Skocz do zawartości

Co wolisz? #25


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najkonkretniejsze pytanie z calej serii. Pewnie sporo osob moglo sie o tym przekonac na wlasnej skorze :P no ale zyc z osoba ktora kocham nieszczesliwie. A jak to wytlumaczyc? Zielonego pojecia nie mam bo to 'trzeba usiasc i na spokojnie' :D jest kilka powod ktore mialyby takie same zdanie np. Ci ktorzy nie mogliby patrzec jak ukochana osoba uklada sobie zycie z inna osoba i wiele innych takich powodow

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najtrudniejsze pytanie,ale chyba żyć z osobą, którą kochasz nieszczęśliwie.Dlaczego?Nie mam pojęcia,po prostu wole tą wersje od tej drugiej :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta, żyć z osobą, która kochasz nieszczęśliwie. Na dobre i na złe. Mimo że jest ciągle pod górkę to masz tą osobę która wchodzi na nią razem z tobą i cię wspiera a to dodaje sił.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, już odpowiadam!!!

Więc, wolałbym żyć z osobą w  miłości i nieszczęściu, ponieważ i tak bym się cieszył tym, że mnie ktoś kocha, a ja jego, można przeżyć ten pech, wspólna miłością.

Żyć z osoba bez kochania się w szczęściu, jak dla mnie bez sensu, niby masz to szczęście, a jednak ci czegoś brakuje.

Życie bez miłości to już jak dla mnie, nieszczęście. :3

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności