonalne): no tak srednio bym powiedzial kurde

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariola (schab) udawał przez mikro że jest kobietą i robił sobie żarty ale w pewnym momencie trochę go poniosło i ubliżał graczom. 5.24. Obraza gracza/admina - ban 3 godziny; ban 1 dzień; ban 1 tydzień. Dostał najłagodniejszą karę, ponieważ nie trwało to długo i nie zdarzył dokończyć co miał na myśli... Po zbanowaniu Marioli obrażał tym razem mnie DisSkurcycyn (domyślam się że to był Wasyl, ładnie panowie) i również dostał bana na 3 godziny. Bo nie wyobrażam sobie w takim przypadku upominania, kickowania,  to by ich jeszcze bardziej nakręciło. Postąpiłem słusznie, a ich zachowanie jest dziecinne i głupie bo na serwerze grają też dzieci, które może nie są święte ale jak mają być skoro starsi koledzy dają im taki przykład? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pewniak napisał:

Mariola (schab) udawał przez mikro że jest kobietą i robił sobie żarty ale w pewnym momencie trochę go poniosło i ubliżał graczom. 5.24. Obraza gracza/admina - ban 3 godziny; ban 1 dzień; ban 1 tydzień. Dostał najłagodniejszą karę, ponieważ nie trwało to długo i nie zdarzył dokończyć co miał na myśli... Po zbanowaniu Marioli obrażał tym razem mnie DisSkurcycyn (domyślam się że to był Wasyl, ładnie panowie) i również dostał bana na 3 godziny. Bo nie wyobrażam sobie w takim przypadku upominania, kickowania,  to by ich jeszcze bardziej nakręciło. Postąpiłem słusznie, a ich zachowanie jest dziecinne i głupie bo na serwerze grają też dzieci, które może nie są święte ale jak mają być skoro starsi koledzy dają im taki przykład? 

Rozmawiałem z Wasylem i przedstawił sprawę tak, że ktoś go obraził, Wasyl nie chciał być dłużny więc się zrewanżował ale bana dostał tylko on a osoba która go obraziła już nie. Jak było w tej sprawie?
ja jeszcze napiszę do Mausa

//edit: Sprawa wygląda tak. Bany były słuszne jeżeli chodzi o Was. Jeszcze Grzesiek powinien dostać bana ale go nie dostał i tą sprawę wyjaśnię z Pewniakiem na PW. zamykam

Edytowane przez VORDEN
  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności