Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


cianek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:cianek

Nick oskarżonego:Pewniak

SID oskarżonego (komenda status):macie nie musze podawac

Godzina i data przewinienia:właśnie teraz

Opis sytuacji: na mapie coolf4 skrócił gracz grzechu_pro a pewniak sobie siedzi na spect i zobaczył jak inna osoba dopiero skróciła

Dowody (demo, SS, świadkowie):Stitcher

Uwagi (opcjonalne):pouczenie jakieś, siedzi na spec i nic nie robi

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żył chyba tylko on (w ct), skrócił, gracze widzieli i napisali, sporo nawet i nie dostał bana, pózniej ktoś inny skrócił dostał bana, admin nie powinien się słuchać gracza, ale jak pisze to już większość serwera to powinien posłuchać (chodzi o skracanie)

Co do 

1 godzinę temu, cianek napisał:

Uwagi (opcjonalne):pouczenie jakieś, siedzi na spec i nic nie robi

Pewniak często siedzi na spect, i nie daje odznak życia.

@VORDEN napisz adminom aby przeczytali regulamin może zapamiętają na ile można banować.

Godzinę temu, Pewniak napisał:

Kolejny raz dzbanki odwiedziły serwer.

Czemu mnie obrażasz?

Godzinę temu, Pewniak napisał:

Wchodzę do ct wybieram klasę.

A mi to się wydaje, że nawet w ct nie byłeś, na poprzedniej mapie siedziałeś na spec, i na tej mapie jak wszedłeś to też na specta

@Pewniak Jestem adminem czy kimś, że mam reagować gdy ktoś Cie obrazi? Może niektóre słowa nie są obrazą wprost, ale kogoś mogą urazić ;)

Edytowane przez Stitcher
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Kolejny raz dzbanki odwiedziły serwer. Zmiana mapy z abstract_easy na coolf4. Wchodzę do ct wybieram klasę. Piszą i mówią że Grzechu skraca. No to wiadomka wbijam na specta. Bo czat jest kochany ale rzadko wiarygodny. Tym bardziej byli admini co robią sobie żarty. Przyglądam się. PAC złapałem jednego jak skracał. No to banicja na 1h bo nie ma co karać zbyt bardzo dzieci w wakacje. Po czekałem około 5-10 rund na spekcie ale ani Grzechu ani nikt już nie skrócił. Spytałem więc Grzecha czy skracał i żeby powiedział szczerze. Przyznał się i dostał również bana na godzinę. Co do siedzenia na spect i nie reagowania, to prawda robię tak czasami kiedy chce żeby gracze myśleli że mnie nie ma bo wtedy inaczej się zachowują. Bo odkąd jestem adminem jest spokój kiedy jestem na serwerze a kiedy wychodzę jest kiła. Schemat się niestety powtarza przy każdym z adminów. Gdybym nie był aktywny to bym nie wbił pierwszy max lvl i w 3 miesiące przebił rekord rang. Cała ta skarga jest dla mnie żałosna i szkoda mi było czasu na tłumaczenie się z niej. Następnym razem wysiłki się bardziej i znajdź coś na mnie mocniejszego, żeby mi się chciało odpowiadać. Dobra żartowałem...  Poniosło mnie z tym ostatnim zdaniem. Ma być spokój na serwerze bo wszyscy jesteśmy rodzinką❤️

*EDIT* @Stitcher na prawdę ze wszystkiego co napisałem tylko to ci utkwiło w głowie? Dlaczego nie reagowałeś jak cianek wyzywał mnie przez 10 minut od pajaców na abstrakcie? Nie dostał bana bo pajac nie jest obraza tak samo jak dzban. Są wulgarne słowa które mają kogoś urazić i epitety które mają dać komuś coś do zrozumienia i przemyślenia. ;)

@Wasyl25 ty się lepiej nie wypowiadaj, bo do ciebie nie mam cierpliwości.

 

//Zygus -

@Pewniak Dzban, bot itp. jest to obraza ale nie taka,że idzie się po tym załamać , czemu tak uważam? Bo @Wercia. dostała za to warna po za tym na Jb za moich czasów "bot" też był obrazą, pozdrawiam @Karciany xD! 

 

Edytowane przez Zyguś
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pewniak napisał:

Hehe :D Kolejny raz dzbanki odwiedziły serwer. 

Fajna obraza graczy wbijających na serwer jagby ktoś do ciebie powiedział dzbanie to od razu byś dał bana a ty tak się wyrażasz do graczy?

 

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wasyl25 napisał:

Fajna obraza graczy wbijających na serwer jagby ktoś do ciebie powiedział dzbanie to od razu byś dał bana a ty tak się wyrażasz do graczy?

 

Akurat nic nie wnosisz do tematu a na pewno jesteś ostatnią osobą która może kogoś pouczać.

Co do tej całej sytuacji
Ja już na wasze skargi nie bez powodu patrzę przez pryzmat naciągania. Mi też się zdarzy dostać zgłoszenie i później nie przyłapać gracza. Co do tego siedzenia na spect no to czasami ludzie schodzą tam by odejść na chwilę od komputera i może tak robić.

Ale do sedna, dostał zgłoszenie na gracza po czym go sprawdzał ale oskarżony już nie skracał ale przyłapał za to drugiego gracza. W dodatku Pewniak zapytał Grzecha czy skrócił a ten się przyznał czyli Pewniak po prostu tego nie zauważył ale koniec końców gracz został zbanowany.

I co ja mogę zrobić? Skargę odrzucić a z Pewniakiem ostatecznie porozmawiać i trochę podpowiedzieć w jaki inny sposób może ukrywać się na serwerze by obserwować zachowanie graczy co w sumie nie polecam bo jak wiadomo naszym celem nie jest wyłapywanie graczy łamiących regulamin a pilnowanie porządku by do tego nie doszło.

Co do długości banów to sam pisałem by starali się dawać łagodne kary no ale co do skracania czy wyzywania/obrażania nie ma taryf ulgowych.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności