Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][Skarga] Ceberi


Smaiku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Smaikuu casedrop.eu

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin

 

3. Nick oskarżonego: ceberi

 

4. Steam_ID oskarżonego:  -

 

5. Data i godzina zdarzenia: Między 18:00 a 18:20

 

6. Mapa: jb_pleaseworkv420a

 

7. Opis sytuacji: Na mapie są 2 drogi do gr. Jedna to brama, a drugie to górne wyjście, w których są drzwi i schody. Otworzyłem drzwi i wszedłem lekko do gr. Co w związku z tym? CT nic nie zrobiło, więc myślałem, że można (wszedłem do gr, ale to było tak jakby drugie piętro, taki connector góry z dołem) więc chodze, inni też wchodzą. A nagle co? Jakiś typ mnie zabija w tym, to ja co? Pisze fk. Myślałem, że mi przyjmą, a oni wręcz przeciwnie - odrzucili. No myśle, to tylko fd, wiec spoko - a tu nagle JEB ban na 4h za naduzywanie fk. Za co? Jak? Po co? Czemu? Skoro 1 ct mnie nie zabił to dlaczego miałem myśleć, że to nie gr?

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie):  Demo: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_pleaseworkv420a-1539013362-1539016004.zip

 

9. Wynik/numer rundy/czas: 
jb_pleaseworkv420a 2018-10-08 17:42 2018-10-08 18:26

 

No to skoro mi odrzucił i powiedział, a WIĘKSZOŚĆ weszła za mną, czyli tak samo jak ja, nie wiedzieli, to to jest "naduzywanie fk"?

 

Edytowane przez Kasia!
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że wyraźnie wytlumaczyłem wtedy jak ci odrzucił fk, że jest to gr. Bana dostales za to, że CIĄGLE nadużywasz fk i piszesz w nich głupie powody.

@Smaiku nie wiem czemu wypowiadasz się w swoim poście, ale chyba ci wytłumaczyłem za co bana dostałeś, czyż nie? :)

Edytowane przez Sleyu
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr zalicza się od wejścia drzwi. więc zobaczyłem gdzie ty zginąłeś i byleś na schodach, więc moim zdaniem i sleya nie było "lekkie" wejście do gunrooma.

A jako że na serwerze zachowujesz się nagannie i często jesteś karany kickami za nadużywanie  to tym razem dostałeś bana.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauważyła już administratorka, edytuj swój post, nie dodawaj nowego komentarza, jest to o wiele bardziej czytelne. Za chwilę sprawdzę demo.

Dobrze, pomijając to, że cała góra od drzwi to GunRoom, nie tylko schody (na których byłeś), posiadałeś broń i strzelałeś do CTka, jest to próba buntu. Po tym wpisałeś freekilla, mimo upomnienia administrator, iż jest on bez sensu. Ban zostaje przedłuzony do jednego dnia.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności