Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga !.ShOOT3r.! [PolskiMTeam]


xeon

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xeon

Nick oskarżonego: !.ShOOT3r.! [PolskiMTeam]  JAKBYM COŚ ŹLE NAPISAŁ TO JEST ON REKORDZISTĄ NA DEATHRUN_ABSOLUTE 

SID oskarżonego (komenda status): 63 STEAM_1:0:971878356 1 08:30 51 0

Godzina i data przewinienia: 16:30 09.07.2018r

Opis sytuacji: wyzywa graczy, przeklina, nadużywa mikra, śpiewa, prowokuje

Dowody (demo, SS, świadkowie): nagrywanie demka mi nie działa ss też nie mogłem zrobić bo mówił ciągle przez mikro a świadkowie: (franek 2) nie wiem czy ma on konto na forum 😕

Uwagi (opcjonalne): Prosze o zbanowanie tego gracza bo jak on powiedział że go "wyzywałem" to tak przyznaje się ale robiłem to dlatego że mnie prowokował i sam mnie obrażał oraz przeklinał.

Edytowane przez xeon
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franek 2 ma konto na forum, niech przyjdzie i to potwierdzi. Nie powinieneś się dać sprowokować. Nic nie wskórasz agresją. Złożyłeś podanie na admina i bardzo dobrze, że twoje podanie zostało odrzucone. Bo teraz dałeś o sobie bardzo negatywne świadectwo. Wystarczyło go zmutować i napisać skargę. Po części dobrze zareagowałeś, ale tylko po części. To że cię sprowokował to nie jest wymówka. Odwdzięczyłeś mu się tym samym. Także i ty powinieneś dostać bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej
Czekam na franek 2 do jutra godz. 18:00
Myślałem, że będzie coś w logach ale niestety nic nie pisał ani nie widziałem też obrazy z Twojej strony wiec akcja toczyła się pewnie przez mikrofon. Mnie też ludzie denerwują ale odpowiadam im przez wyłączony mikrofon - polecam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jestem franek2 ale potwierdzam. Ten chłopak jest wulgarny i nadużywa mikrofonu. Nie było mnie tam ale któregoś pięknego dnia spotkałem tego osobnika.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadka nie ma
jest schab ale nie był centralnie przy tym zdarzeniu

Następnym razem proszę o jakieś krótkie demo lub świadka który wie jak wejść na forum albo jakimś podstępem udawać, że nie słyszysz i żeby Ci napisał na czacie, nie wiem.
Tak czy siak na pewno się nawinie adminowi skoro ma takie skłonności
odrzucam, zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności