Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Mute od Gucia


stankiewiczk4

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick JJ
2. Zawinił Admin Gucio
3. Nick oskarżonego: Gucio
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:145806117
5. Data i godzina zdarzenia: jakoś po 21
6. Mapa: Mirage
7. Opis sytuacji: Rozmawiałem sobie z kolegami, smialismy sie, wyglupialismy i nagle zapytalem sie czy chca uslyszec wierszyk. Odpowiedzieli, ze chca. Zaczalem go czytac i doslownie po 30 sekundach dostałem muta na 30min (powod: chodz na ts). Pozniej pisal na chacie ze naduzywam mikrofonu. Powtorze sie jeszcze, ze reszta druzyny nie miala nic przeciwko i nie przeszkadzalo im to.
8. Świadek: Trzy_Po_Trzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jestem świadkiem tego tu zamieszania. Gucio dal mu Mute bez podstawy. 

1. @Guci0 dales mu mute tak naprawde za nic nikomu to nie przeszkadzalo tylko tobie.

2. @Guci0Daczego nie dales mute Dzieciakowi ktoremu za przeproszeniem ,,Morda sie nie zamykala'' A dales Jemu ?

3.A tak po za tym Niedawno dales komus Perm Ban za darmo. Moze jemu tez dales za darmo ? Straciles za to Admina

4. Jak dla mnie Ranga powinna byc zabrana ponownie. 

                                                   Dziekuje i Pozdrawiam Geniuse 

Tu jest mute z powodem https://sourcebans.cs-classic.pl/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:101493697&advType=steamid&Submit

Edytowane przez Geniuse
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podeślecie mi demko to będzie najlepiej. 

 

Sprawą zajmę się jutro po pracy. Wieczorem wydam werdykt. 

Pozdrawiam. 

 

O komentarze proszę osoby będące na serwerze tylko i wyłącznie w trakcie tej sytuacji. Reszta leci do kosza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stankiewicz4 to prawda zapytales sie odpowiedzialo ci 3 max 5 osob ze tak a bylo jakos w tt ok 13 osob po czym zaczeles opowiadac historie o "gównie" po czym polowa tt pisala juz do mnie na pw pozniej zaczeles niby wiersze opowiadac napisalem ci zebys sie ogarnol nie wiem moze nie zauważyłeś albo nie chciales widziec to juz nie moja sprawa nastepnie zaczeles opowiadac "2 wiersz" i dostales muta na 30minut.


Jeśli chodzi o cb geniuse to ty dużo mowisz malo robisz co widze cie na serwie to jestes dzisiaj dzieciaki krzyczaly itp a ty nic nawet im nie powiesz tylko czekasz az ja cos zrobie i czekasz na moj błąd teraz kazdy co byl na serwie widzial ze chcesz zebym stracil adm bo zbanowalem ci brata moim zdaniem nie powinno wplywac zycie prywatne na serwer nie pamietam juz co twoj brat zrobil gdyby przyszedl cos by robil w tej sprawie to bys my sie dogadali ale nie geniuse musi sie zemscic i zabrac mi adm, a i jeszcze 1 myslisz ze jak masz adm to ci wszystko wolno zaczeles spamic dalem ci ostrzezenie po czym ty do mnie "jak mi dasz gag'a to juz masz po adminie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam was dosyć, ale trudno. 

Co do mute to ostrzeżenie dla @Guci0, za to, że nie wyciągasz konsekwencji od wszystkich. Dodatkowo podajesz nieodpowiednie powody banów. Tłumaczyłam wiele razy na zebraniach. W regulaminie też to jest. Jesteś za surowy dla graczy. Pamiętaj, że jeśli komuś przeszkadza jakiś gracz to mogą sobie go sami zmutować. To tylko kilka kliknięć. 

Wiele razy tłumaczyłam, że admin admina nie może zbanować. @Geniuseupominam cie. 

 

Obu proszę o porozumienie. Jeśli owego nie będzie będę zmuszona usunąć was z grona administracji. 

 

Skarga zostaje przyjęta.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności