Skocz do zawartości

Skarga Na Pomarancza


KYSIUS

Rekomendowane odpowiedzi

moj nick : .:KYSIUS:.

nick admina ktory zawinil: Pomarancza

gracz/admin:gracz

data i godzina: 28 listopada, godzina 15:21

dowody: swiadkowie

opis sytuacji: Wczoraj mialem ss'y u Pomaranczy wstawilem dostalem ub. Dzis gram normalnie mistrzem mam 1/1 ubilem kilku typa pod rzad z perkiem: Betonowe, i dostalem bana za czity, nawet ss nie zrobil choc wczoraj je mialem, Ogar

 

[ Dodano: 2012-11-28, 15:29 ]

Proszę o UB jeszcze, bo on mysli ze jest najlepszy czy cos ? mam oczy diabla i betonowe i umiem grac, niech sie ogarnie ! tyle na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Admin nie nagrał demka tylko dał bana od razy bez żadnych ss-ów czy dema to jest to jego błąd. Pomarańcza powinien stracić adma za swoją nieodpowiedzialność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj .:KYSIUS:. ... grałem na serwie i widziałem Twojego 5-cio letniego skilla , tak się składa że celownik latał Ci po ekranie jak opętany więc nie rób teraz takich problemów . Tak nie w temacie wczoraj o godzinie 23 też Cię widziałem na serwie i tak się składa że byłeś odpalony . :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to luknij to demko,ogar jestes, mialem ss czysty jestem, a ze cie ubijalem czy tam kilku typow to nie moja wina ze mam dobre perki ^ pzdr dla cb masz dowody ma moje czity? ss nie zrobiles.chcesz rob sb kiedy chcesz ja ci wstawie je,i jesli bedzie widac ze cos mam to mozesz mnie banowac.A tak jeszcze to sie ogarnij czlowieku! tyle

 

[ Dodano: 2012-11-29, 14:54 ]

To wiec dostane tego UB bo chce pograc.A nie ze on mnie bedzie banowal bez zadnych dowodow>nie ogarniety admin cos.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności