Skocz do zawartości

Wywiad z Zimny. - przyszłym informatykiem!


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Zimny.png.ef46a4dea674102261eb3628fa80dd70.png

[Wercia.]: Witam serdecznie w kolejnym wywiadzie, dziś mam przyjemność gościć kolejną osobę płci męskiej, a dokładniej chodzi o Zimnego, wcześniej znanego przez Was Avena, Na sam początek powiedź jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz. 

[Zimny.]: Również witam Wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Jakub, posiadam 17 lat, oraz pochodzę z małej wsi nieopodal Limanowej.

[Wercia.]: Podstawowe pytanie praktycznie każdego wywiadu, opowiedz nam o swoim miejscu zamieszkania, czy jest coś w nim ciekawego co możesz nam polecisz? 

[Zimny.]: Za wiele ciekawych rzeczy tutaj nie ma, w końcu to Wieś. Lecz interesującym miejscem jest Las, przez zrobione tam szlaki turystyczne można bardzo ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi lub w samotności.

[Wercia.]: Czyli mam rozumieć, że jesteś bardziej takim samotnikiem? 

[Zimny.]: Raczej jestem tak "pomiędzy". Lubie spotkać się  z ludźmi, ale również często siedzę w samotności i myślę o przyszłości.

[Wercia.]: Myślisz o przyszłości, a dokładniej o czym? Jak wyobrażasz swoje życie załóżmy za, 5/10 lat? 

[Zimny.]: Za 5/10 lat chciałbym posiadać własną firmę "Komputerową", która stricte będzie zajmować się HardWarem. 

[Wercia.]: O proszę, brzmi interesująco. Zaczynając tematy informatyczne, zapewne właśnie nimi się interesujesz, posiadasz inne zainteresowania oprócz wcześniej wymienionej informatyki? 

[Zimny.]: Może wydawać się to dziwne, ale bardzo lubię pomagać ludziom w ich problemach.

[Wercia.]: Czemu dziwne? Osobiście, że jest to coś cudownego, jeżeli ktoś bardzo lubi pomagać innym w ich problemach, takich osób jest coraz mniej i to się strasznie ceni, powiedź mi, co Cię skłoniło do pomaga innym, czy może robisz to z własnej woli? 

[Zimny.]: Robie to zupełnie z własnej woli, nie potrafię określić dlaczego. Może po prostu nie znoszę ludzkiego cierpienia.

[Wercia.]: Rozumiem, strasznie uwielbiam takie osoby, które chcą pomóc innym tak od serca. Dobrze, wrócimy do tematu Twoich zainteresowań, posiadasz inne? 

[Zimny.]: Jak chyba większość chłopaków w jakimś tam stopniu interesuje się Piłką Nożną.

[Wercia.]: Posiadasz swój ulubiony klub sportowy? Może jakiś zagraniczny albo właśnie z Polski. 

[Zimny.]: Jak wspominałem w Q&A jest nim FC Barcelona.

[Wercia.]: Od zawsze jest to Twój ulubiony klub, czy może wcześniej posiadałeś inne? 

[Zimny.]: Kiedyś kibicowałem również Manchester United, więc nie od zawsze.

[Wercia.]: Co Cię skłoniło, do tego, aby skończyć kibicować temu klubowi? 

[Zimny.]: Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam, bo było to dosyć dawno temu.

[Wercia.]: Rozumiem, dobrze przejdźmy teraz na tematy naszej sieci, powiedź nam jak się tutaj zmalałeś. 

[Zimny.]: Było to jakieś 4 lata temu czasy Cs 1.6 Miałem ochotę pograć na serwerze Zombie. Szukałem, aż znalazłem tego z Cs Classic. Był to mój pierwszy raz, kiedy tryb mnie tak bardzo wciągnął, że założyłem konto na forum i przyczyniałem się do jego rozwoju.

[Wercia.]: Oo, w końcu ktoś, kto nie jest tutaj dzięki JB CS:GO :D. Obecnie posiadasz rangę Admina na serwerze Zombie Mod, zgadza się? Co Cię skłoniło, do napisania podania? 

[Zimny.]: Tak jak wspomniałem wcześniej, owy tryb mnie bardzo zainteresował, więc postanowiłem że po raz kolejny przyczynie się do rozwoju serwera, lecz w troszkę większym stopniu. Ponad pół roku czekałem na niego. Przez taki okres czasu w głowie pojawiło mi się wiele pomysłów, które sobie zapisywałem i kilka z nich ujrzało już światło dzienne.

[Wercia.]: Wcześniej posiadałeś Opiekuna serwera, jak dobrze pamiętam, był to DR CS:GO, podobała Ci się ta posada? 

[Zimny.]: Tak, dobrze pamiętasz. Oczywiście bardzo podobała mi się ta posada, jestem człowiekiem kreatywnym, lubię rozmawiać z ludźmi i chyba dosyć dobrze nadzoruje pracę innych.

[Wercia.]: Chciałbyś wrócić do opiekowania się serwerem? Czy jednak wystarczy Ci sam admin serwera? 

[Zimny.]: Pewne plany są, lecz zobaczymy co z tego wyjdzie. Zawsze to większe doświadczenie, które w przyszłości może pomóc.

[Wercia.]: Zgadzam się z tym, dobrze, jesteś z nami na sieci od 4 lat, poznałeś może na sieci jakieś osoby z który masz bardzo dobry kontakt czy jednak nie pchasz się w "znajomości internetowe"? 

[Zimny.]: Z kilkoma osobami utrzymuje kontakt, lecz nie jest on jakiś "duży". Nie przywiązuje się do ludzi z internetu, moim zdaniem nie ma to najmniejszego sensu.

[Wercia.]: Dlaczego tak uważasz? Możesz rozwinąć swoje zdanie na ten temat :)

[Zimny.]: Nigdy tak na prawdę nie wiemy kto jest po tej drugiej stronie. Może to być kompletnie inna osoba niż ta z którą aktualnie rozmawiamy, raz miałem okazje spotkać się z kimś "z internetu" i więcej tego nie powtórzę. Wiem, można poznać osoby które są warte uwagi, lecz zdarza się to naprawdę rzadko. Więc dlatego wole zostać przy "realnych" znajomościach.

[Wercia.]: No niby tak, nigdy nie mam pewności, czy po drugiej stronie, nie siedzi jakiś np stary dziadek, ale zauważ, że coraz częściej osoby, poznane przez internet, są bardziej pomocne niż te w realnym życiu, uważasz tak samo? 

[Zimny.]: Niestety, ale tak jest. Nie wiem czym to jest spowodowane, że częściej mogę zapytać się o radę osoby której nigdy na oczy nie widziałem, niż człowieka z którym spędziłem kilka dobrych lat mojego życia.

[Wercia.]: Również tak mam, dobrze, powoli zbliżamy się do końca wywiadu, mam nadzieję, że nie było AŻ tak źle ;d, na sam koniec możesz dodać od siebie kilka zdań i pozdrowić kogoś. 

[Zimny.]: Jak na "moje zdolności" wyszło to nawet dobrze :D Chciałbym pozdrowić Ciebie, Tigranka, Karolinę, Morta, Meduze no i oczywiście Wszystkich czytających!

[Wercia.]: Dziękuje ślicznie i również dołączam się do pozdrowień, do zobaczenia na forum oraz w końcu może na ts! :hihi:

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności