Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]SKARGA NA GRACZA CT


DJ_M_I_N_I_O_N

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: DJ_A_B_D_U_L

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): GRACZ

 

3. Nick oskarżonego:
Mongoł Huczin tworzący ten serwer

 

4. Steam_ID oskarżonego:
  STEAM_0:1:104381779

 

5. Data i godzina zdarzenia: 
 
2018-07-15 17:34 / 18:29  

 

6. Mapa:

jb_new_chernobyl

 

   

 

7. Opis sytuacji: Szanowny pan z CT miał prowadzenie i po otworzeniu się celi nakazał nam na kucaka udać się do klatki gdzie nas tam zamknął i stwierdził że bedzie scanował  i z 17 osob zostają 4 osoby , myślę że jest to przesada by w 4minuty rundy zostały 4 osoby pomijając fakt ze po tej zabawie na serwie zostało 13 osób,  wydaje mi się że było to typowe zagranie na kille ;)

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):  Był admin majk, czesio, pan doskonały i wiele innych osób,

 

9. Wynik/numer rundy/czas:  nie pamietam
 
Panie huczinie nie jest to żadna próba zemsty po prostu jesli masz zamiar grac na kile to zapraszam na mm sobie pograc a nie na jb ;) nie bede  tu wchodzil z toba w dyskujcie co opiekunowie z tym faktem zrobia to juz wyjdzie w praniu mi sie to nie spodobalo i reaguje proste ;)
 
Edytowane przez DJ_M_I_N_I_O_N
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie minion

Rozumiem, że kieruje się pan chęcią odegrania się, ale pisząc takie skargi pan daleko nie zajdzie

Omówmy kilka spraw:

1. Który dokładnie punkt regulaminu złamałem według ciebie minionku? Skanowanie z AWP to jedna z zabaw, które CT ma prawo wybrać jeśli nie była wcześniej przeprowadzana. Każdy CT prowadzi według własnego uznania i jeśli wszystko jest zgodne z regulaminem to nie masz nic do gadania, nawet jeśli ci się to nie podoba!

2. Wymieniony admin zareagował na przedstawioną sytuację i karę otrzymałem. Szkoda, że niesłuszną. To że administrator nazwał to "monotonnym prowadzeniem" (w pierwszej rundzie gdy była to pierwsza zabawa na mapie #pozdro), nie oznacza to że powinieneś się nakręcać i żądać rozstrzygnięcia przez opiekuna, czegoś co zostało już rozstrzygnięte przez admina

3. Ludzie zawsze wychodzą z serwera kiedy coś im się nie spodoba (czyt. zginęli). Każdemu nie dogodzisz! Tak zawsze było, jest i BĘDZIE.  

4. Lecz zawsze wracają, a jak nie oni, to przyjdą nowi. Serwer nie umrze od skanowania z AWP. Nie uczepiłbyś się tego jeśli admin nie zareagowałby.

5. Od pisania skargi muta ci nie zdejmą :) 

Podsumowanie: Ta skarga to nieśmieszna komedia i próba zemsty. Admin już wystarczająco rozbawił mnie swoją interwencją, więc ty nie musisz wciskać swoich 5 groszy. Dostałeś to na co sobie zasłużyłeś i odwalanie takich rzeczy tylko przedstawia ciebie jako "pokrzywdzonego" dzieciaka bo mamusia odmówiła mu lizaka

Pozdrawiam -.-/

Edytowane przez Huczin
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tej skargi, po części rozumiem twój ból, nie możecie się zbuntować bo was pozabijał, straszne. Opiszę mój status do tej skargi w kilku punktach:

1. Prowadzący ma nakaz wyprowadzić jak największa ilość osób na mapę, well, zabrał was na mapę, co za problem?

2. W TT są typowi buntownicy, wymieniłeś ich "Był admin majk, czesio, pan doskonały i wiele innych osób" a więc Huczin, w miarę mądra osoba, stara się o zyskanie jak największej ilości pieniędzy by mieć JAKIEKOLWEK szanse na to, żeby przeżyć te prowadzenie, bo chowany jest wyłączony, reasonable hm?

3. Gra pod kille =/= zmniejszenie ilości TT, aby zrobić inne zabawy typu Quiz czy mam talent. Równie dobrze mogliście pójść na parkoura i przeżyły by 4 osoby, to wg ciebie wtedy też jest gra na kille? Totalny bezsens.

4. Gracze wychodzą z serwera i wychodzą, możliwe iż jest to wina tego, że Huczin prowadzi twardą ręką. Na tym serwerze w większości grają osoby, które lubią czuć swobodę w spieprzaniu do GR i ograniczania się tylko do tego.

Jak dla mnie Minion, wpierw popatrz jakie ty punkty w regulaminie łamiesz, i ich nie przestrzegasz, bo było to normalne prowadzenie, na tej mapie zazwyczaj jest prowadzone skanowanie, bo nie ma tam ogromnego wyboru zabaw. 

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara została nadana przez Majka, więc skargę zamykam. 

@Huczin Zostałeś bardzo słusznie ukarany. Nie dość, że grasz pod fragi, to jeszcze robisz zabawę całkowicie bezsensowną i nudną. Oczywiście można ją robić, ale nie do wybicia 3/4 graczy. I tak, złamałes swoim prowadzeniem regulamin "5.9 W przypadku gdy prowadzący prowadzi monotonną rozgrywkę admin ma prawo do zmiany prowadzącego."

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Haha 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności