Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na gracza Molly


Strychu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Strychu

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

 

3. Nick oskarżonego:   Molly CSGOatse.com

 

4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_0:1:177824947

 

5. Data i godzina zdarzenia:

 14.09.2018 22.13

6. Mapa:

 jb_leaderminecraft

7. Opis sytuacji:

 Gracz prowokował i wyzywał innych graczy. Jeżeli mówiliśmy mu żeby się ogarnął to wyzywał @skoczu od downa itp 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):

 http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_leaderminecraft-1536955993-1536958761.zip

9. Wynik/numer rundy/czas: 0:3  dla terrorystów 
 
 
@Romek żałosny jesteś my cię wyzywaliśmy od pedofili hahaahha a z tym tk to było przez przypadek bo chciał strzelić w cb a nie w teroryste bo to jest stały gracz i wątpie że specjalnie chciał zrobić tk a ty powinieneś wyłączyć tego boxa i tyle
Edytowane przez $tяу¢нU2K (^_-) ApAp NoC :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam 10/10 ,  skoczu zbuntowany ktory zabija swojego gdy byl zbuntowany a ja wlaczylem boxa a poza tym wy zaczeliscie mnie prowokowac  wiec nw jaki jest twoj problem ty i skoczu zaczeliscie mnie wyzywac od pedofili i konfidentow polecam twoja skarge <3

Edytowane przez Romek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat miałem wyłaczyć ale ktoś nagle wbiegł mi z ak wiec jak miałem wylaczyc i strzelac rownocześnie i zrobił tk specjalnie poza tym stałem duzo dalej od cisowniaki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Romek Nie wiem po co ruszasz temat teamkilla z poprzedniej mapy, skoro po 1) skoczu został już ukarany 2) mówimy o twoich obelgach w stronę skocza 

Powód dlaczego wyzywałeś go od dzieci z autyzmem itp. ma niewielkie znaczenie! Nawet jeśli zostałeś sprowokowany to obraziłeś innego gracza, co jest karane. Skarga o kilka obelg jest słuszna, ale czy potrzebna to już nie mnie oceniać :) 

Skoczu oczywiście nie jest bez winy, bo też rzucał prowokujące teksty w stronę Molly'ego. Gdyby nie jego gadanie to molly pewnie również by nic nie powiedział.

 

Pozdrawiam -.-/ 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to spodziewałem się tutaj jednostronnych wyzwisk ale tak nie było. Strychu czemu piszesz skargę, kiedy ze skoczem kilka razy wyzywaliście Mollyego przed tym jak on cokolwiek powiedział? Trochę tak nie powinno być. Molly ty tak samo, jeżeli ktoś cię prowokuje to nie oznacza, że masz immunitet i pozwolenie na wyzywanie tej osoby. Wszyscy otrzymujecie bana na dzień.

@Michał Ciebie prosiłbym o nie wypisywanie zbędnych komentarzy, nie było cię wtedy nawet na serwerze.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności